ВНИМАНИЕ!!! Крадат регистрационни номера от колите!

  • 1 739
  • 5
  •   1
Отговори
  • What are you laughing at?
  • Мнения: 337
Здравейте, пиша с предупреждение към всички, вземете мерки че се крадат регистрационните номера на колите, пиша от позицията на потърпевша, аз живея в жк.Дружба на 01.05.10 осъмнахме с изтръгнат номер от колата, който беше паркиран пред блока, имаше още 3 потърпевши коли!!!Ако на някой се случи нещо подобно веднага трябва да се отиде до районото РПУ, защото  с плячката от номера, зареждали в най-близката бензиностанция с вече откраднатия номер, и офейквали без да заплатят сумата за бензин.

В районното, беше пълно с потърпевши хора от жк.Дружба, основно крадените табели не са със Софийска регистрация.

Последна редакция: пн, 03 май 2010, 16:48 от arji

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Интересува ме и двата номера на колата ли изчезнаха или само един?

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 025
На мои познати откраднаха само предния номе от паркинг на голям хипермаркет.

# 3
  • What are you laughing at?
  • Мнения: 337
Само задния номер, защото той не е занитен за разлика от предния, а на другите коли само предните, при тях занитените са били отзад.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Мда, на нас миналата година ни откраднаха предния номер. Не беше занитен. Тогава се чудехме за какво им е само един номер на кола. Мъжът ми подаде жалба в полицията, но без резултат.
Сега сме с нови номера, занитени.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 025
Освен това номера крадат в почивни и празнични дни, защото КАТ не можели да ги регистрират в неработен ден кат ооткраднати, затова внимавайте  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт