Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 14

  • 20 507
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Лелеееееееееееее, защо не искате Туба да е има мъж до себе си? Защо трябва да чака или Мурат, или Джансел, а те в същото време да си имат жени до себе си? Тя ще намери човека, с когото ще продължи, вие много се вълнувате. Не знам дали това е добре за вас.... Laughing Heart Eyes
Защото ми харесва бабината приказка: по добре сама, отколкото зле придружена.
това ми хареса...........

# 706
  • Мнения: 2
Уси, благодаря ти! smile3525  Hug
Първата подсказка освен думите на Хасрет и Мурат тотално съм я забравила. ooooh!

# 707
  • Мнения: 10 240
Момичета, отиваме към новата темичка!  newsm10 newsm10 newsm10
Как я завършваме тази само!
newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Отивам да я готвя!

# 708
  • Мнения: 2 157

Е как ще я постигне тази хармония извинявай? Тя обича професията си. Сред тези от гилдията има много влиятелни хора с лоби сред режисьори и сценаристи и спонсори. Представяш ли си какви номера могат да спретнат и да я мъчат и в професионален и в личен план? Просто казвам, че ще й бъде много трудно  при това положение. Тя все пак е много млада още, за да се впусне като харпия в битките и да ги печели винаги.

Аз мисля по този начин:
1. Туба е вече много известна и обичана от хората
2. Филмите с нейно участие печелят публика, кой режисьор би се отказал от такава актриса, когато знае че самото й участие вече му осигурява публика.
3. Имам някакво вътрешно усещане, че Туба ще се ориентира към игралното кино, а не сериали, защото сериалите отнемат много време. На тази мисъл ме наведе инвестирането на средства в семейния бизнес на баща й. И това, че беше споменала несъгласието си с пластичната хирургия. Тя е наясно тези постоянни гримове и прожектори до какво водят. Мисля си че тя след десетина години може и да се откаже от киното и да си работи професията. Зависи дали ще запази чара си, красотата си, младежкия вид и т.н. Дали ще е търсена от режисьори. За мен тя си отваря и други вратички, ако нещо се случи с киното.
4. И не напоследно място - господ винаги помага и закриля такива като нея, убедена съм1

# 709
  • Мнения: 0
Момичета, отиваме към новата темичка!  newsm10 newsm10 newsm10
Как я завършваме тази само!
newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Отивам да я готвя!
чудя се защо от известно време по-лесно минават дните от петък до петък..........?
ЗАЩОТО ВИ ИМА ВСИЧКИ ВАС !БЛАГОДАРЯ ВИ!

# 710
  • Мнения: 2 157
Извинявайте, пак се изкушиш да снимам

zmiyata777, li1979, gatita, Pepa47, lisanka1, nbanditka, shtereva6, sonq2612, nikoleta_11, kef4eto, muki47, каката, lii4ence, didoka45, lisiza (+ 5 Скрит/и) и 27 Гости преглежда(т) тази тема.

# 711
  • София
  • Мнения: 1
Уси, аз много искам да си права, много! Но си спомням, че Туба е имала нервни кризи, докато е снимала Аси и дори са я карали в болница.
Затова мисля, че е много ранима и силно емоционална, което е много опасно за нея в това осино гнездо-кино индустрията.
А що се отнася до последното ти изречение-изобщо не съм убедена че е така. Може би защото не съм вярваща.

# 712
  • Мнения: 2 157
Момичета, отиваме към новата темичка!  newsm10 newsm10 newsm10
Как я завършваме тази само!
newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Отивам да я готвя!
чудя се защо от известно време по-лесно минават дните от петък до петък..........?
ЗАЩОТО ВИ ИМА ВСИЧКИ ВАС !БЛАГОДАРЯ ВИ!
И при мен е така !

# 713
  • Мнения: 1
Аз когато и да влезна от вчера все хубави новини заварвам.
Ирка, големи благодарности за разяснението Praynig
Нека да си има мъж,ама защо й е такъв ревнивец като Сами,дето ще й съсипе живота.

# 714
  • Мнения: 28
Е, девойки, не знаем на 100% дали е вярно за Сами... Може да е само клюка. Както и да е - дано Туба е щастлива. Сега е в много по-спокйна обстановка, няма си дразнител като Бурчи и цялата й фамилия. Всички актьори от филма ми се струват много готини и положителни, а и екипа на Джевдет е супер. Дано е щастливо момичето Simple Smile

# 715
  • Мнения: 2 157
Уси, аз много искам да си права, много! Но си спомням, че Туба е имала нервни кризи, докато е снимала Аси и дори са я карали в болница.
Затова мисля, че е много ранима и силно емоционална, което е много опасно за нея в това осино гнездо-кино индустрията.
А що се отнася до последното ти изречение-изобщо не съм убедена че е така. Може би защото не съм вярваща.
Ниобче, относно нервните кризи на Туба! Тя е имала и припадъци! Ще споделя нещо лично, за което се извинявам. Аз лятото също имам подобни припадъци и те се дължат на много ниското ми кръвно. От жегите се получава 80/50 и съм много зле. При Туба са се събрали два фактора - проблемите с клана Терзиоглу и високите температури в Антакия. Аз лично не смятам че е слаб човек като характер.

# 716
  • Мнения: 2
И аз си мисля, че атмосферата в ПнС е наистина отпускаща и като гледах един кадър как се смяха Джевдет, Джансел и Онур... Whistling
Наистина се надявам всичко да е наред с Туба и да не се влияе толкова от измамната среда, в която работи, а именно шоу индустрията.  Wink

# 717
  • Мнения: 2 157
Е, девойки, не знаем на 100% дали е вярно за Сами... Може да е само клюка. Както и да е - дано Туба е щастлива. Сега е в много по-спокйна обстановка, няма си дразнител като Бурчи и цялата й фамилия. Всички актьори от филма ми се струват много готини и положителни, а и екипа на Джевдет е супер. Дано е щастливо момичето Simple Smile
Аси, не ни разбивай мечтите и илюзиите!  Joy Joy Joy
Погледни балкона колко е пълен! Това се случва само при добри новини - резюмета, фрагмани и новини от този вид!  hahaha hahaha hahaha

# 718
  • Мнения: 10 240
Уси, аз много искам да си права, много! Но си спомням, че Туба е имала нервни кризи, докато е снимала Аси и дори са я карали в болница.
Затова мисля, че е много ранима и силно емоционална, което е много опасно за нея в това осино гнездо-кино индустрията.
А що се отнася до последното ти изречение-изобщо не съм убедена че е така. Може би защото не съм вярваща.
Ниобче, относно нервните кризи на Туба! Тя е имала и припадъци! Ще споделя нещо лично, за което се извинявам. Аз лятото също имам подобни припадъци и те се дължат на много ниското ми кръвно. От жегите се получава 80/50 и съм много зле. При Туба са се събрали два фактора - проблемите с клана Терзиоглу и високите температури в Антакия. Аз лично не смятам че е слаб човек като характер.

Мисля, че колкото и нежна и ранима да е Туба, тя е с много силен характер. Двата фактора по време на снимките- родата и жегата със сигурност са повлияли на здравето и. Да не забравяме и изтощителните снимки. То и сега е така- нали актьорите от Пленяващата  казваха, че снимат нон-стоп....

# 719
  • Мнения: 2
Уси, аз много искам да си права, много! Но си спомням, че Туба е имала нервни кризи, докато е снимала Аси и дори са я карали в болница.
Затова мисля, че е много ранима и силно емоционална, което е много опасно за нея в това осино гнездо-кино индустрията.
А що се отнася до последното ти изречение-изобщо не съм убедена че е така. Може би защото не съм вярваща.
Ниобче, относно нервните кризи на Туба! Тя е имала и припадъци! Ще споделя нещо лично, за което се извинявам. Аз лятото също имам подобни припадъци и те се дължат на много ниското ми кръвно. От жегите се получава 80/50 и съм много зле. При Туба са се събрали два фактора - проблемите с клана Терзиоглу и високите температури в Антакия. Аз лично не смятам че е слаб човек като характер.
Уси, съжалявам за припадъците ти! Надявам се повече да нямаш такива проблеми.  bouquet  Wink
Определено обстановката в Антакия не е била подходяща за работа, но браво на екипа, който направи страхотен сериал! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт