CND shellac - дълготраен естествен маникюр вместо гел върху ноктите

  • 227 792
  • 759
  •   1
Отговори
# 30
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Aйде в 16.30 отивам да се клепам и ще пиша  Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 1 544

Ясно,значи същата работа като цветен гел и соак-оф с единствената разлика че е удобно за работа като лак Peace

А какво е соак-оф и как се ползва?

# 32
  • Мнения: 1 645

Ясно,значи същата работа като цветен гел и соак-оф с единствената разлика че е удобно за работа като лак Peace

А какво е соак-оф и как се ползва?

Soak-off е нов вид гел,препоръчват го за покриване на естествени нокти и го има в цветове за да се използва като лак.Слага се лесно и лесно се сваля....кисне се малко и се отлюспва.Не съм работила с него,виждала съм....за цвят бих го използвала,но за покритие-не,не ми харесва и не е особенно устойчив.Погледни в Гугъл,има много инфотмация,снимки,клипчета Peace

# 33
  • Мнения: 2
Thinking звучи ми примамливо, или поне интересно.... дали има  салон с Шилак (така ли се превежда ? Embarassed) в "Иван Вазов"?   bouquet

ето тук ги има:  Grinning

http://intercosmeticabg.com/events.php?eventID=11

http://www.facebook.com/ Intercosmetica - Nails and Beauty




Успех.





  bouquet
Ще си запиша час и ще пиша. Party





# 34
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Лакът стои страхооооотно - консистенцията е супер гладка и лъскава - сложих си от ярко червения. след седмица ще пиша пак в какво състояние е. днес изпрах няколко неща на ръка - готвене и малко чистене - не е мръднал. Peace

# 35
  • Мнения: 2 229
Еми не знам аз ли съм нещо крива, но не ми харесва този ши-лак. Имам приятелка, която и го правиха 2 пъти - първия път базисен цвят , втория - френски. Френският е ужасен... крива бяла линия, все едно аз съм го правила, а не маникюристка от Шератон. И за трайност не мога да кажа нещо особено - на 6-7 ден се беше обелил на единия нокът. Ако е с 2 седмици трайност,  то по- добре обикновен маникюр с хубав лак ( на мен с него ми издържат по 12-13 дни ). Пък и само 12 цвята?????? Знам ли може , ако им потръгне да разширят цветовата гама.

Да, лакът е виновен. Joy

# 36
  • Мнения: 452
Ще чакам отзиви от всички,колко са доволни и колко не PeaceЩом е нова разработка би трябвало да се наложи на пазара с времето Peace
Някои знае ли колко е цената долу-горе на такъв лак?

# 37
  • Мнения: 1
Ще чакам отзиви от всички,колко са доволни и колко не PeaceЩом е нова разработка би трябвало да се наложи на пазара с времето Peace
Някои знае ли колко е цената долу-горе на такъв лак?

ell_ell в салона, в който си го правих беше 30 лв(в салон средно ниво) с включено сваляне после. Но още не съм ходила за сваляне.. Grinning защото все още не ми се налага. Днес отбелязвам 19 ден ! с цял, ненадраскан, непокътнат маникюр, само са ми поизраснали малко ноктите, има и кочжичките вече, има разстояние между лака и и пръста, където е израснал нокътя,.
Но иначе лака е все още ярък, червен, нямам счупен нокът, или обелено...НИЩО. МНОГО СЕ КЕФЯ  newsm44

Wild_rabbit , кажи при теб колко е изтраял? за консистенцията си права- много ми харесва как стой като мокър все едно, а като го гледаш, а всъщност не е Shocked

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 94
Здравейте момичета и аз си сложих ши-лак, но при мене на 6-тия ден се отлепи от 2 нокътя, а и доста ми израстна  за 1 седмица . Наистина е много лъскав и не се надрасква от нищо, но за тези пари (на мене ми взеха 25 лв.) н си заслужава за мене.

# 39
  • София
  • Мнения: 6 210
От петък съм с такъв лак върху естествените ми нокти. Само че не е CND shellac, а GELISH. Има избор от 24 цвята, ако не се лъжа. Може да се прави и декорация отгоре с едни специални боички.
Доволна съм, аз съм домакиня - чистя, мокря си ръцете, вчера чегъртах с телче една загоряла тава, лакът не е мръднал. Когато поизрастне, ще се направи поддръжка. Цена 25 лв.
Носила съм ноктопластика - и с гел, и с акрил; носила съм само гел върху естествен нокът; правили са ми удължение на ноктите с изграждане (т.е. без изкуствени удължители), сега ще видя и този метод. Мисля, че ме устройва като вариант, защото дори и с изкуствени нокти, винаги съм искала да ги намаляват, да не са много дълги. Естественият ми маникюр е калпав - ноктите ми са меки и се цепят, лакът пада на втория ден, защото просто се отлюспла  ooooh!, с техники като тези положението е отлично  Sunglasses.

# 40
  • Мнения: 1
Здравейте момичета и аз си сложих ши-лак, но при мене на 6-тия ден се отлепи от 2 нокътя, а и доста ми израстна  за 1 седмица . Наистина е много лъскав и не се надрасква от нищо, но за тези пари (на мене ми взеха 25 лв.) н си заслужава за мене.


Много странно  newsm78 сигурно не са ти запекли добре ноктите -да не се е залепило? на мен ми пекоха палците отделно, за да стане максимум добре...
в кой салон ти взеха 25, ако не е тайна?тоя

Вени*** , за този GELISH съм чувала много лоши неща.че увреждал и т. н, отказали му патент,  т .н   А и освен това той се пили -т.е няма общо с Шилака, който се маха като   лак . Naughty

# 41
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Ооооо, страхотна тема Crazy! Записвам се да ви чета, а скоро се надявам и да си направя и аз, защото с това бебече вече изобщо не се лакирвам - всичко пада на 3-ия ден #2gunfire!

# 42
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени*** , за този GELISH съм чувала много лоши неща.че увреждал и т. н, отказали му патент,  т .н   А и освен това той се пили -т.е няма общо с Шилака, който се маха като   лак . Naughty
Сега, да не се изкажа неподготвена, но честно казано между двете неща, разликата май е само в наименованието  Mr. Green. Много дискретно ми надраскаха нокътната плочка, но не са я пилили! Ето линк към клип, който показва какво представлява манипулацията - подготовка, слагане и махане http://www.facebook.com/video/video.php?v=111250578902516  Peace.

# 43
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Късметлийки newsm10
Гледам, че сте дали адреси къде има такова чудо. Ама У ВарнатЪ, нямааа rotfImao Щеше да ми спаси меките нокти, както са се начупили сега, като никогаааа rotfImao rotfImao rotfImao

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 94
Здравейте момичета и аз си сложих ши-лак, но при мене на 6-тия ден се отлепи от 2 нокътя, а и доста ми израстна  за 1 седмица . Наистина е много лъскав и не се надрасква от нищо, но за тези пари (на мене ми взеха 25 лв.) н си заслужава за мене.


Много странно  newsm78 сигурно не са ти запекли добре ноктите -да не се е залепило? на мен ми пекоха палците отделно, за да стане максимум добре...
в кой салон ти взеха 25, ако не е тайна?тоя

Вени*** , за този GELISH съм чувала много лоши неща.че увреждал и т. н, отказали му патент,  т .н   А и освен това той се пили -т.е няма общо с Шилака, който се маха като   лак . Naughty



Заедно ми ги пекоха, но така или иначе лака се отлепи от показалеца и средния пръст. Аз съм от Бургас , затова може би е малко по- евтино.

Общи условия

Активация на акаунт