Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 14

  • 20 478
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1
Хайде да ви почерпя тогава, и теб, и внучката ти , и всички препили вчера. Ники е направила кафе Hug

# 16
  • Мнения: 73
Ниоба,много не ти вярвам,но че поддържате огъня е истина.Аз  също ще помагам ,ама малко,като оназ старица,дето  донесла няколко съчки за кладата на Ян Хус . Да се надявам само да не кажете ,,О,свещенна простота,,,а ,,О  пленена и запленена Дидока,,  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 10 240
Кафето на Ники вече го изпих, сега няма да откажа и твоя  ягодов сок!  Hug Hug
Днес ще реанимираме, утре да имаме сили да продължим..... Joy Joy

# 18
  • Мнения: 1
Надзъртам докато чакам да ми звъннат за кръчмата.Хей,Дидока, не съм с връзки бре.Късмета ме гони,късметааа.Цял живот все на него си разчитам,та досега с малки изключения не ме е оставял.И тука така.Само сега ме остави,щото няма серийка довечера и още се пръскам по ръбовете.
Ниоба,тука ли си,ако си тука покажи се.

# 19
  • София
  • Мнения: 1
Ниоба,много не ти вярвам,но че поддържате огъня е истина.Аз  също ще помагам ,ама малко,като оназ старица,дето  донесла няколко съчки за кладата на Ян Хус . Да се надявам само да не кажете ,,О,свещенна простота,,,а ,,О  пленена и запленена Дидока,,  bouquet  bouquet  bouquet
Що бе, мила, толкова ли благонадеждна ти изглеждам? Joy hahaha

# 20
  • София
  • Мнения: 1
Ниоба,тука ли си,ако си тука покажи се.

# 21
  • Мнения: 10 240

Ники, ще кажеш, че късмета и днес не ти е изневерил, ако довечера ни сервират едно трейлърче!  Peace Peace

# 22
  • Мнения: 73
Хайде,от мен да мине,като сте с късмет,какво да се прави. Прощавам ,няма как,другарчета сте ми  .  Олеее,малката май се събуди,ще  Ви напускам,но отвреме на време пак ще съм тук.  bigdance2

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Ринка чок мерсаж за темата, аз както винаги идвам последна да се разпиша в нея. newsm51

# 24
  • Мнения: 10 240
Имаме си и анкета!  Peace  Дано да ви е по вкуса!  Praynig

Макар , че имаме подсказки към 11 епизод ни оставиха цяла седмица за нови предположения Hug
 

# 25
  • София
  • Мнения: 1
Имаме си и анкета!  Peace  Дано да ви е по вкуса!  Praynig
Макар , че имаме подсказки към 11 епизод ни оставиха цяла седмица за нови предположения Hug
Леле, разби ме! Интересна анкета. Гласувах за втората опция, но бих посочила и петата ако можеше Hug

# 26
  • Мнения: 10 240
да променя условията и да ви дам право на 2 отговора?

# 27
  • Мнения: 10 240
за настроение:


# 28
  • София
  • Мнения: 1
да променя условията и да ви дам право на 2 отговора?
Не, не мисля, че е много коректно, но ако другите искат, променяй Peace

# 29

Общи условия

Активация на акаунт