Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 14

  • 20 502
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1
Аз лично не смятам че е слаб човек като характер.

Съжалявам за това, което ти се е случило лятото. Но също ще възразя, ако не ми се разсърдиш,че емоционален и раним човек не е еквивалент на слаб по характер. Но да спрем темата, ако искате и да си обсъждаме по-добре тук сериала, а не личният живот на актьорите. Това са съкровени неща, в които не е добре да ровим. Така мисля аз, вие ако искате продължете. Аз повече няма да се меся и ще изчакам да приключите дискусията Grinning

# 721
  • Мнения: 2 157
Уси, аз много искам да си права, много! Но си спомням, че Туба е имала нервни кризи, докато е снимала Аси и дори са я карали в болница.
Затова мисля, че е много ранима и силно емоционална, което е много опасно за нея в това осино гнездо-кино индустрията.
А що се отнася до последното ти изречение-изобщо не съм убедена че е така. Може би защото не съм вярваща.
Ниобче, относно нервните кризи на Туба! Тя е имала и припадъци! Ще споделя нещо лично, за което се извинявам. Аз лятото също имам подобни припадъци и те се дължат на много ниското ми кръвно. От жегите се получава 80/50 и съм много зле. При Туба са се събрали два фактора - проблемите с клана Терзиоглу и високите температури в Антакия. Аз лично не смятам че е слаб човек като характер.
Уси, съжалявам за припадъците ти! Надявам се повече да нямаш такива проблеми.  bouquet  Wink
Определено обстановката в Антакия не е била подходяща за работа, но браво на екипа, който направи страхотен сериал! newsm10
Лийченце, благодаря ти мила.  Hug
Те са ми при температури над 37 градуса, т.с. юли и август. Аз съм им свикнала. Сори за спама.

# 722
  • София
  • Мнения: 5 334
Влизам аз да ви видя какво правите. Викам си - нещо интересно обсъждат сигурно, да се разсея малко. А вие обсъждате припадъците на Туба... Е, момичет, защо така, бе? Rolling Eyes
Змийче, мила Hug Hug

Ринче, готвим ли новата тема, готвим ли? baby_neutral Hug Hug

# 723
  • Мнения: 1
Змийче,като гледам снимките ти от балкона си мисля,че както и снощи,така и днес народа надушваме яко когато има новина.Така сме се сраснали с филма,че ни работи и телепатията.
А сега молитвите ми вече се отправят към вторника- да ни зарадват с поне два нови трейлъра,то и за утре ми се иска,ама досега в понеделник не са ни удостоявали с това.

# 724
  • Мнения: 10 240
Влизам аз да ви видя какво правите. Викам си - нещо интересно обсъждат сигурно, да се разсея малко. А вие обсъждате припадъците на Туба... Е, момичет, защо така, бе? Rolling Eyes
Змийче, мила Hug Hug

Ринче, готвим ли новата тема, готвим ли? baby_neutral Hug Hug

Готова е !
Още малко да стигнем страница 50 и я имате!
  smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

# 725
  • Мнения: 2 157
Аз лично не смятам че е слаб човек като характер.

Съжалявам за това, което ти се е случило лятото. Но също ще възразя, ако не ми се разсърдиш,че емоционален и раним човек не е еквивалент на слаб по характер. Но да спрем темата, ако искате и да си обсъждаме по-добре тук сериала, а не личният живот на актьорите. Това са съкровени неща, в които не е добре да ровим. Така мисля аз, вие ако искате продължете. Аз повече няма да се меся и ще изчакам да приключите дискусията Grinning

За емоционален съм съгласна. Но аз смятам че хората със слаб характер са раними. Но не съм психолог, така че може и да греша.
Спираме. Обещавам, няма повече.

