Жената Овен/12

  • 15 427
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Ми няма да го изям колкото и да съм лакома за сладко. Много красиво беееее!!!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 113
Сън не спите беййй.
Зайо чуден пръстен, нека ти носи много щастие.
Ели темата е чудесна Hug
Взимам си от всичко.
Вкъщи ни натръшка един вирус с повръщане. Първо синчето, тамън се оправи,  дъщеря ми лепна, тя  тамън се тавряса сега аз и мъжо сме на фронта ooooh!


# 17
  • Мнения: 286
Зайко, страхотен пръстен, много ми харесва  smile3521 да си го носиш със здраве и дълги години, а и този шоколадов шедьовър направо душа да не ти даде да го изядеш.

# 18
  • Мнения: 608
Зайко, пръстена е прелест, но ти сама знаеш, че за нас е по-ценно значението му, отколкото вида  Hug А шоколада картина...не съм виждала такова чудо, приказно е и признавам, че с цялата си лакомия няма да мога да гризна от него..
Нери, да се оправяте  Praynig То наистина този тип вирус не държи повече от 48 часа, но все пак..много течности, нали знаеш.
Пепи, аз съм пускала към 6, 7 теми за овните, даже щях да предложа да се въртим-така творчеството е по-голямо  Grinning Но беше късно снощи и последна страница, та спасих положението преди да легна да спя.
Много добри отзиви получих за последната си бутилка, а тя олицетворява нас овните-весели, шарени и малко луди ( или много луди  Wink), та ви я пускам тук за настроение:

# 19
  • Мнения: 7

Ама това шоколад ли е? Shocked Аз го мислех за картина и си викам.... newsm78 Де го виждате тоя шоколад, а той бил под носа ми Joy..... Ами то и аз няма да мога да го изям, ще си го закача на стената Laughing
Ели newsm10

Нери, много гадно това с децата Sad тоя вирус няма жал към никого, дано да не се заразите, вземай витамини.

# 20
  • Мнения: 2 133
Ха ха, Медуза и аз като теб Joy

Зайо, пръстена е трепач PeaceОбожавам такъв тип.

Вижте, сега, дами от Варна Naughty да се отнесем по сериозно към следващата сбирка WinkМоже и в механичка да я направим, аз съм съгласна!

Ели, мерсаж за темата  bouquet, а и за бутилката- браво!

Последна редакция: пн, 10 май 2010, 13:06 от Franceska

# 21
  • Мнения: 372
Здравейте Simple Smile
Ели, хубава темичката, мерси Hug
Зайо, с много любов да си го носиш пръстенчето Simple Smile
Neri, стискам палци по-бързо да ви минава Praynig
Прегръдки на всички Hug

# 22
  • Мнения: 2 590
Ели, бутилката е просто уникално бижу Heart Eyes

Заяц, пръстенчето е трепач,, много ми хареса, а шоколада е луда работа Crazy
Много ще се радваме да бъдем част от сватбените ти приготовления и трепети. Heart Eyes Blush

Фран, аз съм на линия за срещата. По принцип не съм претенциозна. И на кръчма съм съгласна и на капаните на по бира и трицона Mr. Green с пържени картофки Crazy Предлагам неделя (16-ти), понеже събота нали е работен, а не знам работното време на всички. Какво ще кажете?

# 23
  • Мнения: 7
Мацки.... Hug
Аз не знам дали ще мога събота или неделя. По принцип ходим на село да помагаме на мама, че тя милата вече и е трудно и има нужда от нашата помощ. Може да го накарам моя да отидем само събота и неделята да сме свободни. Аз по разходки, а той за риба и така всички ще сме доволни Mr. Green.
Вие се разберете, а аз ако мога да дойда ще ви кажа.

# 24
  • Мнения: 2 133
Май няма да стане тази среща Laughing  Аз мога съботата, дори и за вечерта съм съгласна за механа.Неделя сме заети.

# 25
  • Мнения: 2 590
Май няма да стане тази среща Laughing  Аз мога съботата, дори и за вечерта съм съгласна за механа.Неделя сме заети.
Ми тогава в събота вечерта, не ми е проблем.

П.П. Опс сега видях, че Медузка не може в събота.

Ами тогава някой ден през седмицата след 17.00, че всички да са си във Варна?

# 26
  • Мнения: 2 133


Ами тогава някой ден през седмицата след 17.00, че всички да са си във Варна?
Да, май това ще е решението Peace

Какво гладене ме чака, чак се плаша Mr. Green

# 27
  • Мнения: 7
Ха ха ха.... Laughing
Искате ли да бъде петък след работно време Wink моето е от 09:00 до 17:00 часа.
Давайте с предложенията Mr. Green и ще видим.

# 28
  • Мнения: 608
Съгласна за петък  Peace

# 29
  • Мнения: 644
Чудесна е новата тема, да се включа набързо за да не ви загубя. Изкарахме прекрасни 4 почивни дни на природа и без нет  Sunglasses Mr. Green
Времето си беше отлично, валя само през нощта, но доста духаше. Похапнахме, поспортувахме, видяхме се с приятели...И как не ми се бачка сега #Cussing out Искам още ваканцияяяя!!!
Много ви се радвам на варненската група как честичко се организирате за срещи  Heart Eyes Hug
Нещо съм пропуснала за пръстена и сватбата, ще се връщам да чета май... Много е красив пръстена, много!
Ели, овенската бутилка радва овенското ми сърце!!! Heart Eyes Heart Eyes Прекрасна е!

Общи условия

Активация на акаунт