Aşk-ı Memnu(Забранена любов) ~ 4

  • 25 488
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 11
Момичета трябва да мислим за анкета за новата тема  newsm78



Невъзможна или забранена е любовта между Бихтер и Бехлюл?

а)невъзможна
б) забранена
с) не мога да преценя


за сега това ми дойде на ум


труюъгвам си
аз съм за тази анкета
и добавям

д/ няма никаква  любов м/у тях,а само страст
г/друго

# 676
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Сега на мен ли оставяте да избера  Grinning Айде на Slawena че обикновено все е Лисанка и Slawena не може да се изяви  Hug Тинче нямаш нищо против нали  newsm78
не

# 677
  • Мнения: 11
Сега на мен ли оставяте да избера  Grinning Айде на Slawena че обикновено все е Лисанка и Slawena не може да се изяви  Hug Тинче нямаш нищо против нали  newsm78

а,за това не съм съгласна

винаги само съм предлагала,не съм си налагала мнението,4е да не може друг да се изяви.

# 678
  • Варна
  • Мнения: 2 325
Сега на мен ли оставяте да избера  Grinning Айде на Slawena че обикновено все е Лисанка и Slawena не може да се изяви  Hug Тинче нямаш нищо против нали  newsm78

а,за това не съм съгласна

винаги само съм предлагала,не съм си налагала мнението,4е да не може друг да се изяви.

Знам мила  Hug Но обикновено сме все двете или трите затова няма голям избор и тези на балкона само мълчат  ooooh! Не се сърди де   bouquet

# 679
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201


тази снимка ми е любима от години

# 680
  • Варна
  • Мнения: 2 325


тази снимка ми е любима от години
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Сладури  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 681
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
това момче играеше във вдовица на мафията ако сте го гледали

# 682
  • Мнения: 11
Сега на мен ли оставяте да избера  Grinning Айде на Slawena че обикновено все е Лисанка и Slawena не може да се изяви  Hug Тинче нямаш нищо против нали  newsm78

а,за това не съм съгласна

винаги само съм предлагала,не съм си налагала мнението,4е да не може друг да се изяви.

Знам мила  Hug Но обикновено сме все двете или трите затова няма голям избор и тези на балкона само мълчат  ooooh! Не се сърди де   bouquet
аз нямам вина,4е другите не се включват
 и има само мое предложение
 и м/у това че няма избор и че някой не може да се изяви,смятам че има голяма разлика
  
не се сърдя

# 683
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Сега на мен ли оставяте да избера  Grinning Айде на Slawena че обикновено все е Лисанка и Slawena не може да се изяви  Hug Тинче нямаш нищо против нали  newsm78

а,за това не съм съгласна

винаги само съм предлагала,не съм си налагала мнението,4е да не може друг да се изяви.

Знам мила  Hug Но обикновено сме все двете или трите затова няма голям избор и тези на балкона само мълчат  ooooh! Не се сърди де   bouquet
аз нямам вина,4е другите не се включват
 и има само мое предложение
 и м/у това че няма избор и че някой не може да се изяви,смятам че има голяма разлика
  
не се сърдя

запалихме се hahaha hahaha smile3534 smile3534

# 684
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Ставам като се прибера пак ще се включа Simple Smile

# 685
  • Мнения: 11
и да кажа,че преводите,който правя не са дума по дума,мн пъти съм го казвала.това което разбирам,това превеждам,или по то4но го разказвам.
 
този който не е разбрал да си го преведе по-добре.
аз мога толкова

това не се отнася за вас,а за други пришълци

Последна редакция: вт, 18 май 2010, 22:22 от lisanka1

# 686
  • Варна
  • Мнения: 2 325
Сега на мен ли оставяте да избера  Grinning Айде на Slawena че обикновено все е Лисанка и Slawena не може да се изяви  Hug Тинче нямаш нищо против нали  newsm78

а,за това не съм съгласна

винаги само съм предлагала,не съм си налагала мнението,4е да не може друг да се изяви.

Знам мила  Hug Но обикновено сме все двете или трите затова няма голям избор и тези на балкона само мълчат  ooooh! Не се сърди де   bouquet
аз нямам вина,4е другите не се включват
 и има само мое предложение
 и м/у това че няма избор и че някой не може да се изяви,смятам че има голяма разлика
  
не се сърдя
Извинявам се   bouquet  love001 smile3525 Нали знаеш че съм най малката тук и отвреме навреме говоря глупости  Rolling Eyes Embarassed Embarassed Embarassed

# 687
  • Мнения: 11 990
Лисанка кой те е обидил ако са комшиите това е за тях  gydi а за анкатата както прецените аз нямам претенции само предлагам Hug

# 688
# 689
  • Мнения: 11
Лисанка кой те е обидил ако са комшиите това е за тях  gydi а за анкатата както прецените аз нямам претенции само предлагам Hug
не са те/комшиите/,те са мн мили.

няма зна4ение кой е,аз да си кажа
 
защото всеки един превод си е труд и някой да каже че нищо не разбрал от превода ме  #Cussing out

аз също няма и никога не съм имала претенции към каквото и да било в темата

Общи условия

Активация на акаунт