Въображаем приятел-проблем ли е това?

  • 1 315
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 556
Габи си имаше съвсем доскоро въображаемо приятелче - Тони. Започна да говори за него, когато беше на около 3 години, всеки ден слушахме за него. Голяма работа беше този Тони. Караше Мерцедес и имаше магазин за авточасти. Да не ви казвам, че веднъж на Тони жена му избяга в Турция и Тони ходи с Мерцедеса  да я доведе обратно (не знам откъде беше измислил тази история!)  #Crazy

Никога не сме го засичали, че Тони не съществува обаче. Всички го приемахме много "насериозно", чак ми липсва отвреме навреме  Wink

# 16
  • Мнения: 1 413
Вики също мина през периода на въображаемото приятелче, но за мен това не е било проблем! В Библиотеката има интересна статия по въпроса.
Успех  Grinning


Не успях да я намеря, би ли ми помогнала!

# 17
  • Мнения: 7 821
Ето темата и това е статията.

# 18
  • Мнения: 1 413
Като затворих темата видях библиотеката ooooh! май е вярно, че закованите не ги гледам ooooh!мерси Hug

# 19
  • Мнения: 934
Аз пък мисля, че е много симпатично и мило, когато си имат въображаемо приятелче - стига това да не замества истинските приятелства. Синът ми си няма обаче - освен че понякога говори с различни супергерои по въображаем мобифон с цел организирането на някаква спасителна мисия или нещо такова.
Гледали ли сте Foster's home for imaginary friends по Cartoon Network? Много сладко филмче. Домът на мадам Фостър за въображаеми приятели е място, където въображаемите приятели отиват, когато омръзнат на децата, които са ги измислили. И им се случва какво ли не. Препоръчвам!

Общи условия

Активация на акаунт