MADAL BAL-НАПИТКА ЗА ОТСЛАБВАНЕ

  • 237 458
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 263
Здравейте момичета, впечатлена съм от резултатите ви  Peace
Не намерих да е коментирано, но не може ли сиропът да се замени с мед?
Кленовият сироп и медът имат сходен състав.
А пиете ли витаминни и минерални добавки?

# 721
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Защото ако не приемаш храна то ще отслабнеш неизбежно е и без тази добавка. Какъв е смисълът и да се пие и не се приема храна само пречистващо действие да но и със фрешове можем да се пречистим от токсини.

# 722
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Аз гледах Иван звездев имаше гостИван Гарабитов той представи палмовия сироп и каза че спортисти го пиели преди състезания за да отслабват бързо ако имат нужда. Може да се приема от хора без диета и пак имал ефект.

# 723
  • Мнения: X
Lo6a mama гледах сутринта в Бон апети беше на гости тоя с "Г" дето не се сещам името му  ooooh! Та той каза че този коктейл се пие 20мин. преди хранене и гарантира отслабване  Rolling Eyes

# 724
  • Мнения: 3 423
Прочетете инфото в линка, който съм ви дала. Няма смисъл да го преписвам.

# 725
  • Мнения: 71
Здравейте, момичета!
Не искам да влизам в спорове. Аз лично 3 пъти съм правила програмата за детоксикация със сиропа. За мен най-важното беше прочистването, а отслабването ми беше второстепенна цел. Само човек който е минал през някакъв вид детокс, може да знае за какво говоря. Избистряне тена на лицето, изчистване на цялата кожа по тялото, не искам да влизам в подробности какви гадории излязоха от червата ми по време на прочистването. Наистина доста отслабнах, но промяната беше не само на килограми, но и се разкрасих като цяло.
xybavelka , не мисля че някой може да издържи само на гладуване 10-15-20 дни и да си върши задълженията Peace Аз съм по 18 часа будна, на крака, в движение и ако не пиех сиропа, който ме държеше да не припадна нямаше как да издържа.
Идеята на сиропа е,че той самият е хранителен и съдържа всички необходими вещества за организма, за да можеш да живееш без никаква храна по време на програмата Peace.
Аз също се съмнявам да се яде , да се пие сиропа и да се слабее Thinking Няма как сиропа да неутрализира калориите от нещата, които ядеш и да отслабнеш newsm78
Успех на всички, които се борят Hug

# 726
  • Мнения: X
Да бе ясно, аз не искам да кажа че вие не сте прави или да влизам в спорове, просто че чудех от къде идва това разминаване и дали и двата метода са правилни. Защото ако трябва да избера дали 10 дена да не ям нищо и да сваля примерно 7кг, или един месец да си ям и да пия сиропа преди хранене и пак да сваля 7кг ще избера втория варинат. Зачудих се и аз защо го даде това предложение, като гледам всички в темичката сте гладували   Wink Имате чудесни резултати   bouquet

Terri а пък твоя пост направо ме нави да си го купя  Wink

Кажете ако го пият двама човека за колко време стига?

# 727
  • Мнения: 3 423
Досега не е измислено лекарство дето пиейки го да можеш да ядеш и да слабееш.
Разминаване няма, програмата е една, в линка ясно и точно си пише, че сиропа заменя храненето.
Това което сте чули или се е отнасяло само за спортисти( свръх натоварване) или е своево рода някаква нова маркетингова стратегия, по друг начин не си го обяснявам  Stop

# 728
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Да се отчета и аз. За шест дни - 5 кг., което си е изненада поне за мен. Вчера ми беше най-трудния ден от началото - бях на крачка да си хапна, но се сдържах Laughing цял ден в главата ми се въртяха какви ли не ястия беше направо ужас! Нужен е и инат  #Cussing out
И аз мисля, че пиейки сиропа и хапвайки си няма да има никакъв ефект.
Герганчето, 1 литър при мен ще стигне горе-долу за 10 дни ще ми остане много малко, така че за двама си направи сама извода.

Успех на сиропиращите   bouquet

# 729
  • Мнения: 3 423
 danili_70, браво за резултата .   bouquet
Аз пък днес съм само на вода, защото хванахме вируса с повръщането и сиропа не ми действаше добре... Sick 
Днес ми е 7ми ден. След първоначалната трудност със старта на диетата, днес и само на вода съм достатъчно жизнена и адекватна да си гледам детенце.

# 730
  • София
  • Мнения: 13
Привет на всички ново включили се.
Lo6a mama и danili_70, браво на вас. Добре напредвате.


Не намерих да е коментирано, но не може ли сиропът да се замени с мед?
Кленовият сироп и медът имат сходен състав. А пиете ли витаминни и минерални добавки?
espy, медът е абсолютно неподходящ за това гладуване. Той има подкиселяващ характер за организма. Така че ако на някой не му се дават пари за сиропа (въпрос на приоритети според мен), по-добре да го кара на вода и/или чай и плодове, но не и на мед.
Витаминини и добавки допълнително не са нужни. Част от витамините са необходими за самото храносмилането, но като не се храним, може без част от тях. В  сиропа си има калциий, калий, магнеций и цинк. От лимона идва и вит. С.

