LIERAC или RoC?

  • 3 094
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
на RoC също е на базата на кофеин и да ти кажа не намирам разлика м/у двата. Дори цвета им е почти един и същ и двата попиват много бързи и кожата я усещам като стегната. Мисля, че няма много голяма разлика м/у двете марки

# 16
  • Мнения: 1 017
на RoC също е на базата на кофеин и да ти кажа не намирам разлика м/у двата. Дори цвета им е почти един и същ и двата попиват много бързи и кожата я усещам като стегната. Мисля, че няма много голяма разлика м/у двете марки
всъ6тност може и да бъркам, но на RoC трябва да е с колаген и преретинол  newsm78
кофеин може и да има,  но в съизмеримо малки коли4ества...на моята опаковка поне не пи6е никакъв кофеин... Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 717
Твърдо Lierac 

# 18
  • Мнения: 258
А някой дали би могъл да направи сравнение между антицелулитните на "Рок"  и "Лиерак" и този на "Виши" ? Питам понеже съм ползвала последния и се чудя дали да пробвам някой от другите 2 . Мерси . Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 461
Не мога да ти кажа за Виши,не съм ползвала,защото още преди няколко години,една много добра дерматоложка ми каза да не използвам тази марка,защото ефект няма.Не мога да го потвърдя,много мами го хвалят.Освен ROC,другото,което мога да похваля със същия ефект е последният антицелулитен на Clarins,аз започнах с него след раждането,бях цялата на баклавички,сега целулита почти не се забелязва в сравнение с това,което бях.Но за всички важи правилото да се използват минимум два месеца нон стоп.

# 20
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
От антицелулитния на Roc съм меко казано разочарована, аз предпочитам ампулите на Галеник Wink
Но пък за лице, вчера точно взех едно кремче на Roc и останах приятно очарована.А и цената ми се видя ниска Confused.Но пък крема ми понася много добре.
Lierac имах почистващ тоник, много добър беше, така че мисля няма съществена разлика

# 21
  • София
  • Мнения: 6 798
Eeee,точно се бях нахъсала да дам 44 лв за РОК и вие....А си мислях,че ще ми смъкне 1 см от бедрата поне!!! Cry Cry Cry

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Eeee,точно се бях нахъсала да дам 44 лв за РОК и вие....А си мислях,че ще ми смъкне 1 см от бедрата поне!!! Cry Cry Cry
аз съмн много доволна от Рок, даже за 1 месец свалих 3 см, но се мазах нон стоп сутрин и вечер в продължение на 2 месеца.
Иначе аз все си мисля, че от един казан ги точат

# 23
  • София
  • Мнения: 6 798
Е,Дианка,взимам го!!!Аз сикам само един да сваля,значи вярвам,че ще стане!!!Другата седмица е мой!!!

Общи условия

Активация на акаунт