ЮЛИ се задава, купона настава!!!! Юли 2007

  • 20 662
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 984
I.a.n.a  Hug съболезнования. Сигурна съм, че ще измислите как да помогнете на вашите  Hug

# 61
  • Мнения: 384
Благодаря Майче!
Добре,че е темата ни!Много ми помага,че има с кой да си говоря за нещата които реално ме вълнуват.Тва е наистина голяма помощ и някак не се чувстваш сам и изгубен.
А филмите са точно тези Марти -''Свръхестествено'' и ''Дневниците на вампира''.
За хората с деца или без,досега съм била и в двете ситуации,стига да си допадаш с хората няма проблем.Но преди когато бяхме с двойки с деца,все аз оставах сама с мъжете на масите и се разхождах сама насам натам,а жените с децата се прибираха и занимаваха с тях.А сега аз си тръгвам с децата пък те остават.

# 62
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Яна , много съжалявам за баба ти  Hug.
А от нашите приятели , само ние сме с дете.Значи да се радвам , че не са ни отписали , казвате Mr. Green?

# 63
  • USA
  • Мнения: 559
Янче, моите съболезнования.  Cry Много труднен момент е за семейството ти. Дано скоро да дойде по-добър.  Hug

# 64
  • Мнения: 329
Яна, моите съболезнования  Sad Кураж  Hug

# 65
  • Мнения: 1 098
Янчче, много съжалявам Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 17 592
Яна, моите съболезнования...
И след най- тежката буря следва слънце... някой ден.

# 67
  • Мнения: 766
Яна  Hug моите съболезнование
тежка ситуация - дано намерите решение  spoko
billie радвай се и още как  Wink
Сред нашите приятели има такива с деца, но за съжаление повечето са в Кюстендил и малко по-малко позагубихме връзка помежду си:(  Много ми липсват  Sad
Аз изгледа съм някакъв изрод, защото и преди да се роди Ина и сега, ако тръгваме някъде искам да сме си си сами, иначе не мога да си почина, да се отпусна. Независимо колко са ми близки хората винаги се стягам  Embarassed
Ние от снощи сме в София и цял ден чистим вкъщи  ooooh!

# 68
  • Мнения: 329
привет
Да ви почерпя за 50 годишнината на майка  GrinningЖива и здрава да ми е Praynig
Ние се приготвяме за партито довечера  Party, Ева е с нова прическа, пак каре и с лак на ноктите  Crazy
В четвъртък преди да тръгнем за Кюстендил чистих банята със Саво и забравих да си сложа ръкавици - резултата е екзема  Rolling Eyes и по стъпалата имам пъпки, които сърбят ужасно.С нищо не мога да ги мажа и търпя  Crazy
Днес се опитах да почета малко в очакващи бебета ама нещо не се вписвам в обстановката Laughing, някак много се лигавят.Сигурно и аз съм била такава с Еви,ама сега не мога да възприема цялото вайкане  LaughingЩе си седя само в тази темичка, много ми е хубаво тук  Hug
Хайде лека вечер на всички

# 69
  • София,
  • Мнения: 4 267
Яна приеми и моите съболезнования  Sad

Ками а на вас весело изкарване на празника  Hug
Искаме снимки на Ева с новата прическа Crossing Arms
Ками вземи си Линолафет, поне малко може да те облекчи и да изчисти екземата. Peace

И ние се прибрахме днес, а сега ще ходим на РД на кумата, децата обаче са уморени и скапани от пътя, аз също, искам да си легна, но няма как.  Sick

# 70
  • USA
  • Мнения: 559
Много е пусто днес. Сигурно си почивате след почивката. Чакам разкази и снимки.
Криси снощи вдигна температура. Много е странно, няма други симптоми, жизнен е, но е с температура. Дано скоро да я свали, че започнах да се притеснявам.

# 71
  • Мнения: 616
Добро утро
Яна моите съболезнования Sad
Ками честито ти на патерица рожданичка.  bouquet
Сашо се събуди с рев и въпрос на мойта ДГ ли ще отивам TiredВече сериозно взех да се притеснявам какво ще го правя като не иска да ходи и плаче.

# 72
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
Яна  Hug моите съболезнования
Вчера беше кошмарен ден,моя реши да ходим до село,децата щастливи обаче не спаха цял ден,пътя ад скарахме се, имах да пиша,те ми пречиха, за капак Ради му се запуши носа,ама немога да разбера алергично ли е или настинка.Лигави се до 1 часа през ноща, накрая като се скарах и не гъкна.Сутринта пък Ники се събуди с претенции и тръшкане с рев.Нямам сили Sad В петък и събота ще имам помощ Joy да не повярва човек даже  бабата и дядото ще ли да дойдат Shocked
Аз трета нощ умирам от болка в ръцете от лакъта надолу.Оплаках се понеделнишки

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
ДУ, надявам се всички са си починали.  Rolling Eyes А с Вики какво се случи?

Иве, горе главата.  Hug

Яна, съжалявам за загубата ти. Моите съболезнования.  Flowers Rose Flowers Rose

Честита рожденичка на патерица на Ками и искаме снимки на Евичка.  Heart Eyes

Кирова, ще свикне Сашо, той сега съвсем се е разстроил защото имаше повече почивни дни.

Моят завършек на почивните дни беше отвратителен, Зафирата посред нощите отказа да запали в Ахелой, та я теглих с Вектрата. Сраааааамммм  Embarassed А какъв дъжд ни валя по пътя, не е истина. Сега ще олекнем и с прилична сума в сервиза, направо не ми се мисли. И на всичкото отгоре оставам без нито една кола в близката седмица.  ooooh!

# 74
  • Мнения: 1 098
Здравейте!
Дели напоследък вечер ляга в 10 и сутрин ства в 7.30, което изцяло ме устройва. Така намирам време за всичко. В момента той гледа ТВ в леглото, а аз готвя, подреждам, карах колелото и си направих упражненията.
На обяд ще ми идва приятелка на гости и така.
Времето е прекрасно. Желая лек д0ен на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт