Автоимунен тиреоидит на Хашимото (13)

  • 94 656
  • 764
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 755

аз съм от нрбременните, не че се оплаквам, само споделям

Е то не може всички наведнъж пък. Карайте една по една. По две най-много Joy

Абе, трябва да ви направим списък и по него да караме.
И няма да се бутате и пререждате Mr. Green

# 16
  • Мнения: 288
Аз сън едната бременна , терминът ми е през ноември , за тогава има още 2 момичета  Grinning

# 17
  • Мнения: 60
АЗ също се записвам  да следя темета с интерес, макар да няма нищо ново при мен, но ви чета редовно Hug

# 18
  • Мнения: 414
Да се запиша, при мен нищо ново. Изчаквам до средата на месеца да меря ТСХ.

# 19
  • Мнения: 534
 цоп и аз тук  Peace  Mr. Green дано има много бебета в най скоро време в тази темичка

# 20
  • София
  • Мнения: 6 010
И аз съм при вас  Peace
Благодаря за новата темичка Simple Smile
Радвам се за бременните момичета и нека в тази тема да се сбъдне мечтата на всяка, която желае бебче!  Hug

# 21
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 830
 Grinning
искам много, здрави и розови хашимотски бебета  Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 10 698
Привет и от мен Hug
Дано темичката да е на късмет и има много нови бременни момичета.
Аз днес пуснах ТСХ да видя как е и сега съм на тръни в очакване на резултата Praynig Praynig Praynig

# 23
  • Мнения: 348
Прасунчо,защо розови? newsm78Стана ми интересно.

magnet,  fingerscrossed.И аз днес щях да пускам,но се отказах.Последните дни ми беше малко стресирано и затова отложих.

# 24
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Прасунчо,защо розови? newsm78Стана ми интересно.

  :

Хубавите бебета са розовки - няма предвид момичета  Joy .


Благоря за новата тема   bouquet - много късмет на правещите бебоци.

# 25
  • София
  • Мнения: 10 698
Прасунчо,защо розови? newsm78Стана ми интересно.

magnet,  fingerscrossed.И аз днес щях да пускам,но се отказах.Последните дни ми беше малко стресирано и затова отложих.
Да ти кажа и на мен ми е стресирано,даже сутринта се посдърпахме с мъжо и му казах че няма смисъл да пускам ама ...пуснах...не очаквам добър резултат Tired

# 26
  • София
  • Мнения: 492
Айде и аз да се дотътря...   Hug

Много се радвам, че все повече хашимотки са бременни...продължавайте в същия дух, не се отказвайте(това не е за изпускане...  Wink)... ииии, честито на вече бременните...   bouquet

При мен всичко е ОК, този месец ще пускам ТСХ -- да видим к`во е положението след бременността...  Rolling Eyes 

# 27
  • Мнения: 656
Хайде и аз в темичката,че обикновено не смогвам.

Честито на бременните момичета-и на тези,които не са си казали. Wink

На всички ,които чакат резултати-стискам палци да са хубави Hug

благодаря за новата темичка и ви пожелавам един прекрасен месец,изпълнен само с положителни емоции и никакви нерви.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 794
Да не ви изтърва, после ще чета!

# 29
  • Мнения: 74
Здравейте, честито на всички бременни, знайни и незнайни момичета Grinning, много се радвам Hug

И аз днес си пуснах изследвания и чакам да видя как са, нещо ме постягва гушката от време на време, и като се притесня особено повече, но се надявам на добри резултати.

Искам да ви питам знаете ли какъв лекар трябва да се посети за висок холестерол? Да ме насочите да прочета нещо повече за диета, лекарства и т. н. , мерси предварително

Общи условия

Активация на акаунт