НОЕМВРИйчета 2006г.

  • 57 868
  • 440
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 274
Честито   bouquet! Да е живо и здраво бебчето, добре да похапва и много да спинка!

# 406
  • София
  • Мнения: 1 067
Честито!
Да е жива и здрава Николета, много да радва семейството!

  bouquet

# 407
  • Мнения: 3 034
Честита дъщеричка на MagieA, нека е много здрава!  bouquet

# 408
  • София
  • Мнения: 243
 Чудесни новини!
Пожелавам на Елеонора и Николета да растат здрави и много красиви!

Да попитам нещо - а среща на 5 годишните ноемврийчета? Идеи?

# 409
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Честит Рожден Ден на Теа!!!   bouquet   bouquet   bouquet

# 410
  • Мнения: 679
Честито бебче на MagieA! Здраве, щастие и много късмет пожелавам Simple Smile   bouquet

# 411
  • София
  • Мнения: 1 022
Честито, МагиА! Здраве и радост да има в семейството ви   bouquet

Аууу, Крео, много бих се радвала на среща на 5г. ноемврийчета Simple Smile Моите вече 5 годишни ноемврийчета тъкмо приключиха с варицелата и сме на линия.

# 412
  • София
  • Мнения: 146
Здравейте.Аз чета и пиша при мамите май 2011,но имам дъщеря която е в тази тема.Родена е на 22.11.2006г.Ако може да се присъединя към вас

# 413
  • Мнения: 679
 welcome silvia1111!

# 414
  • Мнения: 1 328
Здравейте.Аз чета и пиша при мамите май 2011,но имам дъщеря която е в тази тема.Родена е на 22.11.2006г.Ако може да се присъединя към вас
Силвия, здравей и тук Simple Smile)

# 415
  • Мнения: 3 034
Здравейте.Аз чета и пиша при мамите май 2011,но имам дъщеря която е в тази тема.Родена е на 22.11.2006г.Ако може да се присъединя към вас

Добре дошла, ама то да ти кажа, според мен тази тема леко позамря. Даже не знам има ли смисъл вече от нея....

# 416
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Да 28 стр. за година и половина  Rolling Eyes
Честито на всички с хубави поводи от последните няколко страници!  bouquet

# 417
  • Мнения: X
Да 28 стр. за година и половина  Rolling Eyes

А беше време, когато ги изписвахме за 2-3 дни:) С носталгия, малко тъга и едно много хубаво чувство си спомням за тези времена. Бяхме забележителен отбор:)

Честита радост, момичета!

# 418
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Честито на МагиеА! Да расте Николета здрава, спокойна, да стане умна, щастлива, красива дама!   bouquet

Силвия 1111, добре дошла!   Grinning

# 419
  • Мнения: 2 249
Да 28 стр. за година и половина  Rolling Eyes

А беше време, когато ги изписвахме за 2-3 дни:) С носталгия, малко тъга и едно много хубаво чувство си спомням за тези времена. Бяхме забележителен отбор:)

Честита радост, момичета!
еее ама тогава нямаше фейсбук Wink-там си ви гледам всеки ден-и аз си спомням с носталгия,но пък в сърцето ми сте си все същите и там темата не се заключва Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
аз предлагам вече напролет най-накрая да се направи една среща-и всички на линия!!!

поемам организацията-че е срамота!  bouquet
п.с сменила съм си ника-ама съм Мерелин

Общи условия

Активация на акаунт