Борбата с рака- духовното оцеляване и физическото преодоляване-19

  • 85 377
  • 816
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 567
Добрютрю,

Къде зачезнахте скъпи дами.... Thinking Thinking

Тук лятото дойде здравата.... Снощи в къщи в 22 ч. при отворени прозорци беше 29 градуса... #Crazy #Crazy
Ще ни се оттели волът... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Няма 5-6 - време е за цопване в морето  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
(след 17 ч. разбира се.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green)

# 526
  • София
  • Мнения: 428
Веси и тук в София е много топло! Лошото е че тук си нямаме моренце! А и жегата ни започна отведнъж без да сме се аклиматизирали
към топлото, защото до преди няколко дни валеше дъжд и ходехме с якета! Сега от два дни не се диша!!!!! ooooh! Ама така е по-добре, защото през зимата с това парно ни взеха здравето!!!!! Tired

# 527
  • София
  • Мнения: 5 074
Много топло е в София.
На село беше перфектно макар, че се изкривих от бачкане.
Едно време имаше трудова терапия. Мама откакто я помня все болнава. И сега си е  такава, да ми е жива и здрава, вече на 80 години.
Тогава изрових света да открия доктор, който да излекува болежките и. И в един момент и предписаха трудова терапия. Много се впечатлих тогава. По късно открих смисъла, но това е друга тема.
Нямаше ме 10 дни, а вие писали, писали, чак ми е невъзможно да запомня всичко.
Най ми е мъчно, когато в отбора ни се впишат нови борци. Зная, че няма начин да не се случи, но ми е мъчно.
Мъчно ми е, че има толкова много болести, които изискват продължително и мъчително лечение. На всичкото отгоре придружени с мъчителни бюрократични препятствия. Не ни стига стреса от диагнозата, ами и трябва сами да търсим пътя на лечението, информация за придружаващите "приятни " ефекти от него и начина да се справим с тях, рехабилитации, болнични, социални проблеми и .............толкова много точки сложих , защото нищо не е ясно.
Девойки, писанието ми е много общо, но както вече казах, не мога да запомня какво точно бих могла да кажа по проблемите, които сте изложили в тези десет страници.
Готова съм да отговоря, стига да е в компетенцията ми, на всички въпроси .
И едничко в заключение - на никоя от вас писала, няма да наритам дупето, защото всички сте много "яки" / така казват внучките ми /.

# 528
  • Мнения: 68
http://www.gzt.ru/topnews/science/-adronnyi-uskoritelj-dlya-lech … at-/310002.html?s
Добър ден на всички!дано правилно съм копирала тази страница,това успокоява и дава надежда:много учени по света мислят за тази гадна болест,още 1-2 десетилетия и ще я лекуват както СПИН.
Бъдете здрави и се пазете от слънцето! Hug
Вчера на дъщеря ми направиха реконструкцията на гърдата,още е на система против болките.Пожелавам на всички повече хубави новини!

# 529
  • Мнения: 708
Здравейте, момичета!
Хули, добре дошла на линия!
Да започна ли с оплакванията, или не ...това е нормално за нашата скапана здравна система...
Взех си резултатите от гинекологичния преглед ...оказа се  група IIIA /винаги съм била I група/... питам какво значи това ... ами питайте лекуващия лекар...да, но на вратата има бележка - 3 дни няма да работи ... и сега... пак в неведение... помощ моля!

# 530
  • Мнения: 21
Здравейте, момичета!
Хули, добре дошла на линия!
Да започна ли с оплакванията, или не ...това е нормално за нашата скапана здравна система...
Взех си резултатите от гинекологичния преглед ...оказа се  група IIIA /винаги съм била I група/... питам какво значи това ... ами питайте лекуващия лекар...да, но на вратата има бележка - 3 дни няма да работи ... и сега... пак в неведение... помощ моля!
Здравейте и от мен!Добре дошли на новодошлите  bouquet
Сониад - по РАР /система за изследванена клетъчното разнообразие в шийката на матката / т е- така нар-цитонамазка- има 5 стадия:
1.РАР1- идеална чистото
2.РАР №2 - някакаво банално възпаление от сорта на кандида - гъбична инфекция
3.РАР 3  се дели на два подстасия : 3А ,което е значително по - тежко възпаление от РАР2,но не е страшно ,защото при лечение е напълно обратимо - можеш да слезеш в РАР2 и дори в РАР1
Втория подстадии - 3Б е последното съпало преди раче на шийката -
4лРАР №4 си е раче,Хванато в първи стации е лечимо! Praynig Praynig
Не бързай да се стресираш .навреме е хванато - ддве съпала преди Раче.Тези които сме на антиестрогенна терапия носим риск от развитие на рак на шийката или на матката,за съжаление./color]
Дано не сме в 5%за развитие на този рак. Praynig

# 531
  • Мнения: 708
Danaya14, благодаря за бързия отговор!  Hug

# 532
  • Варна
  • Мнения: 118
Момичета,
Вчера ми се случи най-хубавото нещо от половин година насам.  Joy
Излязоха резултатите на кандидат-гимназистите. А моят голям син се явява такъв.  Simple Smile.
Имаме БЕЛ 5.06 МАТ 3.60. Много хубав резултат според мен  Simple Smile  Joy  Simple Smile
Имаме високи шансове. Wink
Аз лично го напътствам към техникум, където ще получи професия и ще може да се издържа докато следва висше  Wink /какви сметки кроя без кръчмар /. Той е съгласен с мен. Аз не съм добър пример за възпитаник на елитна гимназия, въпреки че имах шанса да следвам държавна поръчка и не съм имала проблеми с осигуряването на средства. Но осигуряването на средства е мнооого сериозен въпрос, който засега не ме засяга  Grinning
Та много съм щастлива и очаквам техникумите във Варна да започнат да ни приканват с Отворени Врати  hahaha То за такова съкровище като моето трябват Специални покани.  hahaha

# 533
  • Мнения: 21
Момичета,
Вчера ми се случи най-хубавото нещо от половин година насам.  Joy
Излязоха резултатите на кандидат-гимназистите. А моят голям син се явява такъв.  Simple Smile.
Имаме БЕЛ 5.06 МАТ 3.60. Много хубав резултат според мен  Simple Smile  Joy  Simple Smile
Имаме високи шансове. Wink
Аз лично го напътствам към техникум, където ще получи професия и ще може да се издържа докато следва висше  Wink /какви сметки кроя без кръчмар /. Той е съгласен с мен. Аз не съм добър пример за възпитаник на елитна гимназия, въпреки че имах шанса да следвам държавна поръчка и не съм имала проблеми с осигуряването на средства. Но осигуряването на средства е мнооого сериозен въпрос, който засега не ме засяга  Grinning
Та много съм щастлива и очаквам техникумите във Варна да започнат да ни приканват с Отворени Врати  hahaha То за такова съкровище като моето трябват Специални покани.  hahaha
Hug Hug  bouquet  bouquet

# 534
  • Мнения: 708
nanastef, поздравления! По БЕЛ е доста висок резултат /това е моята специалност, и не може да съм безпристрастна/, със сигурност ще влезе по първо желание на избраното училище и специалност. Успех на класирането!  Hug Hug Hug

# 535
  • София
  • Мнения: 5 074
Сонче, има една тема в този подфорум за цитонамазките. Момичетата там са много знаещи и не пишат празни приказки.
Попитай тях, ние тук сме профани  Grinning

# 536
  • Мнения: 21
Сонче, има една тема в този подфорум за цитонамазките. Момичетата там са много знаещи и не пишат празни приказки.
Попитай тях, ние тук сме профани  Grinning
newsm78 newsm78Щом го казваш ,дали не си губя времето в този Laughing форум???

# 537
  • София
  • Мнения: 428
Сонче, ако искаш можеш да си вземеш изследванията с теб, когато дойдеш на сцинти и като се видим ще говорим по въпроса!
Мисля, че мога да ти бъда полезна!

# 538
  • София
  • Мнения: 428
НА ВНИМАНИЕТО НА АЛИСА!!!!!!!!! Naughty
ЗА ТАЗИ НАШАТА БОЛЕСТ /Хули извини ме, че пиша с голями букви но....../ ИМА ЛЕЧЕНИЕ ЗА РАЗЛИКА ОТ СПИНА! ИЗОБЩО НЕ ТРЯБВА ДА ЧАКАМЕ ДЕСЕТИЛЕТИЯ! ТРЯБВА ДА СЛЕДВАМЕ ПЪТЯ ПО КОЙТО СМЕ ПОЕЛИ И  ДА ГО ИЗВЪРВИМ ДО ПОБЕДАТА, А ТЯ Е ДО НАС!!!!!
БОЛЕСТА, КАКТО МНОГО ПЪТИ СЪМ ПИСАЛА Е НАПЪЛНО ЛЕЧИМА!иМА ЛИ НЯКОЕ ОТ МОМИЧЕТАТА КОЕТО ЩЕ ВЪЗРАЗИ ПО ТОЗИ ВЪПРОС
НА БАБА МАРГИЧ? Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 539
  • у нас - на брега на морето
  • Мнения: 294
Хули, съвсем случайно ви видях по БТВ в новините. Ние бяхме на село да струваме 3 месеца на татко и както си шетах и търчах насам-натам, чух по телевизията да се споменава "Вики" . Първата асоциация ми беше, че е нашата Вики и като се загледах - да, наистина ставаше въпрос за нея. Познах Вики, Инчето и теб. Не разбрах точно в какво се изразява инициативата, но разбрах, че има много добри хора и свестни младежи. Браво на тях! smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
Желая много късмет на Вики и вярвам, че ще се оправи, щом има толкова приятели! Успех newsm10 !
Сега се прибрахме и бързам да споделя ! Вие  сигурно отдавна спите, но все пак - лека и спокойна нощ на всички! smile3524 Аз отивам, че съм скапана! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт