Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 41

  • 52 316
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Много ме е яд,че се отложи това събитие.....много исках да видя какво ще се случи,все пак рядко имат повод да бъдат в една зала

Нека всеки да посочи опцията ,за която е гласувал и като дойде времето,ще видим кой е познал....

# 16
  • Мнения: 0
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Нали ви казах! hahahaДетко Джамал и е вдигнал мерника на Бурчи! hahaha
Малко им е лазила по нервичките в "Аси",та сега и в "Езел"Той милия може сам да е поискал да го гръмнат в АСИ,че да се отърве от Бурка! hahahaАма тя-тъпа и упорита след него! hahaha




 hahaha hahaha hahaha

# 17
  • Мнения: 127
И аз чукнах втора--ама мнооогооо ми се иска да стане Praynig
Бурчи ще я хване  едра шарка,а Сами дребна  LaughingДе ще ходят пъпчасали Laughing
Наште ще отидат самотни и   там.........боже нека стане това ,дет всяка от нас си го мисли поотделно.
А дали пък някоя от нас мисли различно от останалите  Laughing

# 18
  • Мнения: 610
Привет и от мен в новата темичка  Hug

Наивница-   bouquet

Поздравче за всички , с един страхотен клип  Flutter
http://www.youtube.com/watch?v=gR6fmU3W1BI&feature=related

 Heart Eyes

Гласувах и аз с втора опция ..... Simple Smile

# 19
  • Мнения: 73
Не мога да реша как да гласувам,Знам че това което искам сигурно няма да стане.Ще направя своя избор по -късно. Благодаря на Наивница,че се труди да ни пусне нова тема. Какво  съм правила до сега без Вас мили мой съфорумки. Скучно и еднообразно ежедневие на един пенсионер. Вярно,че съм  малко занемарила някой мой ангажименеи към семейството,да не говоря че нямам време за четене на книги. Вечер ту в едната тема,после в другата тема, повторението на Аси. Да не казвам пак,че гледам и Аси от мойте касети,но не се оплаквам. Чакам с нетърпение и сериала  ПС.гласуването на в.Сабах,  така   преминава моят ден..Благодарение на всичките момичета от двата форума,аз живея и се забавлявам прекрасно.  newsm44 

# 20
  • София
  • Мнения: 30 142
аз като лудите си гледам "Аси" в нет-а сега и се чудя едно и също, как е възможно такава игра от страна на М.Й.- спокойно изражение на лицето, все едно е в мир със себе си, а сега напрегнато изражение, някак си студен. Незнам как да ви го обясня, но с 2 думи Демир мноооооого ми липсва.

# 21
  • София
  • Мнения: 30 142
гласувах: Туба ще отиде, М.Й.- не  Naughty

# 22
  • Мнения: 0
Туба е излязла на първо място в анкетата на в. Сабах. Гласуването като че ли е приключило. Гласувах, а няма промяна в цифрата - 2 319 214. newsm78

# 23
  • Мнения: 10 240
Привет! Не съм гласувала все още, но като натисна някое бутонче ще кажа кое е било.  Peace
Много ми хареса варианта да идат наесен трима, но от друга страна защо пък Туба веднага да тръгне с Мурат... Той я развърта 2 години. Хайде де!  Crossing ArmsДа не е останала на него!!! Хем ме е яд #Cussing out , хем.....разбирате какво... Praynig
Не че той е тръгнал  Naughtyда се развежда.... Не виждам да му стигнат сили да се освободи от питоновата кхватка.... Joy Joy

# 24
  • Мнения: 10 240
Туба е излязла на първо място в анкетата на в. Сабах. Гласуването като че ли е приключило. Гласувах, а няма промяна в цифрата - 2 319 214. newsm78

И аз мисля, че е приключило гласуването... ще проверя.

# 25
  • София
  • Мнения: 30 142
ха, изкарахме ли я на първо място, браво  Party
Вчера си бях залепила пръста на ентер-а  Peace явно е имало и други като мен

# 26
  • Мнения: 10 240


ха, изкарахме ли я на първо място, браво  Party
Вчера си бях залепила пръста на ентер-а  Peace явно е имало и други като мен

Нашето момиче заслужава първото място! Peace

# 27
  • Мнения: 34
http://www.sabah.com.tr/anket/dizi_guzel
  didoka 45  пожелавям успех.

# 28
  • Мнения: 273
Аз също гласувах с първия отговор. Чета ви редовно и много ви харесвам Laughing

# 29
  • Мнения: 10 240


така трябва да си остане класацията:


Сутринта сайта не пускаше за гласуване и реших, че анкетата е приключила. Сега обаче пак може да се гласува. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт