Квилинг за маниаци - 4

  • 103 877
  • 735
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 5 592
Хайде на пазар с новото 17-то Картичкофурийско предизвикателство на anubhis.

rusova11, много красиви неща си показала.

Белла, искам и аз сайта.

На мен лично ми е страшно трудно да определя цена на нещата, които правя. Съчетано с неудобството, което изпитвам, при мисълта да отида да предложа някъде нещата си за продажба, така и не съм продала почти нищо от картичките си.

И да не забравите, че още има време за Квилинг предизвикателството. Крайният срок е утре в 12,30ч.

# 91
  • Мнения: 1
Въй,аз си мисля,че срока е до неделя.Добре ,че погледнах,Утре ставам рано в 6,че е работен ден и ще дооправям и да снимам.

# 92
  • Мнения: 1 849
Пратете ми и на мен сайта.

Аз изчислявам себестойността на картичките по времето за които ги изработвам.
Бях ви казала, че в подлеза до Министерството на младежта и спорта се продават такива пак на смешни цени... Е изработката поне не беше толкова лоша, та за това и казах, че ми е жал за жената.

# 93
  • Мнения: 0
Може би са същите картички,които буквално са заляли и нашия град.Ако са същите,то не става въпрос за уникални картички,а за напълно масово производство.Няма да коментирам изпълнението им,имат и сайт,където може да ги разгледате и сами да видите за какво говоря.

Всеки сам си определя цената,но аз за себе си съм решила как да процедирам и тази цена ми се вижда абсурдна и смешна.Още повече,че материалите с които предпочитам да работя са на доста по-висока стойност от "обикновените" картони.

Хубав ден,момичета!(момчето нещо изчезна) Grinning


newsm62 Първо да се посмея,че много ме изкефи това вмъкване за момчето,та наистина изгуби се,не че аз съм от 100 години в темата,но много ме изкефи.

А да помоля и аз за сайта с тези евтинийки,ако може разбирасе!

# 94
  • Мнения: 10
Момичета може да сложите цена на материала но никой не може да оцени удоволствието и радоста от направата на картичката. Удоволствието да я подариш ида видиш радоста на този който я получава е не уценимо . Не бих продавала картичките . Но всики решава за себе си.

# 95
  • Мнения: 1 849
Момчето сега е в края на срока и сигурно са го юрнали да учи...

разгледах снощи сайта. Хората си имат разработен бизнес и редовни клиенти... а изработените неща не са нещо което да отнема време, могат да се правят на конвейер. Аз преди така правех картичките за базарите.

# 96
  • Мнения: 2
заинтригувахте ме с този сайт ,и ми стана любопитно,може ли и аз да го разгледам newsm78
За продаването и на мен ми е трудно да определя цена newsm78,защото знам че в момента е криза,но пък и като знам колко време отделям и ..слагам някаква средна цена,но ми се иска повече да хващам,но пък тогава няма да се купуват и така  

# 97
  • Мнения: 226
Оформлението на темата е станало чудесно!
Ех, изгубила съм ви някъде! Но се включвам отново. Куилингът е една от страстите ми. А вие сте показали страхотни неща!
Участвам при Картичкофуриите с това.
Интересно ми стана това с ценоопределянето на картичките. Засега ги правя за удоволствие и повечето ги подарявам.
Успех на всички с навиването на лентичките!

# 98
  • у дома
  • Мнения: 7 182
Този сайт тайна ли е и само на лични си го разпространявате   Joy Joy Joy -да ми го метне и някой на мен на лични,ако не искате да го публикувате в темата...

# 99
  • Мнения: 1 849
да не им правим реклама Wink
ей сега ти го мятам

# 100
  • Мнения: 342
Здравейте и то мен! По повод картичките, които обсъждате, аз също ги видях в едни магазин в Кичук Париж, който се води магазин за 1 лв. Не съм сигурна дали е посоченият от YanaDG, понеже не помня имена... Честно казано там преди година за пръв път видях подобни картички "квилинг" и много ми харесаха. Цената им беше 1.50 лв. и размера беше към 10/15 (по спомени). От тогава обиколих всички магазини из главната в Пловдив, предимно специализираните за луксозни опаковки и други такива, но никой дори не беше и чувал за "квилинг". Едва сега когато случайно попаднах при вас разбрах за техниката.
По повод картичките, които видях мога да кажа, че наистина бяха лесни за изработка, с подходящите машинки и помощни средства не бих казала, че може да им се даде цена над определената - 2.50, още повече, че вече размера беше смален (не знам точно, но беше в квадратна форма). Ефектни бяха и на мен лично ми харесаха. За потребителя, който е свикнал на масовите картички, които се предлагат на пазара дълги години мисля, че представлява интерес, още повече, че вече година са се задържали там.
Мен лично ме споходи мисълта, че някои от момичетата, дето продават там се занимава с това, понеже когато попитах за линия за елипси ме упъти към линия с кривки  newsm78 Може би съм мнителна, но това ми мина през ума.
Лично аз не мисля, че трябва да осъждаме подобни изяви на някой, който се занимава с това. Все пак това е лично творчество и след като са определили тази цена, не ми се вярва да няма печалба, а и всеки печели както намери за добре.
Ако може, изпратете и на мен този сайт, поне за сверка на видяното в магазина и това, което се предлага в сайта.

# 101
  • Мнения: 318
Въпреки голямото желание да участвам в КФ, не успях Tired Голямо въртене падна и на края пак не стана това което исках Close http://ianina.snimka.bg/hobby/quilling.496187.18725633

# 102
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!
Отдавна не съм се включвала , но за съжаление имам проблеми с техниката , и аз като Ianina не успях да се включа в КФ , приготвих две картички но  не успях да кача снимките - пак заради техниката !
Много красоти сте сътворили всички !
Може ли да ми пратите сайта за сверка ! Предварително благодаря !

# 103
  • Мнения: 157
Въпреки голямото желание да участвам в КФ, не успях Tired Голямо въртене падна и на края пак не стана това което исках Close http://ianina.snimka.bg/hobby/quilling.496187.18725633

Не знам какво си целяла,но картичката ти е супер сладурска.Много ми хареса,веднага щом я видях и се усмихнах.

# 104
  • Мнения: 318
bellaG , радвам се, че ти е допаднала Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт