Съпруги, чиито мъже пътуват - 16

  • 31 055
  • 682
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 56
Шани аз вчера изпих 4 кафета ,за да не заспя до вечерта -много ми се спеше цял ден и накрая ,когато трябваше да заспя вечерта се въртях и аз .кафетат подействали ама късно  Joy .бременни мами ,ритат ли много бебенцата ви  Laughing

# 76
  • София
  • Мнения: 63
Лилянке ти си се дрогирала с тия кафета, пък искаш да спиш. В колко часа пи последното? Бебока си се отчита редовно-подритва ме пича.

# 77
  • Мнения: 2

Здравейте и от мен.
Заповядайте да хапнем за обяд.Радвам се,че днес настроението се е подобрило.Явно слънчевото време оказва благотворно влияние на момичетата.Късно видях кафето и закуската,но си хапнах с удоволствие,защото сутринта не успях да закуся.Понеже приключвам месеца,имах много за писане smile3523,а и шефа дойде рано-рано да оформяме едни документи и като погледнах,то обед станало.Но първо при вас и после другите задачки.
Пухи, newsm68
За сега нямам много време,за това Hug Hug Hug и

# 78
  • Мнения: 202
Привет Hug Hug Hug
mamaR  Hug,с какви вкусотийки ни храниш само eat

# 79
  • Мнения: 56
Шанита  Hug последната дрога я взех към 17 00 ч ,вчера -тя ясна рабутата  Joy ,таман Гошо да си беше тукааа ..цяла нощ мога да будувам .ама ши знам аз ,кат си дойде ко да правя  Joy Joy Joy.
Мама Р страхотна идея ми даваш за вечеря .въйййй бравус на теб и мерси за обяда  Hug
.айде чао пак засега

# 80
  • Мнения: 3
liliqn-да се успокоиш за детенце-най-лесно е да отидеш на спешен кабинет след 19h или  по празниците.Те са длъжни да ви прегледат и викат специалист без да се иска направление и става по-бързо.Ина4е през ли4ния лекар е много бавна и тромава процедура.

shanika;За танците из4акай.Аз така родих в края на 8 месец.Докторката каза на видеозон на 28.12.4е бебето има 3кг и ще е много голямо и трябва да раждам по-рано и аз спокойна на Нова година не се спрях от танци.И на 03.01  ве4е си имах 3.100кг здрава госпожица.Дано и при теб вси4ко мине така бързо и лесно.

# 81
  • София
  • Мнения: 63
Амин,дано стане

# 82
  • Мнения: 56
Шани ,твоя мъж кога трябва да е при теб -преди раждането ли .ако да ,можете да се гушкате малко и то раждането ще дойде по рано даже.на мен ми обясниха ,че се отделял хормон предизвикващ раждане  Joy и със Габи така и направихме .беше определена точно за 6 май -викам въйй то си иде с името ама стана 6 -ъъъъ детето не излиза .и аз на 8 сутринта  Embarassed викам на Жоржо -хайде да го предизвикаме туй бебе -и той вика ми хубаво ....и така ако щете вервайте ама Габи се роди на 8 май във 15 часа  Embarassed Embarassed така де .уф и аз кви акъли дава ,а  Joy .да не ми се разсърдите сега я  newsm03 .те затова лекарите казват никаква либоф по време на бременност .пуу днес пак едни ги ръсяяя .
другото аз вече купих крилца и довечера със салатка и картофки  и  cheers
  със свекито ми ще ги уважим  Laughing

# 83
  • София
  • Мнения: 63
Защо, то си е човещинка, ама мъжо го е по-шубе от мене бре Joy, пък и още е рано за раждане. Аз хич не обичам да чакам, ама кво да се прави.
Мога да ти предложа моята рецепта за крилца, ще си оближете пръстите. Значи начуквам няколко скилидки чесън с малко сол и добавям соев сос. С това нещо като го разбъркам заливам почистените крилца, ако имаш време да постоят малко става по-хубаво. След това ги пържиш на тиган и във фритюрник става, ама трябва да махнеш маринатата и после да я добавиш в готовите крила и е по-сухо. Та на тигана е по-вкусно-иде ти после и кокалите да изядеш и е страхотно мезе за бира. Ако решиш да пробваш,  да ти е сладко.

