Звездни компромати-62

  • 64 796
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4 120
Адриана Лима за испанския Воуг

Ева Херцигова

Меган Фокс

Покрай снимките на Наоми Кембъл се сетих за едно интервю на Дим Дуков, вадя съвсем малко:
 Аз съм чувал, че наши богати бизнесмени са ползвали даже световни манекенки срещу 50 и 100 хиляди евро за една вечер.

- Знаеш ли някакъв конкретен случай?

- Знам, ама не мога да ти го кажа. Защото този бизнесмен още е жив. В единия случай. Защото знам за два такива случая.

- А коя е манекенката или манекенките от тези два случая?

- Едната беше Наоми Кембъл, а другата Тайра Банкс. В единия случай сумата е дадена с куфарче, под формата на “спомоществователство” за някакъв проект. Това беше преди 7-8 години. Но защо се учудваш?! Това е световна практика. Защо пък ние да правим някакво изключение! Няма да се излагаме, я?! /смях – б.а./.


п.п.Почвам да събирам пари за Тайра:)))

# 661
  • Пловдив
  • Мнения: 14 134

Джулия, това твой сайт ли е? Защото виждам, че в 90% от публикациите си тук го цитираш.

# 662
  • Мнения: 4 199
Не, сайта не е мой; просто попаднах на него, на български е и намирам доста неща по темата, ако това не се харесва и го смятате за спам, няма да пускам повече линкове..... Confused

# 663
  • София
  • Мнения: 232
Кейти Холмс http://www.celebrity-gossip.net/sites/default/files/imagecache/f … lmes-051910-1.JPG - откакто е с Том Круз загуби нежното си момичешко излъчване и заприлича на лелка-домакиня

# 664
  • Мнения: 26
Много странно изказване......." загуби нежното си момичешко излъчване и заприлича на лелка-домакиня  "

ами нищо странно няма вече е жена има дете годинки минаха откакто си я спомняте човек се променя за 7-8год и то доста Mr. Green
ваши снимки отпреди да родя и след това нямате ли? Hug

# 665
  • Мнения: 8 573
Не, сайта не е мой; просто попаднах на него, на български е и намирам доста неща по темата, ако това не се харесва и го смятате за спам, няма да пускам повече линкове..... Confused
Пускай снимки ,не ме интересува на кой е сайта много интересни ,неща пускаш.А и не мисля ,че има значение на кой е сайта,важното е ,че снимките са супер интересни

# 666
  • Мнения: 4 199
Може да се провери акаунта ми-не съм трол,а потребител от 4 години а тази тема следя от много време насам; в друга тема пък ми направиха забележка, че съм пускала от чужди сайтове и да съм превеждала какво пише Shocked, та затова се зарадвах на възможността да намирам неща и на бг еквивалент. Благодаря за подкрепата  bouquet а ако модератор прецени, нека ми маха постовете Peace

# 667
  • Мнения: 4 303
Julia_21, спокойно. Станали сме малко мнителни, но едва ли някой е искал да те обиди.  Wink
Мен ме радват всички линкове, които са от чуждата преса и особено ми липсват постовете на Бижу, Карчева, Тонкабонка. Връщайте се, мацки, темата не е същата без вас.
Сори за спама.

# 668
  • Мнения: X
Наоми работи ли още? Струва ми се леко понапълняла.

# 669
  • Мнения: 4 199
Благодаря! Верно, Карчева  изнамираше чудесии!

# 670
  • Пловдив
  • Мнения: 14 134
Наоми работи ли още? Струва ми се леко понапълняла.
http://www.millionaire.bg/article.jsf?flashCategoryId=11&articleId=1574
Статията е от миналата година и там се казва, че работи.

# 671
  • Мнения: 4 199
ей за този линк ми правиха забележка да го преведа, а хората отдолу са направили труд да го сторят, макар че текста е напълно безсмислен и това е идеята:пародии на индийски песни и как звучи с идентични по звук английски думи  Grinninghttp://joke.bg/%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D1%81%D0%B5-%D0%B … D1%81%D0%BD%D0%B8

# 672
  • Мнения: 1 813
Не виждам защо да не си вземеш скъпоплатен модел да стои до теб на някое изискано мероприятие. Едва ли става дума за същото, което правят нашите боклуци тук.

# 673
# 674
  • Мнения: 140
 
Не са скъпи- 1 евро, 2 максимум. Не е злато и не е топче. Малко кръстче имиращо злато. И в България вече ги продават, за всеки възел си намисляш желание....



аз съм си купувала в гърция от златарски магазин кожена ,преди повече от 5 г ,моята имаше златно топче а на синът ми златно кръстче.и си бяха бая скъпи да ти кажа.ще се разровя и ще видя тая на синът ми стои ли,че моята я подарих миналата година.

Скъпи дами,теzи гривни се продават във всеки един манастир в България и се носят по цял свят където има христяни в най рали4ни раzновидности. Обикновенно гривните са направени от 33 въzела като всеки въzел е направен от 33 малки въzел4ата.Въzлите са 33 zа6тото това е христовата въzраст и е препоръ4ително да бъдят осветени.Гривната не трябва да се сваля от ръката докато не се скъса някой въzел.Срамота е да се каже,4е това е някаква мода.Такива не6та се носят от хора,които са вярва6ти.

Иzвинявам се zа коментара,zнам,4е не е по темата.но се 6окирах като про4етох как се комерсиалиzира сви4ко стига само някой да каже,4е е модерно.

Общи условия

Активация на акаунт