ЮЛИ се задава, купона настава!!!! Юли 2007

  • 20 635
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 300
Аз те разбирам прекрасно- всеки път като кажа че не обичам да ходя на кино и ме гледат ей така  Shocked , ама пък какво толкова. Да си се дразни щом иска. Важното е ти да не се дразниш:)

# 46
  • Мнения: 984
Като говорите за кино - ние днес ходихме семейно  Mr. Green Гледахме Принцесата и жабокът и малчо го издържа целия Simple Smile Бяхме в Евро-български културен център, в една малка зала - 18 места. Бяхме ние и още две момичета - идеално кино с малко дете  Peace Приятни почивни дни на всички  Hug

# 47
  • Мнения: 766
Хриси много благодаря за информацията за Ридъра
Ще погледна и в Литературния, че съм супер непросветена  Embarassed
Ина спи 3-ти час вече  #Crazy В София спи максимум час и половина, има си значение и въздух и тишина и всичко.
Но пък това спокойствие тук ме побърква, ако щете ми вярвайте  Rolling Eyes
мен ме гледат странно като кажа,  че не гледаме телевизия вкъщи  Mr. Green  Wink
Яна  Hug Hug
..........Затва си гледам децата,красотата наоколко която е в изобилие и си мечтая.
Много хубаво правиш  Peace  bouquet

# 48
  • Мнения: 1 714
Веси, Янче, завиждам ви, че сте извън сф, въпреки, че тия дни се търпи тук...щом мен ме дразни тоя град вече...

и аз си мечтая за обикновени неща, нека съм елементарна...някой да изрине праха от улиците например

Днес ходих до хипо и взех колело на Никола.Двоумях се между бмх и едно шриланкско.Взех второто заради калниците и звънеца. После ме мързеше да качвам до гаража и паркирах пред нас, а колелото е на предната седалка, дано не си го хареса някой. Десо пък цял ден чисти в апартамента и утре пак, супер  празници караме...

Ками, третият път може да са двечки Wink

# 49
  • USA
  • Мнения: 559
Привет и от мен вече в Калифорния.
Янче, това семейство имат ли деца? Като ти е неприятна тази жена съкрати контактите с нея. На мен пък ми е странно как някой може да живее само с работата си, ама разни хора - разни идеали. Никой не обича да му се оплакват, не и се връзвай. Къде е Копривчица?
Веси, като се нанесохме в сегашната ни къща първите дни не можехме да спим от тишината. Разбирам те.  Laughing
Аз вчера в самолета имах един "ЛА момент". Пътувах с едно момче на 21 години, което за първи път излизаше от щата си (Небраска) и малкия град да отиде в ЛА за 2 дена и да се снима като модел за някакъв гей сайт. Той не беше гей, религиозен, хем развълнуван, хем уплашен, доста наивен за възрастта си. Дано да му провърви. Помислих си как ли се чувства майка му...
Аз да похваля Джумпа Лахири и книгата с разкази Unaccustomed earth. Мнооого хубава.

# 50
  • Мнения: 4 300
Ние пък в Неврологията бяхме за два дни в стаята с един баща и дъщеря му, от някакво село край Хасково. Ако беше в Щатите щеше да е реднекс Simple Smile, ама толкова ред, че чак за илюстрация в енциклопедия. Хем ми стана едно такова тъжно, хем любопитно, но някакси отстрани. Би ми било много интересно да се видя- цялото ни семейство- през техните очи.
България уж е малка страна, а рядко ми се е случвало да се сблъскам с толкова различни хора.

# 51
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Много интересно станало тук ,
Яна , мисля , че разбирам защо те натоварва тази жена.Не защото мечтите и целите и са различни от твоите , а заради начина по който го изтъква постоянно.Обаче това само показва , че е комплексарка , щото ако беше в мир със себе си , доволна от това , което има , нямаше да и пречи , че ти си различна от нея.
Ще вземете и мен да ме запалите по тези рийдъри , ако купя още нещо тия дни , Гошо ще поиска развод.Вчера гледах тротинетка за Тедо , той веднага се качи и се опита да я подкара , Гошо обаче смята , че е малък за такова нещо.И за колело смята , че е малък , аз пък мисля , че точно сега му е времето.След малко отиваме цяла делегация да избираме обувки за бала на баткото абитуриент.Много ще сме смешни , ама той държи на моето мнение.