Последна редакция: пн, 03 май 2010, 14:29 от shanika

# 84
  • Мнения: 56
таман така ши ги правя ,но мисля у фурната да ги сложа .мерси Шани  Hug .а за другата работа .и моя мъж го беше шубе ама мен нееее  Embarassed Grinning

# 85
  • Мнения: 4 737
здравейте момичета, и аз се включвам днес но имам лоши за мен, новини ..смятам да напускам работата, която заемам  Rolling Eyes защо ли, ами защото това преследване нон-стоп, това следене направо вече не търпя ..знам, че не е сега момента, щото и мъжо не ща да ходи пак да пътува ..и незнам ... но не мога, аз точно сега и особено сега имам нужда от едно спокойствие, каквото тук на работа хич нямам ... и така при мене, от днес кат за първи ден само нерви ...  Rolling Eyes Маме много вкусен тоя обяд ..делтичка обещах, че ще ти пиша на лични и забравих  Embarassed ей сега ти пращам едно писъмце ...хубав ден момичета  Hug

# 86
  • Мнения: 56
Мацки спешно е .задавам въпросче моля ви да ми помогнете .търся телефони ама не намирам на детски гинеколози :д-р савулева и д-р пенка василева .моля която от вас намери телефони да ми пише .благодаря ви .
НАМЕРИХ НАМЕРИХ   newsm17 ДАНО СЕ ОПРАВИ ДЕТЕНЦЕТО НА ЛЕЛЯ МИ .уф пиша с големи букви.имало бактерия детето ,много кофти работа

Последна редакция: пн, 03 май 2010, 16:16 от liliqn

# 87
  • Мнения: 202
Момичета Hug, чета ви всеки ден, но...за жалост само лоши новини научавам и тук-там някоя добра. Sad Лошо е това, че дечицата са болни, желаем на всички дечица /на Лили,на Ангелче,на Лили на леля и детенце/ бързо оздравяване Praynig
desdemona  Hug, още преди време ти бях казала, че според мен, ти трябва многооо спокойствие,а както описваш средата в която работиш-тя си е направо вредна! Peace
Цветенце Hug,чак аз се вълнувам за радостта, която предстои да изпиташ... Party
Делта Hug, много се развълнувах от постъпката ти; ние с моя съпруг все се каним за празниците да накупим храна и да я занесем на дечицата, останали без родителска грижа, но за жалост все нямахме такава възможност, но се надявам за в бъдеще да променим този факт,даже все повече се замислям за тези програми дето взимат дечица за в къщи за празниците...
Леле мацки, имам ужасно предчувствие, че май рецептата на Шани и Лили за женските дни , може да се осъществи Crazy

# 88
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ЛИЛЧЕЕЕЕ Joy
Направо не мога да се спра да се хиля. Хубаво си говориш ти хич да не ти пука Joy
За пилешките крилца- аз правя такива  15 тина години. Моята рецепта е Арабска-
сол не слагам, защото соя соса е достатъчно солен. Добавям чесън но вече на прах, че той е със по мек вкус и мирис, слагам лимонов сок, черен пипер, бял черен пипер и добавям зехтин- всичко това на очО. Крилцата са във тавичка и ги заливам със тая марината. Оставям ги настрана докато си шетам като от време на време ги обръщам. Няма нужда да разкарвам маринатата., тя си остава във тавичката и докато се пекат тя попива и овкусява още по добре крилцата. Колкото по дълго са във маринатата, толкова по добре, но и да не са дълго време във нея, тя попива във тях докато се пекат. Със тавичката във в фурната  пека до зачервяване. Хем не е пържено, хем е много вкусно. Но аз покривам тавичката със алуминиево фолио и когато са почти готиви ги откривам за да станат карамелено зачервени.
И Лилче, гледам купон си правииииш ти със свекиииииии smile3521

# 89
  • София
  • Мнения: 63
Киарче, аз пък се радвам ако е така при тебе-ще си имаме другарчета сладки.
Лилянка е опасна-одеве ме беше яд че не мога да и помогна защото не съм от Варна, ама тя се оправи. Ще ме зарибите и аз да почна да правя крилааа...

Общи условия

Активация на акаунт