В Джъмбо Пловдив следят клиентите

  • 8 090
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 206

Какво ли може да се очаква .  Tired Иначе ако на мен ми се беше случило това, след репликата "Аз съм от охраната и си върша работата", щях да му кажа "Хубаво, аз пък съм член на Комисията за защита правата на потребителите и ще съобщя на колегите"  :lol: . Смятай , че веднага е избягал .


смятай, че е смял докато го е заболял корема
първо такава комисия не съществува, или не под такова име
после комисията със сходно на това име няма компетенции по този въпрос
аз смятам, че е трябвало да седне и да поговори открито с него, като почнахме да вадим дежурните форумски панацея отговори  Joy

# 16
  • Мнения: 234
Сигурно ще ме сметнете за крайно наивна и ограничена , но за първи път чувам, че има такава професия и така се процедира по големите магазини! Embarassed
Но и аз съм много разсеян клиент, в смисъл- като пазарувам така се задълбочавам в наааай-спокойно разглеждане на стоките, четене на етикетите и прочие, че не бих и забелязала, че някой ме следи! Наистина трябва да го правят много очеизваждащо, за да забележа! Но всъщност не ми и пречи!

# 17
  • Мнения: 131

Какво ли може да се очаква .  Tired Иначе ако на мен ми се беше случило това, след репликата "Аз съм от охраната и си върша работата", щях да му кажа "Хубаво, аз пък съм член на Комисията за защита правата на потребителите и ще съобщя на колегите"  :lol: . Смятай , че веднага е избягал .


смятай, че е смял докато го е заболял корема
първо такава комисия не съществува, или не под такова име


http://www.kzp.bg/

# 18
  • Мнения: 3 157
Искаш да ти открием трите разлики ли?Толкова ли ти е трудно?Simple Smile))))))))))))

# 19
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Аз бях на 28 април и забелязах момчето. В магазина бяхме най- много 7 клиенти .  Тук поднасям извинение на младежа , защото го накарах да гледа на 8  , защото  летях от единия до другия край на магазина като не видяла и му вдигнах кръвното на човека сигурно .
 Подкрепям напълно подобна професия  , защото така най - лесно  и бързо може да се предотврати кражба !
  

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 296
В бургаския Кауфланд има една жена от охраната, която в определени дни е цивилна и буквално ходи по петите на хората. Наистина е досадно, особено за хора като мен, които четат всеки етикет поотделно. Тая жена се влачи, бута се, гледа ти в количката ... направооо нямам думи. Толкова ли не може да ги обучат как да са по-дискретни.  #Cussing out  Така само отблъскват клиентите.

# 21
  • Мнения: 76
Аз пък съм съм им хипер ядосана на Джъмбо-искахме да купим детска количка,а не ни дадоха даже да сложим детето вътре (лятна количка),за да пробваме дали изобщо ще се побере.Тяхните колички само от далече можеш да ги наблюдаваш и евентуално със много съзерцаване да купиш такава...Излязохме си от там мърморещи и недоволни и онези табели "Моля,не разопаковайте стоката" на всеки метър са изключително дразнещи,особено за неща,които не можеш да купиш,без да видиш кво има вътре...

Общи условия

Активация на акаунт