СЕПТЕМВРИйчето чака с нетърпение морското вълнение

  • 41 962
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 358
Честито малко сладко бебенце на мама Аник!   Heart Eyes


Мариска, честит рожден ден и на теб! Hug

# 46
  • Варна
  • Мнения: 3 235
АНИ, ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА!  Heart Eyes  ДА РАСТЕ ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА!

МАРИСКА, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! БЪДИ МНОГО ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА!   bouquet

# 47
  • Мнения: 398
Ееее страхотна новина днес, сигурно за това е толкова слънчево Simple Smile

Аник да ти е жива и здрава принцесата с красиво име и бързо възстановяване за теб  Hug  bouquet  bouquet  bouquet



Мариска Честит рожден ден! Много обичана и ценена, здрава и щастлива!  Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 48
  • Plovdiv
  • Мнения: 548
АНИ, БРАВО, МИЛА, ДА РАСТЕ ЗДРАВО И УМНО ДЕТЕНЦЕ, МАЛКАТА КРИСТА! МНОГО ЦЕЛУВКИ НА МАЛКОТО ГАБЧЕ, НАЗДРАВЕ НА ТАТЕ! Heart Eyes Hug


Хехе, ти си каза,че може да е на трети. Чакаме те скоро да разказваш. Hug

Светлили, да ти е живо и здраво порасналото момченце! Надявам се, че сте имали чуден празник. Много целувки на Раши!  bouquet

Мариско, Честит Рожден Ден! Прекрасен ден изпълнен с усмивки и подаръци ти пожелавам! Heart Eyes

Сега да си допълня информацията: Зълва ми каза, че в България практиката е да се слага инжекция и с първото раждане. /снаха ми каза, че са и сложили такава три часа след раждането/ Няколко пъти попита, дали си сигурна, че си отрицателен резус. После каза същото за изследването на тетъра с антитела. Между 28-32 седмица трябва да се сложи инжекцията с гамаглобулин. Така практикуват в България. После с раждането се правят изследвания отново и според случая се процедира. Няколко пъти я попитах, дали е от голямо значение, че не са сложили с раждането на Ади, а тя каза да гледаш напред и да правиш нужните изследвания и инжекцията, да не го мислиш, защото вече е минало. Hug Както, че е хубаво, че първите изследвания са отрицателни. Всичко ще е наред, нали сигурно една трета от бременните са с отрицателен резус. Heart Eyes
Още веднъж, весел празник днес.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 524
МАРИС

Мила моя кумичке, ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕН ДЕН. Желая ти от цялото си сърце само прекрасни моменти през тази година, постоянно щастие, радост и веселие. Двамата ти мъже, особенно по-дъртичкият да те слушат и  глезят и на последно място, но не като последно - лека берменност.


# 50
  • Мнения: 1 599
Милички, благодаря ви много! От сърце! Толкова сте мили!
Меги
 Hug

Аник, ако знаеш само как се изкефих, че Криста се е родила днес! Да ви е жива и здрава!



# 51
  • Мнения: 1 599
Хайде една почерпка от мен, за вас мили приятелки!


# 52
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Честито и тук на мама Ани! Уникално име  Peace Мацка ще е госпожицата, като майка си  Hug


Сутринта не съм чула телефона  ooooh! Да допълня новината. Всичко е минало много бързо, за около 2 часа е родила, сложили са и упойка. И двете са добре и ще правят опити да се кърмят.

Мариска, Честит Рожден Ден!



Тя Ани като заплаши, че ще е на твойта дата, не се е шегувала  Mr. Green

# 53
# 54
  • Мнения: 823
Страхотна новина! Simple Smile
Честита да ви е малката Криста, Ани!
Да расте здраво, щастливо и много умно детенце!


# 55
  • Мнения: 823
Мариска, честит рожден ден, мила!
Здраве, много обич и щастие!
Весело изкарване! 
Hug


# 56
  • Мнения: 823
Тайги, много, много сладък бебо  Heart Eyes На втората снимка, с устничката напред и готов да заплаче е толкова сладък... Мног миличко ми стана!

# 57
  • Мнения: 528
ураааааааааааааааааааааа Аник честита принцеса да ви носи на всички голяма радост и щастливо детсто.А аз ще трябва да си сменям боба и картите дето за трети път не познават с точност Mr. Green hahahaЩе мина на леща и камъчета Mr. GreenЛеко възтановяване и скоро да се похвалиш тук.Радвам се че се сбъдна твойта мечта за момиченце.
Марис да си жива и здрава,все така усмихната и лека бременост и накрая едно хубаво момиченце като АДи
Тайги малкия е много хубав а с къщата сте на финалната права
О днес още една приятелка която Аник може би я знае ,защото от нейната отчетна,също е родила момиченце и сега се размазвам от кеф
оставям ви

Последна редакция: вт, 04 май 2010, 09:33 от mama rosi

# 58
  • Мнения: 1 812
  ЧЕСТИТА НИ РОЗОВА НОВИНКА! ДА Е ЖИВА, ЗДРАВА, УМНА И КРАСИВА КРИСТА ЗА РАДОСТ НА МАМА, ТАТИ И ПРЕКРАСНИЯТ БАТИ! МНОГО ОБИЧ ЗА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО! 
  bouquet  bouquet  bouquet
   Аз пък днес звъннах на Ани да и кажа, че съм я сънувала, че е родила вече. А тя наистина родила, хвана ме неподготвена Embarassed И аз като развален грамофон след Тайги да кажа, че звучеше много ведро, няма шевове, абе въобще смела мама ни е Анито!,
   Да уважа сега и другата ни прекрасна дама Марис. Мила, бъди все така нежна , красива и разпръсквай незабравимото си интелигентно присъствие сред хората!!! А след няма и половин година живо и здраво бебенце!
  Светлили, честито на порасналото момче! Все така да се гордееш с Раши, а той да расте волен и щастлив! Ама тук много мами на телци синчета. Моя милост, ти, Ния, Деската, Дани. Свиря сбор, някой друг? Wink
 Ех, че хубав ден!
 

# 59
  • Мнения: 146
AniK, da ti e jiva i zdrava malkata printsesa  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт