спиране на противозачатъчни

  • 8 019
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 751
започнах противозачатъчни от 10 дена, но кървенето ми не спира вече 10ти ден, не се чувствам добре и съм с много подут корем...
Ако ги спра сега, преди да съм завършила опаковката, дали ще си предизвикам проблеми?  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 924
Защо не се обадиш на гинеколога, който ти ги е назначил.
прочети им опътването, ако ги пиеш запърви път това може и да е страничен ефект първия месец.  newsm78

# 2
  • Мнения: 25 753
започнах противозачатъчни от 10 дена, но кървенето ми не спира вече 10ти ден, не се чувствам добре и съм с много подут корем...
Ако ги спра сега, преди да съм завършила опаковката, дали ще си предизвикам проблеми?  Rolling Eyes

Ще си предизвикаш цикъл до няколко дена, след като ги спреш. Но на твое място точно така бих постъпила - ще ги спра и ще отида при лекаря си, за да ми предпише други. Щом не ти понасят, няма смисъл да се мъчиш...

# 3
  • Мнения: 2 751
Там е работата, че си ги самопредписах  Embarassed Rolling Eyes
Дойде ми петък вечерта, нямаше как да звъня на д-ра си, и малко спонтанно реших да си ги взема, защото от няколко месеца се чудя и каня да ги почна.

Ще изчакам още няколко мнения на хора, които са спирали преждевременно приема на таблетките, или имат повече инфо по въпроса и ще реша  newsm78

П.С. Хапчетата са Фемоден

# 4
  • Мнения: 23
Както вече са казали момичетата ако ги спреш по средата ще ти дойде цикъла с което ще му разбуташ датата-нищо друго.Можеш да си вземеш витамин Ц от разтворимото по едно на ден-помага за спиране на кървене.При първа опаковка противозачатъчни са възможни такива "екстри" докато свикне организма,а може точно тези да не ги понасяш.Говори с гинеколог най-добре-нищо,чи си си ги самопредписала.

# 5
  • София
  • Мнения: 45
Аз като по-опитна с противозачатъчните мога да ти кажа следното - винаги когато се почва първа опаковка ти къври през цялото време, защото огранизмът ти привиква. Това не е обезпокоително. После на втората опаковка няма да е вече така. Не се притеснявай. По-скоро друго ме тревожи мен, това че си ги почнала без консултация с лекар...

# 6
  • Мнения: 25 753
Аз като по-опитна с противозачатъчните мога да ти кажа следното - винаги когато се почва първа опаковка ти къври през цялото време, защото огранизмът ти привиква.

Не те знам колко си опитна, но споделяла ли си с лекар тези си твърдения?  ooooh!
Не проумявам как може да пишете такива глупости и да претендирате за опитност?

# 7
  • София
  • Мнения: 45
Не говоря глупости, явно вие никога не сте пили такива хапчета. На която и опаковка да го прочетеш и си го пише като стрничен ефект в първия месец. Просто някои хора като не разбират да не се мешат.

# 8
  • Мнения: 2 751
Аз съм пробвала доста противозачатъчни, само от едни имах съвсем леко междинно зацапване, но такова кървене като сега никога.  Peace

а това, че ги почнах без консултация с гинеколог...не знам. със сигурност е добре да те посъветва гинеколог, но досега не са ми правили нито изследвания, нито са ме разпитвали каквото и да е-просто са ми писали рецепта обикновено на най-новите на пазара  Peace
разбира се, че не е правилно, просто споделям.

Както и да е. аз ги спрях така и така. сега ще видим резултатът-дано да е само цикъл, да не ми се разбърникат хормоните нещо  newsm78

# 9
  • Мнения: 25 753
Не говоря глупости, явно вие никога не сте пили такива хапчета. На която и опаковка да го прочетеш и си го пише като стрничен ефект в първия месец. Просто някои хора като не разбират да не се мешат.

 Joy
Рожбе, кой набор си? Все забравям, че противозачатъчните са измислени след 90-та година, а преди това се предпазвахме с викове "Пай се, идееееее..."  Laughing
Кървенето е възможен страничен ефект, но не е задължителен. И на един опитен лекар говори много относно поносимостта на организма на жената към точно този вид хапчета.
Хайде да се месите, след като си научите уроците, а?  Mr. Green


Както и да е. аз ги спрях така и така. сега ще видим резултатът-дано да е само цикъл, да не ми се разбърникат хормоните нещо  newsm78


Едва ли, за толкова кратък прием. Но все пак, посъветвай се с лекар. Разкажи какво си пила и какъв е бил ефектът, за да знае какво не ти понася и да ти предпише нещо по-подходящо.

# 10
  • София
  • Мнения: 45
Без коментар, бабе. Със сигурност съм доста по-голяма от колко си представяш, ама не ми се разправя с всезнайковци...

Общи условия

Активация на акаунт