CND shellac - дълготраен естествен маникюр вместо гел върху ноктите

  • 227 762
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 10 309
супер, а колко цвята си си взела общо? в този сайт май няма обезмаслителя, който се маже преди лака, ти какъв ползваш? а лампата каква точно се води, тази на cnd си е скъпичка май.

Има го, но не има се побира в кутията за евтината доставка, тази която е 20$, купих си го директно от Интеркозметика, струва 25лв. 220мл.

Лампата ми е най-обикновена 36W, 4 лампи по 9W.

Имам само два цвята, Romantique и Red Baroness.

# 751
  • Мнения: 1 270
Ето и моя "домашен" Шилак, никога няма да повторя грешката да си го правя по нощите... в неделя в 23ч. реших да се "лакирам" и резултата не е никак перфектен, на места дори съм пропуснала да разнеса топ-а....

Red Baroness


Страхотно се е получило. Ще взема и аз да отида да пробвам в някой фризьорски салон Thinking

# 752
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 790
Цвета е уникален.Как точно се води?

# 753
  • Мнения: 0
И аз мисля, че Shellak е по- добър и няма съмнение в качеството му както на различните марки предлагащи гел- лак.

Последна редакция: сб, 19 мар 2011, 00:16 от kristin86

# 754
  • София
  • Мнения: 10 309
Цвета е уникален.Как точно се води?

Под снимката си пише - Red Baroness.

# 755
  • София
  • Мнения: 9 964
Наде, а колко ти издържа домашният Шилак? Онзи с NARS беше много хубав, а този е направо страхотен!

# 756
  • София
  • Мнения: 10 309
Наде, а колко ти издържа домашният Шилак? Онзи с NARS беше много хубав, а този е направо страхотен!

Този червения, днес му е 6ти ден, изглежда перфектно, като гледам ще е първия който ще издържи 14 дни. Досега колкото и да внимавах да лакирам максимално до кожата, явно не съм успявала и на 10ия ден ги махах, защото бяха много израстнали, а този път 6ти ден и лака си е почти до кожата.

Хубаво е между смяната, да оставят ноктите без лак за ден два... в този период, ги мажа обилно с масла и какви ли не заздравители, защото си мисля, че ако се слага без прекъсване, ноктите ще се изсушват прекалено много  newsm78

Последна редакция: сб, 19 мар 2011, 11:28 от nad_tab

# 757
  • Мнения: 142
така си е, изтощават се доста, при мен някои бяха леко нацепени и така като ми махнат нацепеното ми се изтъняват ноктите, ама пък почина ли няколко дни си мисля, че ще ми се строшат вече дъглите нокти без гел лак  Whistling

# 758
# 759

Общи условия

Активация на акаунт