ОДЗ-тата във Владиславово, Варна

  • 30 697
  • 91
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 398
Да за тази година,детето не е изкарало и цял ден за една година.
Ами вие нали не работите ,елате да го вземете на обед че нищо не яде ,не иска да спи,ееее ами като не яде 5 дни и на 6 ще прояде,ами като не иска да спи 5 дни на 6 ще спи,отвратителни са .
Моето дете в друга ясла много трудно се адаптира,но след 3-месеца мъки и после чак и харесваше,а в Маргаритка дори намекнали на сестра ми да си я спре,как ли пък не ,нали е одз после може и да не ги огрее за градинка.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 222
Я да пусна един слух. Чичкото, който работи по поддръжката в Пламъче ми каза, че в момента се строяла нова детска градина във Владиславово. Щяла да е някъде до пощата, между Маргаритка и Детски свят. По план трябвало да е завършена през март. Някой да знае нещо? Не съм минавала скоро оттам поне да видя дали нещо наистина се строи. Вълнува ме пряко, защото филиалът на Приказка, както и самата Приказка са ни доста далеко, а децата от Владиславово, които са приети в Кайсиева, щели да са с приритет за новата градина. Всичко това по непотвърдена информация.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 691
е аз минавам всеки ден по този път и в момента там не се строи нищоооо-и терен даже не виждам за строеж

# 33
  • Мнения: 295
Писаха го и по вестниците това. Щяла да бъде между Българче и Маргаритка.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 691
е къде там има място????

# 35
  • Мнения: 295
Милагрос не знам. Чети в темата за Неприетите деца май беше. Там коментираха двора между градините. На мен не ми е район  и само съм минавала от там, въобще нямам спомен свързани ли са градините, не са ли.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 222
Писаха го и по вестниците това. Щяла да бъде между Българче и Маргаритка.

Simple Smile Значи има нещо вярно... Само мястото явно не съм разбрала правилно. Май ще трябва да пообиколя малко да видя. Човекът беше доста убедителен като каза, че март месец трябва да е готова. На мен ми се вижда кратък срока, още повече, че Милагрос казва, че нищичко не се строи в района. Но пък все е някаква надежда.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Момичета.Как стои въпроса с Българче? В смисъл има ли много деца да кандидатстват за там и какви са шансовете за приемане на дете там? Кога се подават документи? Сина ми е роден октомври 2008 г. и досега не исках да го пускам на ясли, но вече му е време май.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 691
Е вие направо ще кандидатствате за градина като ви гледам колко сте големи-ние сме на ясла и доколкото разбрах от род. среща децата от яслата отиват в градината автоматично освен ако някой родител не се е отказал

# 39
  • Варна
  • Мнения: 389
Момичета.Как стои въпроса с Българче? В смисъл има ли много деца да кандидатстват за там и какви са шансовете за приемане на дете там? Кога се подават документи? Сина ми е роден октомври 2008 г. и досега не исках да го пускам на ясли, но вече му е време май.

За тази година приема свърши, следващата ще е около март - май. Когато са и ДГ, защото е ОДЗ, т.е. няма самостоятелен яслен прием. Но гледам, че детето ти е 2008, т.е. догодина ще кандидатства за първа група. Тази година обаче беше нулев прием, тъй като яслените групи минават автоматично в първа. И аз ги следя, дъщеря ми е на възрастта на твоето дете/един набор са/.

Новата ДГ ще е м/у Маргаритка и Българче, до март ще е готова. Групите ще са пак със системата с лотарията приемани. Не съм чула да са приоритетни примерно тези от Кайсиева...а и не виждам смисъла.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 691
кой е терена между двете градини дето ще се строи? дет. площатка ли ще махнат-то няма място там а и вече трябваше да са на кота 0 ако ще строят нещо

# 41
  • Варна
  • Мнения: 389
кой е терена между двете градини дето ще се строи? дет. площатка ли ще махнат-то няма място там а и вече трябваше да са на кота 0 ако ще строят нещо

Доколкото разбрах ще е в двора на двете градини. Мястото е малко да, но при този недостиг просто не виждам вариант...

# 42
  • Варна
  • Мнения: 691
да явно ще е малка и като си мисля май ще е на мястото на малкото стадионче м/у двете градини там има и едно стръмно нанадолнище дето не се ползва и няма дет. катерушки или пързалки........ама те отдавна трябваше да почната да копоят още повече че Маргаритка сега е в ремонт и не се мотаят мн деца там

# 43
  • Варна
  • Мнения: 389
Малка ще е да, защото доколкото разбрах ще са 4 групи....а за строежа незнам...уж казаха, че март ще е готова със сигурност...абе ще почакаме и ще видим:)

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Аз ходих при директорката на Балгарче, питах я как стоят нещата, но не ми обясни нищо. Даже не разбах дали съм й в района. Аз съм в 20 блок. Мъжа ми в 19 блок се води по карта. С тези адреси дали можем да кандидатстваме в Българче. И някой има ли инфорация миналата година колко деца горе долу са кандидатствали за ясла и колко са приети?
Ние сме направо за градина наистина и става още по трудно.

Общи условия

Активация на акаунт