Майско слънце вече грее, парка зеленее, ФЕВРУАРЧЕТО на мама гука и се смее (7)

  • 21 178
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 210
Боооже момичета, ниското ми самочувствие на хипопоМам ме отведе в "красивия" подфорум да диря инфо за козметика Rolling Eyes Ама на какви езици говорят тия жени ooooh! само си разменят съдържанието на разни козметични продукти и си говорят за талк и какво ли не още  Shocked Аз явно съм много "за'лупена" и тотално съм изостанала спрямо новостите при помадата  Embarassed EmbarassedEmbarassed Аз си мислех,че кремът към който съм се ориентирала е хубав, ама не бил... Лореал, боржоа и други такива не стрували Confused та сега се чудя моя като се продава на съседния рафт до лореал и боржоа дали и тий не струва Crazy Crazy Crazy  Уффф, наистина ш'сА 'ФърлА  Naughty

# 736
  • Мнения: 179
 Привет мамчета! wavey

 Майка ми беше на гости тези 2-3 дни, та не можем да се наприказваме (не че не се чуваме всеки ден по тел, ама друго си е) и не ми остана време за форума. Попрочетох оттук, оттам.

Плами, кураж на теб и много гушки на Лори Hug Hug Hug. Дано най-лошото е зад гърба ви! Praynig

Мемо, появила си се Grinning. Ако искаш вярвай, но преди няколко дни щях да те споменавам като отдавна непишеща, заедно с Кукла, Марго Тошева, Шоко, Мама Уидоу и др., които в момента изумих Embarassed.

Неви, що така таз твойта девойка Thinking? А пробвала ли си оф роуд  Laughing, т.е. по разбити пътища и пътечки, дали няма да се унесе в сън Thinking?

Нарцис, искааааааам и ааааааз такива снимки  Sad. Откога си мечтая за рамки за снимки. Може ли малко повече инфо да ми пратиш за програмата и много ли парички струва Money, може и на ЛС да не спамим темата.

Яничка, нашето неядене беше за кратко- 2-3 дни. Както се появи, така и изчезна. Не мога да ти дам съвет. Не си спомням на изцедена кърма ли бяхте (щот говориш за шишета) или на АМ. Ника ме светна, че Милумил АМ било по-сладичко, като за злояди бебета.

Балеринка, съжалявам, че си ангажирана. А за неудобното, разбирам те, но и с бутилка ракия да се появиш, пак ще си добре дошла  Hug Без майтап, щом се чувстваш комфортно, заповядай.

  Joy След някоя и друга година, като спрете да кърмите  Mr. Green може да си определиме НЕкърмаческа среща, където ще се носят такива бутилки. Е, тогава ще се чувствам на мястото си. Joy Joy Joy

 Ааааааа Бръм, какви са тия снимки, бъркащи в пуританската ми душа  Stop. Аз, с моето непорочно зачатие не мога да гледам подобни гледки  Embarassed hahaha.
 Хайде лека и до утре чуване/виждане!

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Пухче,може да е от браузъра, аз имах проблем с Opera,но с Mozila-та си качвам без проблем.

Мимита, честито и на Шушончето.  Hug

Стар, Сиянка да не е сърдита на някоя от нас и не иска да пише в отчетната или няма нищо общо?

Неви, и аз подкрепям идеята на Балеринка за оф роуд . При моето девойче има ефект.  

Аз гладих, засякох си, цели 2 часа  Tired ,после измих чиниите,пуснах пералнята . И лягам....

Да си призная мързи ме да пускам нова тема,ако някой е по-работен да действа... Ако ли не утре,като се събуди Диманка и бъде нахранена , ще пусна.

Айде със здраве  Mr. Green

# 738
  • Мнения: 163
Хайде, да отменя Адашчето:
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА. Wink

# 739
  • Мнения: 112
Ъхъ, Балерина и аз така се подвоумих на кое по-непорочно да скоча - на мъжа ми или на гювеча... newsm78 Ама понеже сите сме лами у нас, барабар с детето, та съпружето ще почива тази вечер  tooth

# 740
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
Мяуче, тоз твоя лъв ще ме умори - защо пък охтичава сега? Thinking Халята пък плехарска...
То и „Охтичавата“ пак за нея се отнася, че нали не може да диша душицата, с тия пусти опустяли бронхоспазми. Да му имам чувството за хумор! #Cussing out #2gunfire

Марго, ти като не описа кво е станало нататък и аз реших, че сте се прегърнали, па целунали, па... тия три неща. А то май... fight Явно либидото ми се завръща. Whistling

За снимките във ФБ: дори не е нужно албумът да е публичен, достатъчно е да се постне тук публичният линк към него, но понеже профилът ми е на английски, не знам дали се изразявам в тон с превода.

Роро, сега се върнах назад и като прочетох, козината ми настръхна!! Да стискаш Стоенча здраво, че явно и той е шавливичък! Аз хем се оплаквам, но покрай вятъра, Халюша беше все плътно за ръка, най-добре с двама души, да я пазят по-добре. Напоследък обаче е набрала смелост и особено в закрити помещения, за секунди я губя от поглед...

Последна редакция: пн, 17 май 2010, 00:35 от Мяуче

Общи условия

Активация на акаунт