# 52
  • Мнения: 1 098
Много интересно станало тук ,
Яна , мисля , че разбирам защо те натоварва тази жена.Не защото мечтите и целите и са различни от твоите , а заради начина по който го изтъква постоянно.Обаче това само показва , че е комплексарка , щото ако беше в мир със себе си , доволна от това , което има , нямаше да и пречи , че ти си различна от нея.
Мнага дабре казано!  202uu
Между другото и аз съм имала такъв период в живота си, през който много се гордеех, че бях заета, търсена, изморена. Трябваше ми време да открия себе си и да разбера, че това няма чак такава стойност, каквато аз съм придавала. Дори сега ми става смешно като си помисля как съм разсъждавала, но човек трябва сам да стигне до своите изводи.
Много ми се иска да заведа и аз Дели на кино.
Вчера с моята приятелка и нейните две дечица- момиченце и момченце-5 месеца и 6 годинки, бяхме на Владая. Дели и момченцето толкова играха, че след това цяла нощ се мята и рева. Много се превъзбуди. Сега пак е там, но този път сам с баща си.

# 53
  • Мнения: 384
Здравейте от Копривщица! Hug
Веси,на мойте чистия въздух пък им действа зареждащо и не спат тия деца,такава енергия просто се чудя как издържат до вечерта.Най-много спат на морето.
Много е красиво,снимах и ще пусна снимки.От вчера тръгнахме на походи и много добре ни действа.Нали сме до гората,при боровете и има една пътека нагоре.Супер и вчера и днес ходихме.Влязохме в ритъм.Този хотел малко преди да дойдем е бил ''антистрес хотел'',имало е терапии за семейства и семеен психолог,но нещо не се  е получило и пак си е просто хотел.
Не семейството нямат деца,много работят и имат нужда от спокойствие,но и с тях се стиковах,дори им внедрих Надина и я хранят,държат за ръка,харесва им.Мъжът дори ме пита днес сутринта как се отказва детето от памперса.  Joy
Сега дано заспат,заредила съм се със списания,вестници,изтеглила съм си две нови серии на Свръха и Дневниците и така.Много разходки,много движение тук,за първи път не преяждам по заведенията но от понеделник ще почна лека диетка.
Айде среща сега като запреберем!

Последна редакция: сб, 08 май 2010, 21:42 от I.a.n.a

# 54
  • София
  • Мнения: 17 591
Всъщност вие заедно ли сте тръгнали, или там ги намерихте?
Ако е второто... ами, нито ти си длъжна да ги харесваш и да комуникираш с тях, нито пък те са длъжни да се опитват да те разберат (а имай предвид, че това е много, много трудно - просто отдавна е било времето, когато си била без деца, но спомни си, животът изглежда съвсем различно през онзи поглед...)...

# 55
  • Мнения: 1 714
Уинкс, КопривЩица е мястото Peace

Цитат
изтеглила съм си две нови серии на Свръха и
Янче, кой е този филм?

И аз след като родих разбрах кои са стойностните неща, преди имах съвсем различен мироглед. Сигурно съм била и по-зле от тази,защото не бих отишла на почивка със семейство с деца.Нещата се променят обаче, сигурна и тази мацка ще се промени като роди

# 56
  • Мнения: 984
Я, колко е пусто тук. И аз много се промених след като родих. Преди това все работа, проекти, командировки  ooooh! Бях решила да се върна на третия месец. Сега си се чудя на ентусиазма, който съм имала.

# 57
  • USA
  • Мнения: 559
Ех, искам и аз в Копривщица  Laughing.
Свърха трябва да е Supernatural. Хаха, аз също не бих отишла на почивка със семейство с деца преди време. За всяко нещо си има време.  Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 3 414
Преди не бих отишла на почивка със семейство със деца сега,не бих отишла със семейство без деца.
Бяхме на разходка до село Калотина,не било само граничен пункт,рекичка, горичка,селце,кебабчета.Утре пак ще идем някъде ако не завали че ми писна комплекса,децата са подстригани.
Купихме си стрехотна дюлева ракия

# 59
  • Мнения: 384
Редактирах се аз,срам как съм написала Копривщица!  Embarassed
Баба ми почина днес,баща ми още е в болница но се налага да се разпише и да излезе щото няма кой.Едно семейство му помага.Брат ми остана без работа и почва нова и той се чуди пак дали да тръгне натам.Аз стоя в стаята с децата,крещят,скачат поела съм ги изцяло,днес се радвах щото Никола изяде едно кебапче цяло,дори го снимах с телефона,а сега се чувствам ужасно.Както винаги съм се чувствала спрямо родителите си и дано не го прехвърля.Как е възможно да са такъв карък,все сами,на ръба.Все ги мислим,от деца,все някакви драми около тях.Неможе да си щастлив когато родителите ти са зле и подтиснати.

Общи условия

Активация на акаунт