"Дързост и красота":Тема60-"С яйцеклетки или без-момчетата кръгом при Стефссс"

  • 25 427
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 400
ама що си е качила и тези:

ХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХА hahaha hahaha Joy Joy
Казвам ви аз,че си е Квазимодо

# 706
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Хора, смалявайте снимките, ще ги трият. Naughty

Тези снимки на Тейлър са направена от мобилен телефон.Качени са от "фенове"

# 707
  • Мнения: 400
"марси",тя няма фенове,по-скоро антифенове са я снимали hahaha
Приятелката на нена наистина е хубаво да намалява снимките,аз я смалих като я цитирах,ама май и така е голяма

# 708
  • Мнения: 2 786
Леле, Рич какъв страшен изглежда с тази дълга коса. Все едно ей сега ще скочи да набие някой или ще спретне някоя магия  Laughing

# 709
  • Мнения: 400
Кажете ми СЕГА,драги Джукли,така ли трябва да изглежда жена,/набутана с връзки/в 50 най-красиви жени на света hahaha

# 710
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Хора, смалявайте снимките, ще ги трият. Naughty

Тези снимки на Тейлър са направена от мобилен телефон.Качени са от "фенове"
Фен, ти видЕ ли кавичките или.....И ай' сИга кажи к'ви са тЕа   връзки дето да те вкарат в класация на зрители,то т'ва не ти е Нико Тупарев & Сие.... Mr. GreenНито кОнкурс на "планета''

Последна редакция: ср, 02 юни 2010, 21:19 от susy

# 711
  • Мнения: 2 592
"марси",тя няма фенове,по-скоро антифенове са я снимали hahaha
Приятелката на нена наистина е хубаво да намалява снимките,аз я смалих като я цитирах,ама май и така е голяма

ей, дребен, пиши ми ника с главна буква  Naughty
Аз пък не я намирам за грозна на тези снимки, да, не са най-сполучливите, ама чакайте да видите моите несполучливи  Crazy Joy

Класацията за 50-те най-красиви жени на света да не ти е като нашите конКУРси за миски, там с пари не става, требе и красота  Crazy

# 712
  • Мнения: 23
Хора, смалявайте снимките, ще ги трият. Naughty

Тези снимки на Тейлър са направена от мобилен телефон.Качени са от "фенове"

Аз мисля, че й е личния фейсбук. Но не са от мобилен, а от камера, т.е. тя си ги е правила сама!

Nenna, нормално е всеки да има кофти снимки, но на тази изобщо не мога да кажа, че не я намирам за грозна...доста зле си е даже и се чудя защо я е качила, но може и да се харесва, знам ли.

# 713
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413


Аз мисля, че й е личния фейсбук.
Ами ако може предоставяйте само потвърдени информации... Peace Снимката изглежда любителска и не ми се вярва ХТ доброволно да си включи в профила no

# 714
  • Мнения: 23


Аз мисля, че й е личния фейсбук.
Ами ако може предоставяйте само потвърдени информации... Peace Снимката изглежда любителска и не ми се вярва ХТ доброволно да си включи в профила no

Eee, голям проблем...нали си пиша предположението newsm78 Любителска, но то уебкамера...заставаш отпред и се снимаш, нали се сещаш? Няма как някой друг да я е направил....МИСЛЯ АЗ  Peace

коментар под първите две снимки: being woke up, awake, then contemplating my day... what to do... what to do...

под последната: I'm on vacation and just ran 3 miles! Yay!

# 715
  • Мнения: 907
Цитат

Не виждате ли, че тази снимка е направена по един от възможно най-неподходящите начини за снимане- в ъгъл със слабо осветление, очевидно без светкавица, а на всичкото отгоре и с не много добра камера на компютър? А да не говорим, че Хънтър е облечена по домашно облекло и е без капка грим (освен, може би, евентуален гланц по устните). Всеки би излязъл не много добре, когато се снима по подобен начин. Убеден съм, че ако тази снимка беше направена в дневна светлина и с хубава камера, резултатът щеше да е много по-добър. Дори си го представям.
Забележете колко хубави са естествените сини очи на Хънтър въпреки ужасното качество на снимката.

# 716
  • Мнения: 1 425
С лоши и хубави снимки Хънтър си е Хънтър....и няма да може да промените излъчването на тази жена колкото и да искате Crossing Arms......А на снимките на Рич направо настръхнах....само последната с ябълките малко по-бива...... ooooh!

# 717
  • Мнения: 23
СуперГеорги, разбира се, че го виждаме, не е нужно да се обяснява толкова подробно Simple Smile Ама нали се драчим тука...да има равновесие малко Wink

# 718
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Цитат

Не виждате ли, че тази снимка е направена по един от възможно най-неподходящите начини за снимане- в ъгъл със слабо осветление, очевидно без светкавица, а на всичкото отгоре и с не много добра камера на компютър? А да не говорим, че Хънтър е облечена по домашно облекло и е без капка грим (освен, може би, евентуален гланц по устните). Всеки би излязъл не много добре, когато се снима по подобен начин. Убеден съм, че ако тази снимка беше направена в дневна светлина и с хубава камера, резултатът щеше да е много по-добър. Дори си го представям.
Забележете колко хубави са естествените сини очи на Хънтър въпреки ужасното качество на снимката.
Mдаммм, SG,прави си човек по самоинициатива снимки...и най-лошата си я пуска в ФБ за реклама... Mr. Green

# 719
  • Мнения: X
СуперГеорги, разбира се, че го виждаме, не е нужно да се обяснява толкова подробно Simple Smile Ама нали се драчим тука...да има равновесие малко Wink

Емчи,тъй си е ...като няма за какво друго да захапете Тейлър...    Mr. Green
Мож дъ съ радвъте колкот си искъте...ама жената си е и убава,и красотна,и морална...за разлика от ....вие си знаете!    Twisted Evil   

Общи условия

Активация на акаунт