Маниак на тема чистота

  • 9 846
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Секс маниак сякаш е по простимо.  Laughing
Дай Боже всеки му! Whistling Laughing Laughing
Въпреки,че и това си има своите недостатъци.. Joy

# 16
  • Мнения: 3 371
Познавам мъж маниак на тема чистота и не чисти с чужда помощ. Сам оправя и вечно лъска. Домът му блести от чистота, винаги много уютен, свеж, ароматизиран. Същият е и секс-маниак между другото. Домът му е част от съблазняването на мацките които си води. Mr. Green
сигурно е овен  Mr. Green

# 17
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 296
Познавам мъж маниак на тема чистота и не чисти с чужда помощ. Сам оправя и вечно лъска. Домът му блести от чистота, винаги много уютен, свеж, ароматизиран. Същият е и секс-маниак между другото. Домът му е част от съблазняването на мацките които си води. Mr. Green

Дай насам това съкровище де tooth Сексът друг път Naughty

# 18
  • Мнения: 2 169
При манията няма пол!Всяка мания е болестно състояние,каквото и да означава.
И аз се сещам за Монк - голям сладур,но да не ти е у дома!
Имам познат,които е голям чистофайник ,а гардеробът му - всяка жена може да завиди на подредбата;всичко е подредено по цветове,големина,с ръб,абе аптека!И какво от това - живее сам!

# 19
  • Мнения: 25 876
Значи немърливите домакини са много добре задоволени в сексуален аспект, така ли ?

Естествено. То, от толкова секс, остават ли сили и време за чистене?  Crazy

# 20
  • Мнения: 543
Значи немърливите домакини са много добре задоволени в сексуален аспект, така ли ?

Естествено. То, от толкова секс, остават ли сили и време за чистене?  Crazy

ами който за каквото е роден

Joy Аз пък се сетих за Монк - голям сладур, ама да не ти е в къщата.

Филма за който се сещам е Matchstick Men

# 21
  • Мнения: 674
Не е психоогически проблем просто има мъже които са чистофайници.
Имам такъв приятел по 10-15 пъти си мие ръцете но си е отличен професионалист и много добре психически.

# 22
  • Мнения: 4 569
 Flutter успокоих се че не съм голяма чистница  Party

Не бих могла да живея с такъв мъж.Обичам да ми е разхвърляно-тогава най-лесно намирам всичко.Като подредя нищо незнам къде е.

# 23
  • Мнения: 388
Уф, не знам какво да мисля.
Не ми е благоверен, а и с това му държане няма и да стане. Хич не се виждам да се събличам на вътрешното стълбище в къщата, за да не вляза с дрехите, с които съм била навън. Хеле пък с обувки на стълбите, мани бегай. На пикник кеновете и приборите се забърсват с мокра кърпичка, въпреки изричното ми уверение, че вече са мити /кво пък е толкова кеф да ближеш химикала от тези кърпички.../.  След като категорично отказах да мия наново зеленчуците /предварително измити и прибрани надлежно в онези затварящите се пликове/ рече, че няма да гледа как правя салата, че щял да се побърка. Чудя се как въобще се храни по заведения? Как се готви храната там, както знаем е по-добре да не знаем. Е, затова си мисля, че част от нещата са поза, та се нервирам.
Ами няма как да живеем стерилно, предпочитам да мина пет пъти с парцала, но да не се събувам на двайсе метра от къщата.

# 24
  • Мнения: 4 569
Rainy day,на твое място бих духнала.Както го описваш не бих издържала. Tired

# 25
  • Мнения: 646
Rainy day, до сега си мислех ,че съм от чистофайниците, но след като прочетох написаното от теб си отдъхнах ,че съм напълно наред. Май живота с такъв човек би се превърнал в кошмар  Confused

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 839
Rainy day , той не знае ли, че прекомерното почистване (на ръцете особено) намалява естествената защита от микроби на организма и имунитета  newsm78 Ето какво прочетох в една статийка:

прекаляването с хигиената също може да вреди. Ръцете са покрити със защитен слой, който може лесно да се отмие


Може да му го вметнеш в някой непринуден разговор.  Peace

# 27
  • Мнения: 239
Всичко, което е описала авторката, хич не ми се струва нормално. Този мъж явно има някакъв проблем и той най-вероятно не се дължи на стремежа му всичко около него да е чисто.  Thinking

# 28
  • Мнения: 0
Абе почне ли да минава след теб да види дали е мокър плота в кухнята или дали си избърсала праха навсякъде.....ясна е тя! Whistling

# 29
  • Мнения: 1 100
Ох, познавам двама такива. Единият е вече към 60-те и става все по-зле - следи набора на пердета да е симетричен и равномерен и тежко ти, ако дръпнеш пердето и после не пренаредиш буклите както трябва. Laughing Прането се прибира поединично, за да не пресъхва, защото различните материи съхнат различно време - та първо изкуствените смеси, след 1 час примерно копринените, след още толкова памучните, накрая вълнените. Разбира се времето на прибиране зависи от интезитета на слънчевото греене и силата на вятъра. Joy

По-младият е син на вече описания - ако се къпеш в неговата баня има половин час инструктаж кое можеш да пипаш, кое не, като го пипнеш, после какви процедури да следваш за да го върнеш в изначалния му вид, как точто да подсушиш пода, пердето и ваната след себе си. Естествено с улични дрехи не можеш да седнеш къде да е вкъщи, пълни са с микроби и бактерии. В малки градчета и села се яде само пакетирана храна и се пият бутилирани напитки, защото хигиената не е на ниво. В плажни заведения - също. Още 100 правила мога да напиша, но ще вдигна рязко кръвно. Laughing

Да споменавам ли, че и двамата са Овни?! Wink

Общи условия

Активация на акаунт