Последна редакция: нд, 21 ное 2010, 19:31 от borislavka72

# 731
  • София
  • Мнения: 13
Защото ако не приемаш храна то ще отслабнеш неизбежно е и без тази добавка. Какъв е смисълът и да се пие и не се приема храна само пречистващо действие да но и със фрешове можем да се пречистим от токсини.
xybavelka, това е точно така. Можеш да си отслабнеш и пречистваш и без сиропа. Обаче е малко по-сложно. Не че искам да правя реклама на сиропа, но аз съм много доволна. Свикнала съм да наблюдавам тялото си как реагира на храни, добавки и напитки. А и с малко повече опити на неядене или с четене, можеш да разбереш и сама  Peace. На плодове или фрешове на част от хората ще им е ужасно студено (зависи от конституцията им според аюрведа). Разбалансира се вата в организма. На сиропа това е доста по-омекотено, защото съставът му е от загряващи по свойства продукти.

Герганче, един мъж малко да намали храната и почва да отслабва. Ако обмяната ти е много забавена, няма да свалиш кой знае колко с ядене и сироп. Нужно си е да включиш повече движение или да се намали храната.
Не знам какво е казал Гарабитов по телевизията, но и в книжката към сиропа пише за вариант с хранене и сироп. Но май трябва да се изключат определена група храни. Всеки има идея кои са те  Wink.

Последна редакция: нд, 21 ное 2010, 19:33 от borislavka72

# 732
  • Мнения: 3 423
Бориславка, в Испанската версия присъства и друга храна, но отново сиропа замества хранения а не се пие 20 минути преди хранене, както са чули момичетата по тв-то.
"Испанска версия

--------------------------------------------------------------------------------

„Испанска версия“

Това е друг много популярен вариант на Програмата Усещане за подмладяване. При него закуската и/или вечерята се заменя с 2–3 чаши от подмладяващата напитка. Това удължава естествения период за пречистване на тялото – нощното време, когато бъбреците и черният дроб са най-активни. Препоръчва се да се прилага един месец, което има добър очистителен ефект и води до умерена загуба на килограми. „Испанската версия“ е добър вариант за удължаване на „Пълната“ и „Олекотената версия“, ако желаете да продължите с пречистването.

За да бъде ефективна „Испанската версия“, е необходимо също така да се избягват солта, сладкишите, преработените храни, червеното месо, пържените храни, белият хляб, млечните продукти, кафето и алкохолът. Това са хранителни продукти, които натоварват храносмилателната и отделителната система и възпрепятстват способността на тялото да се справи с изхвърлянето на натрупаните токсини и отпадни продукти."

Така че ако е казал това
Lo6a mama гледах сутринта в Бон апети беше на гости тоя с "Г" дето не се сещам името му  ooooh! Та той каза че този коктейл се пие 20мин. преди хранене и гарантира отслабване  Rolling Eyes
и не е имал предвид само спортисти, то силно подозирам, както казах че е маркетингова стратегия...

 
 

Последна редакция: нд, 21 ное 2010, 20:07 от Lo6a mama

# 733
  • София
  • Мнения: 13
Бориславка, в Испанската версия присъства и друга храна, но отново сиропа замества хранения а не се пие 20 минути преди хранене, както са чули момичетата по тв-то.
Не, Lo6a mama, в книжката му го имаше описан и този вариант накратко  Peace. И не става дума за испанската версия, а точно за пиене на сироп преди хранене - имам спомен за 30 мин. преди хранене. Просто моята книжка я подарих и не мога да погледна интервала. Сигурна съм, че присъства и този вариант, защото специално сравнявах книжката на Гарабитов с тази на другата фирма вносител и се различаваха почти само по това и по някои картинки.
Може да е рекламен трик, а може Гарабитов да вярва в резултата и да има наблюдения и с такова отслабване. Аз не знам. Вероятно някои хора ще хапнат по-малко след един коктейл и от там може да има някакво отслабване. А също така зависи и от изходното тегло.

Аз съм на мнение, че трябва да се опитва - не всичко наред, а всеки да си избира това, което му се струва на него подходящо. Да седим и само да отричаме и търсим кусурите на всеки метод няма как да води до резултат. То формулата е ясна - положително очакване с адекватни действия  Wink.
Нека всеки, който има желание споделя своя успешен начин за справяне с излишни кг и можем да сме си полезни.

Последна редакция: нд, 21 ное 2010, 22:08 от borislavka72

# 734
  • Мнения: 0
Lo6a mama, благодаря ти !!!
Втори ден ми е и като цяло килограм и нещо съм надолу. Днес сутринта се събудих учудващо бодра.
Дано издържа до края, усещам, че ще има ефефкт. Почвам да се замислям за много от нещата, които съм слагала в устата си, ужас. Трябва да уважаваме повече тялото си.
Успех на всички и .... стискайте ми палци !  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт