Ваканция с къмпер(кемпер),каравани ???

  • 6 210
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
Здравейте,
имам един въпрос и понеже нямam познати в тази ситуация, реших да се обърна към вас!
Имаме намерението тази година лятната ни ваканция в България да я направим с къмпер(кемпер).
За Германия условията,цените и районите са ми пределно ясни.Интересуваме ако има някои от вас информация,да сподели:
kак вървят цените в България за къмперите(кемперите),намират ли се подходящи места за къмпинг и ако имате дечица ,подходящи ли са условията в България като сте с тях?
Много ще ви бъда благодарна за споделеното мнение
Поздрави

# 1
  • France
  • Мнения: 726
Аз имам каравана от 2 год., и това е почивката за мен.
Но, по-добрият вариант е кемпера.
Ето ти линк:
http://www.zotirental.com/bg/index.htm
За Нова година, приятели наеха кемпер да ходят в Турция. За 10 дена наем + гориво е излязло по 500лв/човек, но те навъртяха 5000км.
Относно местата за почивка- много са, но не навсякъде се предлагат добри битови условия... забрави, че е като в Германия.
Ще се обадя, да питам от коя фирма са наели кемпера.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За в БГ не знам местенца, но в Гърция е пълно с такива.
Та по-добре да отскочите до там. Пък и местата са хиляди, да не кажа и по-голяма бройка в Гърция, за кемперуване (хихих , че и дума измислих).

# 3
  • France
  • Мнения: 726
Около водоемите има прекрасни места за къмпингуване. Последно бях на яз. Кърджали- Главатарци, Боровица.
Чух, че на яз. Копринка, до Казанлък, също е подходящо.
На Черноморието почивам само в Арапя. Там, нощувка за 3-ма излиза 14.50лв.

# 4
  • Мнения: 175
Около водоемите има прекрасни места за къмпингуване. Последно бях на яз. Кърджали- Главатарци, Боровица.
Чух, че на яз. Копринка, до Казанлък, също е подходящо.
На Черноморието почивам само в Арапя. Там, нощувка за 3-ма излиза 14.50лв.

pechovka,понеже спомена Арапя, виж го това,как са условията за кемпер там?Ако имаш инфо де!
http://shterevi.hit.bg/kakvo.htm

# 5
  • France
  • Мнения: 726
Там няма място за каравани и палатки. Също така, няма обща баня.
Аз почивам на поляната, където са бунгала Борисови. Търсих снимки, ама не ги намирам... Има доста дървета, сенчесто е, банята е нова, винаги има топла вода. И магазинът е там- работи до късно.

# 6
  • Мнения: 175
 Какви са цените,заплащаш ли нещо за ползването на вода и тн?

# 7
  • Мнения: 175
Понеже не съм ходила до сега на Арапя,би ли ми споделила,какви развлечение вечерта има са нас и децата?
 1swing 1dating

# 8
  • France
  • Мнения: 726
Заплаща се по 4лв за каравана /палатка/ и по 3.50/човек.
Развлечения кой знае какви няма. Ама 1 познат ще отваря рок-кафе с жива музика денонощно. Има няколко добри заведения на плажа.
Царево е на 5 мин. На 10 мин. е страхотния плажа на Нестинарка. Наблизо е Лозенец и Приморско.

# 9
  • Мнения: 175
Да смятам ли  децата с тази цена или има друга за тях?

# 10
  • Мнения: 175
Ако намериш снимки или инфо моля сподели ги Simple Smile

# 11
  • France
  • Мнения: 726
http://camping.bg/admin.php?page=campings&ext=view&id=186
Ето за това място става дума. По 3.50 се плаща и за деца.
Разгледай сайта.
Има доста предложения.

# 12
  • Мнения: 230
 newsm78 ами Каваците до Созопол...развлечения много

Общи условия

Активация на акаунт