# 726
  • Мнения: 10 240
Змийче,като гледам снимките ти от балкона си мисля,че както и снощи,така и днес народа надушваме яко когато има новина.Така сме се сраснали с филма,че ни работи и телепатията.
А сега молитвите ми вече се отправят към вторника- да ни зарадват с поне два нови трейлъра,то и за утре ми се иска,ама досега в понеделник не са ни удостоявали с това.

Във вторник два трейлъра няма да има, но поне още 2-3 до петък дано да ни предложат!

# 727
  • Мнения: 0
И аз си мисля, че атмосферата в ПнС е наистина отпускаща и като гледах един кадър как се смяха Джевдет, Джансел и Онур... WhistlingНаистина се надявам всичко да е наред с Туба и да не се влияе толкова от измамната среда, в която работи, а именно шоу индустрията.  Wink
прехвърлям турските телевизии, нашите също , но по-добър сериал от нашият "запленяваща сърцето"не виждам !(след него се нарежда и "любов и наказание")
такъв коктейл от емоции -и положителти и отрицателни , но всичко дозирано........изпиваш един.....дори не си усетил....и искаш и още и още........
наздраве!

# 728
  • Мнения: 73
Дано Джансел,ако има нещо между тях с Туба, да не бъде като М.Й. и да отстоява своя избор. Да не забравяме,че той не е живял в град Коня,а в Париж,столицата на любовта. Затова мисля,че  сега няма да има припадъци,пък ако ще и снимките да са нон-стоп. На среща имаме човек с европейско възпитанеи и мислене,а при това не е кариерист.Някой друг знаем какво предпочете. И от мен толкова,чакам новата тема.

# 729
  • Мнения: 2 157
Змийче,като гледам снимките ти от балкона си мисля,че както и снощи,така и днес народа надушваме яко когато има новина.Така сме се сраснали с филма,че ни работи и телепатията.
А сега молитвите ми вече се отправят към вторника- да ни зарадват с поне два нови трейлъра,то и за утре ми се иска,ама досега в понеделник не са ни удостоявали с това.
Ники, за утре сме си спретнали купон с молитви за трейлър. Предполагам че и ти ще се включиш!
В петък се молехме няколко човека и господ чу молитвите ни!  Joy Joy Joy

# 730
  • Мнения: 1
Айде бе хора,давайте да пишем,че да стигнем 50 страница.
Аз обаче така и не разбрах от снощи дали сме се спряли на някакъв отговор от обсъжданията за новия учител.Имахме ли мнозинство по въпроса,нямахме ли...нещо ми се губи.А уж всичко съм изчела.

# 731
  • Мнения: 2
Дидоче, дано да си права. newsm10  
Щерева, описа абсолютно правилно нашия сериал. newsm10
Момичета, искам да споделя, нещо, което ми се върти в главата. В серията, когато Бурхан свири в Лебед ресторан, (мисля, че е 5) се появи актрисата, която играеше Гонджа в "Аси". Може би ще я срещнем и по- късно, понеже не вярвам тя, която игра немалка роля в "Аси", да я използват само за няколко секунди. Спокойно можеха да си изберат статист. newsm78

# 732
  • Мнения: 10 240
Змийче,като гледам снимките ти от балкона си мисля,че както и снощи,така и днес народа надушваме яко когато има новина.Така сме се сраснали с филма,че ни работи и телепатията.
А сега молитвите ми вече се отправят към вторника- да ни зарадват с поне два нови трейлъра,то и за утре ми се иска,ама досега в понеделник не са ни удостоявали с това.
Ники, за утре сме си спретнали купон с молитви за трейлър. Предполагам че и ти ще се включиш!
В петък се молехме няколко човека и господ чу молитвите ни!  Joy Joy Joy
Повечко бяхме- и то не само от нашата тема......  newsm10 newsm10 newsm10

# 733
# 734
  • Мнения: 10 240

Отминаха дните, когато Хасрет преспиваше в родния дом...
       Сега мислите и са там....в "белия дом",
                          но не заради голямата къща,
                                        а защото сърцето и е там...при Мурат!

Общи условия

Активация на акаунт