FarmVille 24-та тема

  • 31 860
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 419
Не бях влизала във фермата 5 дни и сега влизам и м даде да побликувам,но не видях какво точно в бързината и хоп изчезнаха ми 9 зелени парички,а толкова си ги сабирах,мн добре си спомням че цялата ферма си бях засяла,а сега излиза само половината.Просто нямам думи вече за тази ферма бъгове ли има нз,но не е честно просто. #Cussing out
На теб 9 а на мен 29 ми изчезнаха  #Cussing out #2gunfire

На мен само 1...
И аз не бях влизала около седмица, и ми изчезна 1 пара  Rolling Eyes. Освен това малкото ми куче е арестувано и ми искат 2 пари да го освободя  Laughing

# 76
  • Мнения: 4 111


Това ми се падна от новите кутии, много съм доволна  Peace



Много е хубаво, честито!

Моето малко куче го няма, защото е станало голямо вече и сега се учим на трикове.

# 77
# 78
  • Мнения: 200
Вчера сутринта като си отворих кутията имах по един материал за конюшнята без да съм ги приемала като подаръци..все още си стоят там..дали ще са ми необходими за построяването на нещо или да ги изтрия, за да не ми заемат нясто?
И може ли някой да разясни как стоят нещата със заводите и табелките..

# 79
  • ах, морето...
  • Мнения: 27
  bouquet

# 80
  • Мнения: 929

Вчера сутринта като си отворих кутията имах по един материал за конюшнята без да съм ги приемала като подаръци..все още си стоят там..дали ще са ми необходими за построяването на нещо или да ги изтрия, за да не ми заемат нясто?
И може ли някой да разясни как стоят нещата със заводите и табелките..
това ми прилича наотворен бонус гифт

Оправили са приемането на подаръци  Hug беше ми омръзнало да цъкам и да се чудя кой подарък съм приела и кой не.

Мерси за нова тема(макар и да не съм от най-редовните)   bouquet

А, вчера ми бяха изчезнали всички подаръци от кутията стоеше ми само една табелка - дали ще ми ги върнат  Thinking

# 81
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
На мен от новите кутии ми се падна една мини полянка с трева и 2 подскачащи заека на нея  Joy

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
На мен от новите кутии ми се падна една мини полянка с трева и 2 подскачащи заека на нея  Joy
Току що ми се падна същото  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 4 111
Моля ако някой намери линк с всички неща от новите кутии да го даде, че да знам да започвам ли с акаунтите  Laughing

# 84
  • Мнения: 820
Моля ако някой намери линк с всички неща от новите кутии да го даде, че да знам да започвам ли с акаунтите  Laughing

http://farmvillefanatic.com/

# 85
  • Мнения: 459
зайчето ми се падна , язък Sad

# 86
  • Мнения: 6
Чудни неща има в новите кутии и после ще си взема няколко.
Нз при вас дали е така,но от сутринта пратих на мн от приятелите ми по 3-4 пъти подаръци,а преди нали имаше определено време което трябва да мине за да можеш да изпратиш нов подарък?
При вас отчитат ли се все още мистериозните яйца в медала за кутиите защото от както съм станала събрах около 10 яйца,а постоянно ми пише че ми остават ощ 11 до синия медал.

# 87
  • София
  • Мнения: 2 361
Само за 1 ден беше този бъг Sad

# 88
  • София
  • Мнения: 588
При вас отчитат ли се все още мистериозните яйца в медала за кутиите защото от както съм станала събрах около 10 яйца,а постоянно ми пише че ми остават ощ 11 до синия медал.

При мен не се отчитат - само първия ден ми отчете едно и дотам Tired

# 89
  • Мнения: 86
Нещо не ме кефят много нещата в кутията  Laughing
Ще си пробвам късмета де

Общи условия

Активация на акаунт