Ще Ви хареса

  • 1 740
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 195
Благодаря,Тея!  bouquet Heart Eyes
А Египет ми е мечтааааааааааааааааа Sad

# 16
  • Мнения: 392
Трябва да отбележа, че колегата Клаудио е голяма работа, много набито и избирателно око има. Страхотни снимки е направил, от точните ъгли. Много красота имало в Родопите, бе!!! Ами и аз да питам този храм с дърворезбата къде точно се намира, родопчанките знаят ли?
Тея, благодаря ти за полъха от Родината!

# 17
  • Мнения: 513
Ох, Тея... поплаках си, и тая буца дето ми е заседнала на гърлото, май я преглътнах малко!
Винаги нстръхвам, като слушам Десислава Добрева.

# 18
  • Мнения: 3 098
Тея,разкошно е...Само дето го гледах през сълзи.Десито така ми въздейства винаги Cry,ангелски глас в съ4етание с прекрасни снимки,невероятно е!!!

# 19
  • Мнения: 3 880
Браво на Клаудио smile3501
И браво на Тея, че ни го показа smile3501
На този човек трябва много да му е харесало в България Hug
Големи красоти е "хванал" с обектива, още веднъж- БРАВО smile3501smile3501smile3501

# 20
  • Мнения: 1 909
Веднага пръснах линка във фирмата - очаровани са от красотите на България  Heart Eyes
И кучето в багажника...  hahaha

# 21
  • Мнения: 4 212
изклю4и ми се нета Twisted Evil

превеждам

"Este verano, visite por enesima vez la tierra que vio nacer a Espartaco y Orfeo,me perdi en los Rodopis y me despertaba en Pirin, fue un sueno de bellas imagenes . Aqui teneis una milesima parte de lo que pude admirar"

"Това лято, за пореден път посетих земята, която видя как се ражда Спартак и Орфей, изгубих се в красотата на Родопите и се събуждах в Пирин, беше като приказен сън. Ето тук имате една хилядна 4аст от това на което можах да се възхитя."

# 22
Много красиви думи. Flutter Hug

# 23
  • Мнения: 90
Прекрасно е!Тея и от мен едно голямо БЛАГОДАРЯ!!! Hug   bouquet
И музиката и снимките са невероятни!Сейвнах си го да го покажа на Андреа като ме пита какво толкова сме имали в нашата държава и да види защо по-хубаво от България за мен няма.
А Египет и на мен ми е ме4та....
 Hug Hug Hug
Винаги съм се гордяла 4е съм българка!Прекрасна ни е родината!

# 24
  • Мнения: 1 238
Тея, наистина е прекрасно! Много се кефя на чужденци, които истински оценяват страната ни, а не само да гледат от негативната страна и да оплюват...Браво на Клаудио! Личи му, че е романтична душица Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 25
  • Мнения: 1 173
И аз си поревах, че даже и бебето ме нарита Heart Eyes...

# 26
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
и аз ревааааах и после като про4етох превода пааааааак,
направо ме побиха тръпки с музиката за фон,страхотен ефект
Mami Cry, Някой да има МП3 на Десислава Добрева? ИСКАААААААМ Praynig Praynig Praynig
и аз съЩо

# 27
  • Мнения: 1 283
Благодаря ти ,Тея! Hug

# 28
  • usa
  • Мнения: 2 113
благодаря ти, тея  Hug! напълни ми се душата рано-рано сутринта!

# 29
  • Мнения: 404
Много красиви снимки.  Ух, да се гордее човек че е българин.  Така ми домъчня сега катоги гледах..... Cry

Общи условия

Активация на акаунт