Отговори
# 750
  • Мнения: 50
Моли84,категорично при мен тазът ми не се разшири изобщо.Вярно,че родих в 7 месец,може-би и това оказва влияние,но само месец след нормалното раждане коремът ми се беше абсолютно прибрал,а да не говорим че след още някакъв период от време,ще излъжа точно колко,станах по-слаба,отпреди да забременея.Лично аз съм навита  и на двата варианта-и нормално и секцио.Единствено копнея за мига,в който ще гушна детето си и ще видя очичките му!Изтърпява се и болката и всичко именно заради този момент,от който за жалост бях лишена първия път и за който така мечтая сега....Имам чувството,че едва като прегърна сина ми,ще се почувствам пълноценна и животът ми ще е имал някакъв смисъл!Извинете ме за излиянията,но нали си споделяме тук....
да,от нашата тема е.

# 751
  • Мнения: 776
 Мога само да кажа да и е живо и здраво и много да ги радва Hug

# 752
  • Мнения: 272
момичета,45 дневния болничен точно на датата ли търябва да е взет ,имам предвид ако съм на море,трябва ли да дойда специално за него или може и 2-3 дни примерно по-рано или по-късно
Не е задължително да го вземеш точно тогава. На мен миналата година ми го дадоха с цяла седмица закъснение, защото лекарят беше в отпуск. От службата така и така го носят следващия месец, та и паричките едва ли ще ти се забавят....

# 753
  • Мнения: 2
И аз ги усещам ритниците ниско долу.Може би това не е предпоставка за ниска плацента,до сега не са ми казвали да имам такава,нито наблюдаващия ме ,нито Марков
Дори в момента моята бебка, ме сритва също дооооста ниско долу, и моята плацента е предна , не ниска (точно такава ми я водят)  Peace
А момичетата които честитят на Толинка, хмм.. прочетете назад в темите, защото тя милата определено няма поводи за радост и честитки от първото си раждане.. Но за сметка на това този август ще има!  Grinning Hug

# 754
  • Мнения: 776
  Извинявам се, но аз разбрах, че някоя друга майка е родила сега.

# 755
  • Мнения: 78
Des_1984,не се притеснявай,няма проблем! HugЗа майчето,което питаше за подробности относно раждането в 7 месец,ами нека да не го коментирам,защото не съм най-удачния случай,а и нямаше повод за радост накрая...Нека не си разваляме настроението и хубавата темичка!Вярвам,че сега всичко и с всички щв бъде наред,ще си гушнем бебчетата живи и здрави и ще се хвалим една на друга! Hug

# 756
  • Мнения: 272
tolinka, всичко този път ще бъде наред  Hug

# 757
  • София
  • Мнения: 174
Момичета предлагам да изчакаме Ади да пусне новата тема. Аз се опитах но не мога да взема кода за първата страничка защото е пуснат от нейният акаунт и няма как да го видя.

# 758
  • София
  • Мнения: 533
Ох момичета скапах се цял ден на работа, а и на гости на зълва ми ходих да си видя племенника. Съвсем забравих че няма как да пуснете новата тема, защото не може да вземете кода  #Cussing out
Ами да ни е честита новата тема, този път от общия акаунт. Нищо не съм променяла, feel free  да сменяте картинките или заглавието, Мислето беше предложила едни много готини линкове,  но в момента съм адски изморена за да търся поста и и да ги сложа. За името пак ме домързя да се поровя из темата да видя какви предложения бяхте предложили, затова сложих първото кето ми хрумна ама и него може да промените.
И та-дам: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=498304.new#new

# 759
  • Мнения: 125
Честита ни нова темичка, Ади сърдечно благодарим   bouquet Hug Hug

По този въпрос - бащата на моя приятелка, която е с малък бюст, я беше питал как ще кърми бебето, като е с толкова малки ..., а тя го беше затапила с въпрос: "мъжете с малки пишки правят ли бебета?" Grinning
Joy Joy Joy  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт