90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №95

  • 23 723
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 36
Успех, sekyiwa!

# 31
  • Мнения: 0
sekyiwa утре (вече днес де) ще плуваме заедно Wink

# 32
  • Мнения: 111
sekyiwa, ти как си, оправи ли се? Ще имаш ли сили за воден ден утре? Стискам палци и дано да го изкараш леко! И после да се похвалиш с добри резултати!  goodscale

# 33
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
ето моя отчет за вчера: з-грейпфрут, о-хляб и салата, но и една две хапки от агнешкото за да го опитам, в-половин черен шоколад.
Днес първи плодов. Приготвих си грейпфрут, ябълка и портокал.

# 34
  • Мнения: 3 453
  Добро утро!Не съм се мерила още за първата четворка че детенце спи, а при него е кантара.Сега започвам водата след кафето, после ще видя как е положението.

 Успех на Маги и Секива днес с водния! Peace

 Аз днес съм на белтъци.

 к(Р)оки, щом е толкова важен повод прегреши си и си карай по план.Не удължавай режима Peace

sylsy, менюто ти въобще не  е режимно! Wink

 sunnytania
, много хубава рецепта за кифличките!Записах си я.  bouquet

# 35
  • Мнения: 1 096
Добро утро и от мен!

Маги и Секива, успех с водата днес! Чакаме резултати утре!

Днес съм на въглехидрати и съм планувала пица - с маслини, печени чушки и кисели краставички. Миналият път много ми хареса и днес пак ще е това.

# 36
  • Мнения: 3 453
Днес съм на въглехидрати и съм планувала пица - с маслини, печени чушки и кисели краставички. Миналият път много ми хареса и днес пак ще е това.
   Ох, обожавам я.Предният път само това ядях във въглехидратните дни.Сега пак ще си правя в неделя. Peace

# 37
  • Мнения: 0
Добро утро! Отчет след плодов -400гр. Ей сега ще си мръдна линията най после  Flutter
Днес съм на белтъци, ще си хапна сиренце  Whistling
MaGGiE_88,sekyiwa успех днес, утре да се отчитате.

# 38
  • Мнения: 3 453
  Моят отчет след плодове е -600гр.Много съм доволна.Може и повече да е , но вече закусих и пих две чаши вода, та това отразявам.

# 39
  • Асеновград
  • Мнения: 0
Добро утро, момичета!
MaGGie88 i Sekiywa успех днес с водния ден. И нали си знаете - като преплувате, утре на отчет.
На свалилите минусчета   bouquet
Sylsy агнешкото май никак не еза въглехидратния ден. Дори и малко си е прегрешение и се отразява на отслабването.
Засега съм на бананче. За О-спагети с лютеничка и със сигурност кифлички, че снощи ги пеках до 1 без нещо.  Joy И трябва да наваксам с водицата, че вчера нямах и един литър. Много усмивки и много воля.

# 40
  • Мнения: 0
Добро утро от мен! Дотук отчитам закуска с 2 круши и черен чай с малко оризово мляко.  newsm78 Любопитна бях какъв вкус има.
Кантарът ме зарадва с нереално голям минус, -2,7  #Crazy, но предполагам се дължи на това, че вечерта преди първото теглене (вчера) бях яла сравнително късно и нережимно, така че просто показаното вчера е било завишено. А и вчера излочих около 4 литра вода, та явно съм се прочистила. Ще изчакам до утре за промяна на лентичката, но май ще започна килограмоброенето от един килограм по-ниско.

MaGGie88, Sekiywa, с вас сме, момичета, приятно и успешно плуване!  Hug
zdravetz, не се оставяй едно прегрешение да те разколебава. Бъди си стриктна и организмът ще се върне в релси.  Peace

Последна редакция: пт, 07 май 2010, 11:07 от blaithy

# 41
  • Мнения: 1
Сега и тука да задам въпроса си: след като се мине диетата трябва ли пак да се спазват основните принципи?

# 42
  • Мнения: 0
Сега и тука да задам въпроса си: след като се мине диетата трябва ли пак да се спазват основните принципи?
Препоръчително е, поне в началото.

# 43
  • Мнения: 0
Eто ме и мен Simple Smile)) излюпих се за водния си ден Simple Smile вече изпих около литър вода Wink и се чувствам добре. Все още съм под карантина Simple Smile но стоикчески съм режимна Simple Smile)))


Маги как си ти само две ли сме водни?

# 44
  • Мнения: 616
Кашарел   bouquet
И аз рядко се разписвам тук ,но съм режимна .Днес за първи път от 10 години видях на кантара 7 като първо число на килограмите си.

Общи условия

Активация на акаунт