НОЕМВРИйчета 2006г.

  • 57 981
  • 440
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 881
Страхотни новини,Руми честит нов дом мила,само щастие и сбъднати мечти да има в него,а едната вече е напът.Лека и безпроблемна бременност от тук нататък и на финала едно здраво и усмихнато бебче Hug

# 106
  • София
  • Мнения: 1 040
Здравейте и от мен Simple Smile Да се похваля - на 4-ти юни се роди нашето ново бебе - Никола  Grinning

Исках да родя нормално, но първо се пукнаха водите, после чакахме 20 часа и родова дейност така и не тръгна... в резултат секцио. Всичко обаче вече мина, за щастие малкия засука успешно и сега вкъщи е истинско съкровище - яде, спи и се усмихва по малко  Simple Smile

Каките са обсебени от нега и трудно ги отлепям от кошчето им  hahaha кърмим се четиримата на куп - те гледат с интерес от всички страни как точно се случва  Wink

Поздрави на всички!

# 107
  • Мнения: 1 328
Много хубави новини, много бебета, много чакани бебета Simple Smile
Честито за новата къща на бебка и бебко Simple Smile
Есма, поздравления специални от Хедра имаш също bouquet

# 108
  • София
  • Мнения: 117
Честито братче на грижовните каки Стаси и Юли!
Есма, бързо възстановяване!

бебка и бебко, честит нов дом и лека бременност.

# 109
  • Мнения: 3 718
Казвам ви аз, че ни трябва отделна подтема за новите бебенца  Hug Толкова много, чудесно направо  Grinning

Да ви е здрав и щастлив малкия Никола и много да бъде обичан и обгрижван от каките.

# 110
  • София
  • Мнения: 1 067
Есма, честит ти юнак!!! Да е много здрав и послушен!
Толкова мило ми стана като разказваш за каките как са ентусиазирани...  baby_neutral

Аз много съм се притеснила Йоана как ще приеме бебка, тя е толкова глезена и е свикнала на внимание, че от сега вече проявява ревност. Да не говорим, че продължава да се цупи, че ще има сестричка, а не братче. Голям характер, ей....  Confused

Бебка и бебко, честит нов дом и лека бременност!

# 111
  • Мнения: 2 274
Есма, да ви е жив и здрав Никола и каките все така да си го обичат и да ти помагат   bouquet!

# 112
  • Мнения: 679
 
Есма, честито съкровище, да расте здраво и силно момче, само радост на вас с таткото покрай трите малки човечета Simple Smile


Благодаря за милите думи, момичета!  Hug

# 113
  • Мнения: 881
Честит малък принц Никола! Есма да ви е жив и здрав и да расте много щастлив!Нека има все такива хубави новини  в тази тема Wink

# 114
  • Мнения: 1 064
Добре дошъл на малкия Никола! Нека расте здрав, усмихнат и щастлив, обгрижван от двете каки, мама и тати!  bouquet

# 115
  • Мнения: 334
Честити, здрави и щастливи да са Михаил, Радослав и Никола! Да носят много радост и удовлетворение на родителите си! Да са си много близки с каките Линка, Стаси и Юли и батко Велизар!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Спокойна да е бременността ти Руми! Много се радвам  Simple Smile Честит ви дом! Нека е огласен от детски смях!

Последна редакция: чт, 17 юни 2010, 13:03 от dil

# 116
  • София
  • Мнения: 1 040
Благодаря за прекрасните пожелания Simple Smile За сега Никола е най-примерното бебе на света - аде, спи, пълни памперси и отново Simple Smile Почти не сме му чули гласчето.

А каките, особено Юли е много грижовна към бебо - само за него мисли Simple Smile и двете планират как:" първо ще сме ученички, после жени, после ще си намерим по един татко и ще си имаме 5 бебета"  Joy лелеее, как ще гледам 10-ина внучета, не знам...  ooooh!

Бебка и бебко, лека бременност на теб и разбира се, най-чудесното бебе на финала!

# 117
  • Бургас
  • Мнения: 10 358
Здравейте, момичета!  Grinning

Благодаря на всички за хубавите пожелания!  Hug   bouquet

Честити синове на Гери и Есма!!!Да са им живи и здрави момчетата и да са първи приятели на каките!

Компирам си поста от другата тема, че нямам време пак да пиша.Малко е дългичко, ще ме извинявате. Crazy
"Ние от вчера сме си в къщи.Наложи се да останем два дни повече, защото при Радослав имаше малко проблеми за това, че се роди 19 дни по-рано.Беше малко незрял и се наложи да прекара първите два дни в интензивното на кислород.Вливаха му и манитол.После се появи и обичайната жълтеница, но при него беше по-силно изразена и му направиха няколко фототерапии - посети "солариума" в болницата.Радвам се, че вече сме добре и сме си в къщи!
Малко за раждането. Simple Smile Беше сравнително бързо.В петък след като писах, че имам 2 см. разкритие ми падна и част от тапата.Следобед започнаха и регулярни болезнени контракции, но бяха на около 25 мин.Притесних се, че на следващия ден мъжа ми е на работа и се обадих на майка да дойде да вземе детето за почивните дни.Вечерта отидохме до кумовете ни на гости и там контракциите продължиха.Като се прибрахме си взех един душ и легнах, като се надявах че ще отшумят, но не!Мъжа ми междувременно не спираше да мърмори, да тръгваме за болницата.В 1:30 вечерта с контракции на 8 мин. тръгнахме, за което още съжалявам, че му се вързах.Сигурна съм, че можех да устискам до сутринта, когато моята лекарка щеше да е на смяна, но здраве да е.Приеха в 2:00 с 4 см. разкритие, като при прегледа падна и останалата част от тапата.Настаниха ме с стаята, облякох си нощницата и ме качиха в родилното.В 2:30 ми сложиха система с окситоцин.В 6:00 вече бях с пълно разкритие, но напъните просто спряха.Лекарката се притесни, че бебето не може да стои вътре и ме предупреди, че не може да чакаме дълго.Накараха ме да клекна и постепенно напъните се върнаха.В 6:40 след 3 напъна (като девойките от малцинствата го изстрелях това бебе  Blush ) на бял свят се появи втората ни радост Радослав!Имам 1 вътрешен и 3 външни шева, които още не са паднали, но мога да кажа, че раждането мина леко.Сега в къщи се нагласяме в новата обстановка.Велизар много се радва на Радо, но иска да го носи и се хваща ръчичките и крачетата като на кукла. Crazy Иска постоянно да го целува и милва Heart Eyes Дано да е все така, ама малко ме съмнява. Wink "

Рени, наистина можех и цял месец да си откарам така, но младежа, не беше много съгласен с майка си! Laughing И честито за изпита!  Hug
Руми, честит нов дом и честита лентичка!Лека и безпроблемна да ти е от тук на татък бременността!

# 118
  • Мнения: 3
Здравейте, аз за първи път влизам във вашите теми, надявам се да не е нахално от моя страна, но и аз имам момченце родено ноември 2006г. а сега си омам и дъщеричка и ми се иска да споделям опит и с вас, защото баткото направо ме побърква, много се е разлигавил октакто се роди бебето.Да видя при вас как е? Rolling Eyes

# 119
  • София
  • Мнения: 2 439
Есма ЧЕСТИТ СИН!!! ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО МОМЧЕНЦЕТО И ВСЕ ТАКА ДА СА ГРИЖОВНИ КАКИТЕ!   bouquet
kdravata късно се включваш, но по-добре така отколкото никога LaughingДобре дошла!

Общи условия

Активация на акаунт