ЮЛИ се задава, купона настава!!!! Юли 2007

  • 20 663
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 329
здравейте пак от мен  Hug
Бях на преглед тази вечер, отначало ме гледа с ехографа и не вижда нищо изкарахме си акъла с Тони.После ме прегледа с вагиналният и бебо се показа, бил натежал в едната част на матката и затова не се виждаше  ooooh! Мърдаше с един малки крачета и ръчички, толкова е порастнало за 2 седмици егати  Laughing Ама е само едно , че моят мъж само за близнаци се молеше  Laughing
Аз си представям сега какъв рев ще му удря Ева сутрин в градината като не е ходила 1 месец  Rolling Eyes С нетърпение чакам утре да дойде и да си нагушкам лапето ,много ми залипсва( Мими не мога да си представя какво ти е било на теб 1 месец без Мимко  Heart Eyes )
Лека вечер на всички  Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 3 414
Честит Имен Ден на всички,да са живи и здрави!
Снощи по тв-то казаха да се въздържат хората от пътуване в Гърция,нашата Вики сега ще я мисля само.

# 32
  • Мнения: 329
Честит Гергьовден на всички именници и празнуващи!   bouquetПожелавам ви приятно изкарване на празника и почивните дни  Hug

# 33
  • Мнения: 1 098
Честит празник на всички!
Веси, тук съм, чета ви, но нямах какво да пиша.
Дели е с много къса косичка и изглежда пораснало момченце.
Аз всеки ден го подготвям за градината, говоря му, разказвам му как ще е там. Честно казано вече не ми е толкова притеснено за това как ще я приеме. Всичко ще е наред Simple Smile
Ками, много готино е да си видиш мъничето. Скоро и пол могат да ти кажат. Ти записа ли час за ФМ?

# 34
  • Мнения: 4 300
Явно детскоградинските терзания ще са темата в следващите месеци:)
Ние сме записали Ники в корпооративната детска градина във Виена, но нямам никаква идея какви са порядките там. Дано да не се различават много от тукашните. Хубавото е, че е в сградата, където е офиса на Емо и ще може да се реагира бързо, при проблем. Макар че гледам да не го мисля отсега.
От днес почваме нов антибиотик, оказа се че стария сме го спряли прекалено рано, вече ми става всепо трудно да убеждавам Никсъна да пие леакрства, много му омръзна и на него, но какво да се прави. Стискайте ни палци да няма повече проблеми, поне до понеделник. Че неврологията е затворена за почивните ди и в цяла София няма детски невролог, с който да се консултирам Confused

Ники сега е при баба си и дядо си, ходихме на обяд там, и той поиска да спи там, а аз се прибрах да свърша малко работа. Господ да поживи електронното банкиране, иначе не знам как щях да се справя с всички сметки, то от толкова пътуване и висене по болници навсякъде имахме по 1-2 неплатени сметки, за малко да ни спрат телефона. И бабите и дядовците да поживи, помагат ми- като заведа детето у тях му четат приказки и се занимават, сега особено като е по кротък и не тича непрекъснато. Макар че оняден водих и свекър ми на контролен преглед, направо трябва един знак за линейка да си туря на колата  Praynig
Уинкс, като единствен потребител на УС пазара, да ти споделя, че си получих рийдъра на Сони. Страхотен е  Blush за два дни прочетох Лщбов по време на холера, изобщо не усетих натоварване на очите. Моделът има леки отблясъци заради тачскрийна ( сравнявах го със Сони 505 на приятелка, който е без), имам и проблеми с кирилизацията на някои файлове, но нямам време да разуча как се оправя все оше. Свалила съм много книги от Замунда и други сайтове, тепърва ще ги разучавам - шрифтове, формати и т.н.

