"Любовта на мъжа минава през стомаха" - винаги ли важи това???

  • 17 787
  • 258
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Не, определено не мисля че любовта на мъжът минава през стомаха, по-скоро минава през онази зона, една педя по-долу от стомаха   Mr. Green: Моят мъж казва, че е съгласен хляб и сол да яде, но ако няма добър секс с една жена, никакви манджи не могат да го задържат при нея. Сигурно Делюжън вече се досеща, че мъжът ми не е зодия Телец  Laughing
И двете, Дядо Попе, и двете! Laughing

# 16
  • Мнения: 2 448
Напоследък ми прави впечатление, че все повече жени изтъкват липсата на каквото и да било желание да направят нещо за уж любимия мъж.  Thinking Да не съм му майка,  да не съм му слугиня, да не съм .... е нещо така с кеф от нея за него все пак има ли или само се иска иска той да задоволява всякакви капризи?  Crazy  Чак известна гордост, че видите ли аз нищо не правя за него, всичко той и ме носи на ръце. Това си е направо срамно, ама те си знаят.
А после що мъжете вече не били мъже, ами то в жените доста женствени неща се стопяват и природата компенсира, няма начин.

# 17
  • Мнения: 23
Здравейте,

благодаря за отговорите. Аз от яд чак не успях да спя добре.
Разбирам, че за много мъже това е решаващо, но този хич не ме изглеждаше така - обича твърда музика, мотори и когато и преди това е споменавал, че това е нещо много важно за него, съм го приемала по скоро като шега. А и сме говорили колко е важно да са естествени хората и да не се преструват.
Мъжете в България явно искат перфектната готвачка, любовница, приятелка и майка в едно, без да са наясно колко недостатъци имат самите те. Никой не ми казва евала за всички типично мъжки неща по апартамента, колата и др., които ми се налага да правя ежедневно, но се очаква да не забравям и никое от "женските"!

# 18
  • Мнения: X
Паси,    Peace

Аз не го написах по този начин,да не разбунвам духовете.
Но и на мен ми прави впечатление точно гордостта ,с която се казва "аз не му готвя,не го пера.... а той е луд по мен!"
Да се чуди човек каква заслуга е това,ама...    newsm78



# 19
  • Мнения: 5 370
Паси,
Аз това изтъкване, между другото, го срещам само във виртуалното пространство. Навън , в общи линии, такива крайни линии рядко се наблюдават. Но нали е ясно , че тук совите се опитват да не са това, което са. Laughing

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Да,минава през стомаха,категорична съм в това.Наблюденията ми го потвърждават.На 90% е истина.Има е едни оставащи 10-те са за изключенията.

# 21
  • Мнения: 3 371
много примитивно мислене е това, че любовта на мъжа минава през стомаха. поне за мен.

никога не съм готвила специално за някой мъж/аз и не мога, де Mr. Green/, нито пък съм си представяла, че така ще го задържа. пази боже, да се ожени за мен, щото съм добра готвачка. значи ме принизява до ниво робота в кухнята. не, мерси Stop

# 22
  • Мнения: 46 597
...
Аз не го написах по този начин,да не разбунвам духовете.
Но и на мен ми прави впечатление точно гордостта ,с която се казва "аз не му готвя,не го пера.... а той е луд по мен!"
Да се чуди човек каква заслуга е това,ама...    newsm78





Аз пък имам чувството, че четем различни теми. Къде е това "аз нищо не правя, а той е луд по мен"?
Едно е жената да каже, лежа, па будалата ме носи на ръце и съвсем друго, че има взаимност. А дали ще го приемате като гордост или срам, това си е ваша работа, повечето хора, които познавам и го практикуват не го приемат за постижение.

# 23
  • Мнения: 2 931
През далечната 1997 г., чух от приятелско семейство гърци, че учат сина си да готви, защото след завършване на училище ще живее самостоятелно и не може да чака 10-15 години да се ожени, и до тогава да се храни само по ресторанти. Дъщеря им нямало да има избор - като се омъжи, ще - не ще, ще се научи да готви. Дотогава щяла да живее в техния дом, независимо дали учи или не.
 
ПП У дома ежедневно готви мъжът ми - той обича, аз - не и ми се случва 10-15 пъти в годината. Но е изключение сред близките и познатите ни.

# 24
  • Мнения: X
много примитивно мислене е това, че любовта на мъжа минава през стомаха. поне за мен.


Ами ,мъжете са примитивни същества,поне в това отношение!   Mr. Green
Дори и те си го признават...


Аз пък имам чувството, че четем различни теми. Къде е това "аз нищо не правя, а той е луд по мен"?

О,има,има,и в тая тема,и в други съм чела ...

Но понеже и аз в реалния живот не съм срещала подобна...принцеса,склонна съм да се съглася с
Не тази вечер, Жозефина!!! , че това е някакъв начин да се изтъкнат тук !   Mr. Green
А иначе и си готвят,и си перат ,и си обгрижват мъжете...    Laughing

# 25
  • Мнения: 4 569
Искааам мъж-готвач.

# 26
  • Мнения: 1 744

Аз пък имам чувството, че четем различни теми. Къде е това "аз нищо не правя, а той е луд по мен"?

О,има,има,и в тая тема,и в други съм чела ...


пак прегледах темата, ами за готвене си говорим, не за други дейности... newsm78

# 27
  • Мнения: 12 686
Напоследък ми прави впечатление, че все повече жени изтъкват липсата на каквото и да било желание да направят нещо за уж любимия мъж.  Thinking Да не съм му майка,  да не съм му слугиня, да не съм .... е нещо така с кеф от нея за него все пак има ли или само се иска иска той да задоволява всякакви капризи?  Crazy  Чак известна гордост, че видите ли аз нищо не правя за него, всичко той и ме носи на ръце. Това си е направо срамно, ама те си знаят.
А после що мъжете вече не били мъже, ами то в жените доста женствени неща се стопяват и природата компенсира, няма начин.

Жените отдавна не са жени.  Аз все повече срещам - аз работя повече, аз изкарвам повече,  детето го дадох на ясла, на детегледачка, като беше на 2 месеца.

# 28
  • Мнения: X
Не съм готвила на никой мъж в никоя от връзките ми, но на мен са ми готвили и да, мога да кажа, че при мен важи "Любовта на Жената минава през стомаха"

много примитивно мислене е това, че любовта на мъжа минава през стомаха. поне за мен.

никога не съм готвила специално за някой мъж/аз и не мога...



Ето само два примера дотук...   Mr. Green
А съм сигурна,че ще има още...

# 29
  • Мнения: 3 371
kраси.мира, понеже ме споменаваш  Twisted Evil, та наистина ли смяташ, че един мъж би се прехласвал по жена си само ако върти тенджерите като фокусник, лъска пода, събира му мръсните чорапи и го гали по главичката Rolling Eyes ? адски унижаващо ми се вижда това. ако моят мъж гледа така на мен, щеше да ми е безкрайно обидно.
никога не съм казвала, че трябва или ме носи на ръце, напротив, но и последното, което би очаквал от мен е да отида на ниво готвачка и чистачка у дома.
пс. за да не останеш с грешно впечатление  Laughing - аз разтребвам, колкото и както аз искам. готвя според моите желания и ограничени способности, разбирай всичко в екзистенц минимум. мъжът ми знае, че ако реши да се оплаква - на арменския поп.

Последна редакция: пн, 03 май 2010, 11:27 от Палмира

Общи условия

Активация на акаунт