Жената Овен/12

  • 15 471
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 678
Здравейте,черешеи обичам и аз-Много!
Имам страхотен белег от пукната глава.Бях втори клас като се качих на бяла череша,да я бруля и паднах,от 3 м височина на цимент-как оцелях незнах един месец бях със такова  smile3557 лице.Е не се наядох на череши и това си е.
КоКолина чантата по ми хареса,потури не съм обличала.
Neri края на месеца е панаира и в Попово,много ми се ходи с детето,но баба ми правят ремонт/баня и тоалетна/ и няма да е удобно да си отидем.
Чао ,че отивам на работа.

# 61
  • Мнения: 348
Току-що изядох порция овесени трици. ooooh!Определено не съм им голям фен,но ще ги ям заради тъпия холестерол. #2gunfire
Момичета,чантата и аз много си я харесах. Laughing

Медузке Hug,какво стана със стаята?Кога ще пуснеш снимки? newsm78

Искам черешкиииииии smile3514

# 62
  • Мнения: 2 139
Току-що изядох порция овесени трици. ooooh!Определено не съм им голям фен,но ще ги ям заради тъпия холестерол. #2gunfire

JoyКазах аз, че само трици са отврат JoyСлагай плод вътре Peace

Аз си купих пипер и ще правя пиперена манджа.Много я обичаме с домати, лук и магданозец Heart EyesАма довечера, де.
Ще ходя след малко да се боядисвам Stop

# 63
  • Мнения: 348
Фран,направих ги с прясно мляко и мед.
Аз пък си мислех,че косата ти е с естествен цвят! Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 2 139

Аз пък си мислех,че косата ти е с естествен цвят! Rolling Eyes
smile3521Беше, беше...

# 65
  • Мнения: 348

Аз пък си мислех,че косата ти е с естествен цвят! Rolling Eyes
smile3521Беше, беше...
Това значи ли,че сега ще е друг цвят? newsm12

# 66
  • Мнения: 608

Айде на по следобедно!  Grinning
И аз съм на пролетна манджа, Фран, купих тиквички сефте за тази пролет. Даже сурови като ги гледам ми текат лигите  Laughing
Боядисваш се, ама си била русичка и преди, нали? Защото не мога да си те представя с тъмна коса.
Когато съм на трици взимам от онези с 30% плод. Иначе не се ядат...гадни ми са. И ги ям с кис. мляко.
М/у другото взе да ми се отразява хапването на теглото..то няма и начин де..вместо цигарки пъхам други работи в устата.

# 67
  • Мнения: 2 139
А, не друг цвят NaughtyСъщия ще е!Тъмно руса съм си по принцип.А като малка, до пубертета, съм била и аз като щерката червенокоса.
Елинорчева, точно мъжо направи турско кафе и ще си пийваме.
Тиквички и аз обичам Peace

# 68
  • Мнения: 348
Аз пак не съм разбрала.Куха лейка. doh

# 69
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ПЕПИЧ 25 Hug Hug newsm68 newsm68 newsm51
Благодаря за теЗ разкошни якодки, така ми се хапват сегааа, така преглъщааааам Laughing
Как и аз обичам пролетни манджииии. Сина да си пече пилешкото аз ще си правя пролетните манджорляци.
ФРАНЧИ Hug
Баща ми до към 25 е бил със червена коса, та са му викали червения. А след това става руса. Ама както видя аз не съм взела от него нищо със изключение на луничките. Виж брат ми му има зелените очи а брадата му е червена като косата му е руса. То и той ходи хато Фантомас остриган, кВа коса. То модерно да Одиш така постриган. А по наше време ги офъкваха така момчетата ни ако имаха мааалко по дълга коса.
Мойта истинската коса е тъмно кестенява със червеникав оттенък.
Хайде бягам да подскачам. До преди малко имах от снощи ужасно главоболие от лявата страна, преди час ми мина, сякаш никога не ги е имало. От време на време получавам такова нещо, добре, че е един или два пъти във годината най много. Ейййй, много болезнено, многоооо.
Хаде гушки на всички ви, че да бягам Hug Hug Hug
ЕЛИЧКОВА-  Hug
КайветУ, тъкмо на мястУ newsm10

# 70
  • Мнения: 2 139
Делте, той и моя баща е бил с червена коса Joy    Абе и ягоди обичам, как забравих за тях ooooh!

КоКолина, каква куха лейка, бе, алоууу LaughingАз си викам кухаВела (от боята Wella), когато сгафя нещо у дома Whistling

# 71
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 265
Привет!!!
Гледам за плодове говорите - и аз обичам, но ги избягвам - без 1 мога, но само с 1.... не, а установих, че качвам от плодове...
Коколинка, готина чанта - чантите са ми слабост, но сега съм в криза и тази година имам съмо 2 нови и то подарък.
Потури не съм носила - няма ли да ме разширяват в ханша  newsm78
Сега приготвям вечеря набързо, че от 17.30 съм на тае-бо.
По-късно ще  се включа.
Хубав следобяд!

# 72
  • Мнения: 608
  Искам таковаааа  

И таковаааа  

Какво става с нашата среща, в петък вечер?

# 73
  • Мнения: 348
Момичета,аз не съм убедена,че ще успея да дойда в петък Confused.Тези дни ще се разбере.
Хареса ми това за КУХАВЕЛА.Хахаха! rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 74
  • Варна
  • Мнения: 113
Аз  със сигурност няма да мога да дойда, че отиваме да подбираме панаирджията. В събота пак сме на балкана да дъвчем от едно агънце на чевермето и се връщаме чак неделя късно вечерта.
Голям късмет имам с тия срещи брей все не мога да дойда по "независещи от мен причини" newsm45

Общи условия

Активация на акаунт