Последна редакция: чт, 06 май 2010, 15:44 от Рокси

# 35
  • София,
  • Мнения: 4 267
Честит празник и от нас на всички празнуващи, да им е живо и здраво името!   bouquet
Иве и аз я мисля Вики, дано всичко е наред, а и да случат на хубаво време - тук при нас днес е отврат, едно начумерено, уж ще вали пък не вали, цял ден не можахме да излезем. Shocked

# 36
  • USA
  • Мнения: 559
Рокси, дано да нямате повече проблеми!  Praynig Никсъна оправя ли се психически?
Честита нова придобивка! Мъжът ми миналата седмица се сдоби с iPad по професионални причини, но аз мога да го използвам  Wink. Страхотия. Много ми харесва и аз сега си търся електронни книги. Ще споделяме опит. Много обичам Любов по време на холера. За детската градина, сигурно ще са подобни порядките, само дето ще му говорят на немски.
Днес се прибирам в къщи  newsm18 и ще си видя детето. Много ми е мъчно за него. Вчера по телефона ме пита "мамо, ти къде отиде?".
Честит празник на всички празнуващи! Да им е живо името!   bouquet

Днес една дама от ЛА спечелила 266 милиона от лотарията. Ех, пак ще се играе Simple Smile.

Последна редакция: чт, 06 май 2010, 16:47 от Winx

# 37
  • София
  • Мнения: 3 414
Еха Велина,дамата сигурно е късметлийка Laughing
Хриси стискам палци,кога заминавате с Никсъна?
Какво представляват тези устройства за четене на книги?
Много ме е яд че за почивните дни се разваля времето точно когато имам помощ.Другата седмица мъж ми завършва обекта и свършва с командировката.Днес звъня на баща си да ги покани/и бабата/ Sick но те си намериха оправдание пак,той се сдуха.

# 38
  • Мнения: 766
 Hug
Честит празник на всички именници /макар и с малко закъснение/   bouquet  bouquet  bouquet
Иве, не се навивай предварително за ДГ, всичко ще се нареди по най-добрия начин за хлапетата  Hug
Сложна работа са тези роднински връзки Sad познато  Hug
Хриси,  радвам се, че писа  Hug Кога заминавате? Имаш ли линк към ридера, че съм замислила да вземам на мъжа за РД Simple Smile   bouquet
 Winx, пускай един лотариен билет и за мен  Mr. Green
.....
Мърдаше с един малки крачета и ръчички, толкова е порастнало за 2 седмици егати  Laughing .........
много мило звучи Simple Smile
От другата стая от 2 мин не чува само как свекърва ми повтаря "Не, не, не " и Ина е при нея   hahaha
Ще трябва явно да се намеся  Sunglasses
Много хубави почивни дни на всички  Hug Hug Hug Hug

# 39
  • Мнения: 384
Здравейте!Ние от вчера сме в Копривчица в един хотел горе до гората,при боровете.Много е красиво и стаите и с вътрешна тераска,но...с децата е някаква лудница.Днес и стана студено,заръмя,а баща им само спи-голяма скука е снего.Мен ме е хванала нервата яко.Тия двамата семейството дето сме с тях,с жената ми е неприятно и в разговорите се изпускам.Щото не ми се слуша колко е уморена от работата,как и звънят нон стоп по телефона,как има служебна кола за лично ползване,колко стаж има и как неможе да разбере родителите дето все се оплакват че като имат деца й живота им едва ли не свършвал.Еми хубаво но на приказки е едно а като ти се случи е друго.Аз и споделям че си мечтая за обикновенни неща,примерно д аида сама н аМола на шопинг или с приятелка,после на кино ей така.Пък тя вика как можело желанията д ами да свеждат до един прост пазар в Мола,всичко обръща на опаки и ме изкарва елементарна.Фейсбук абил тъпотия,скайпа също,филми негледала,книги била уморена да чете.Е не ми се общува с такива хора.
Сега децата тропат,гонят се,викат,дано събудят баща си и излезем,ако не сама тръгвам че лудото ме хвана в тая стая и от шума.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 414
Яна,не си случила следващия път ще те придружа аз Laughing
Ние днес мързелуваме,ако може така да се нарече,не сме излизали къпем се чистим готвим Mr. Green

# 41
  • София,
  • Мнения: 4 267
Привет и при нас е гадно времето, но децата поне са по двора, даже Ицко е на гости у кумовете от вчера и още не иска да се прибира, друго си е в малкия град - децата са все навън - карат колела, играят, тичат, спортуват, веселят се. Сега пак му звънях да го викам да си идва, но той не иска, да се наиграе и днес пък, ученето ще почака Mr. Green
Яна съчувствам ти, искам и аз такива обикновени неща - същите - да отида с приятелка на кино, да пообиколя в някой мол ей така без деца, без мъже. Но няма как в София. Тази седмица уговарям бабата да дойде да гледа децата, ще дойде разбира се, но едва ли ще ми остане време за удоволствия, имам три изпита един след друг. Дано поне едно кино да успеем да откачим - така ми се ходи, вярвайте последно съм ходила преди четири години сигурно Sick
Зарежи го мъж ти и излизай с децата, в Копривщица е такава красота, благородно ти завиждам. Не че се оплаквам сега и аз де - бабата ме е затворила тук в една стая уж да учаи за нищо не ме закача Mr. Green. Даже снощи малката спа при нея Hug
Айде че ме викат на обяд Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 17 592
Здравейте.
Гледам - времето начумерено, какво става, че все по празници се скапва...

# 43
  • Мнения: 4 300
Вече е слънчево:)
Ние ходихме сутринта рано рано с Никсъна да купим най сетне плат за пердета за детската и сега шия уж, да видим. Досега с него не вървеше много много, но преди малко изяви желание за баба си и дядо си, та го закарах малко там, за час два, да видим ще сколасам ли. Ако си с кола или с гумени ботуши навън всъщност е много приятно Flutter

Веси, моят рийдър на Сони, 900. Най скъият им модел е, но като цяло мога с ръка на сърцето да кажа, че и най евтиния да вземеш, пак няма да сбъркаш. Разликата е основно в големината на екрана ( 3 инча мисля е диапазона) и в тачскрийна. Той си е удобство от една страна- дава възможност за подчертаване и да си отгръщаш страниците с пръст, да си водиш бележки, да използваш речник. Но пък дава леки отблясъци на екрана, което го няма при моделите без тачскрийн. Като цяло основните плюсове са че можеш да четеш книги безплатно ( пиратски разбира се), че е лек, можеш да го носиш навсякъде с на практика неограничен брой книги в него, и  че не натоварва очите като компютъра. В България се предлагат други марки в момента, не съм проучвала кой знае колко, влюбих се в Сони-то от пръв поглед. За ipad   няма да пиша, не съм запозната в подробности. Братовчед ми си взе и е очарован, но той е мъж все пак, пада си по сложните играчки:)
За рийдърите има тема в Литературния подфорум на Клюкарника. КАто си направя личната онлайн библиотека ще я споделя:)

Яна, нещо си се изнервила ми се струва. Нормално е всички да се вълнуваме и гордеем с различни неща, един с работа, друг с кола, трети с деца, пък някои и с всичко накуп. На един му се ходи на кино, на друг на спа, на трети на палатка- свят широк, хора всякакви.Аз вече гледам да не дразня, че никой не знае как се обръща живота, утре може ти да си на нейното място, а някой друг да ти се дразни на тебе.

# 44
  • Мнения: 384
Времето се оправи и в Копривчица,бяхме на разходка,на обед и ми стана по-добре.Но сега пак се прибрахме и до довечера незнам какво д аги правя,сега искат да се къпят.
Ами аз не се дразня от жената,но тя се дразни,дори от това че казах че ми хареса в Акваленда в Кошадасъ тя как възкликна че ''те не обичали по такива места щото не си струвало''.Просто неможеш да си допадаш с всички и тва е.Пък и много неща могат да се случат,но ние живеем тук и сега.Затва си гледам децата,красотата наоколко която е в изобилие и си мечтая.

Общи условия

Активация на акаунт