Хасково - 17

  • 114 520
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
На annichka може да добавиш Теодор на 15.01.2010г.
Ани, няма те! Wink

# 16
  • Мнения: 60
ех ама се раздвижи темата май а Simple Smile дано има още много бебета да допълваме списъка.  Hug Аз като родих на 04.11.2009 записаха бебето под номер 1000 за 2009год. колко ли още е имало след нас в хасковското АГО? Thinking

# 17
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Хей Сенайде,

с твоят синковец сме в един ден Hug

# 18
  • Мнения: 269
Хей Сенайде,

с твоят синковец сме в един ден Hug
Прекрасно Hug

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Здравейте!
Може ли да се присъединя към вас?
В момента живея във Варна, но съм живяла в Хасково 18 години. Сега съм на гости на майка ми и баща ми и ще поседя доста време тук.
Имам дъщеричка Диана на почти 10 месеца. Родена е на 21.07.2009.
Не познавам никого тук вече и много ще се радвам да се запозная с някои от вас. Живеем срещу Diamond Simple Smile
Имам проблем и с намирането на магазин за детски храни, консумативи и т.н. Ходих в Кауфланд, но ги нямаше доста от нещата, които ми трябват.
Поздрави на всички!

# 20
  • Мнения: 60
keit, добре дошла! за храни провери в пепито(на пазарчето за цветя) и има едно магазинче точно до ПИБ на площада а и хасковските мами да помагата аз съм до толкова запозната Wink Laughing

# 21
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Y a n a, благодаря за експедитивността,  Peace  списъчето на първа страничка се увеличава с много бързи темпове!   Hug

kеit, добре завърнала се!!!   Hug  Не разбрах срещу кой точно Diamond живеете - хотела в центъра, представителството на фирмата на Кърджалийска или складовете до Аптечно?   newsm78  Магазини Пепи са много заредени, имат и един на Кържалийска, до І-ва поликлиника също има добре заредено магазинче, не му знам името, преди Кенвело (в уличката на Областния) също има магазин за детски стоки, можеш да погледнеш и аптека Гален (на Освобождение).   Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Мерси много за информацията за магазинчетата!  Hug
Срещу складовете живеем, на Бузлуджа. Не съобразих, че и другите места са на Diamond Simple Smile

# 23
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
 Hug ей, как сте компанията!
виждам, че си имаме нови попълнения!  Crazy
stefaniika честито от мен, макар и с голямо закъснение!  Simple Smile

# 24
  • БГ
  • Мнения: 1 161
МиТ, благодаря!   Hug  Къде се изгуби, как сте, какво ново при вас?

kеit, ясно,   Peace  дано откриеш необходимото в магазинчето на Пепи на Кържалийска и другото до І-ва поликлиника!   Peace

Хубав ден и успешна нова седмица!    bouquet

# 25
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
МиТ, благодаря!   Hug  Къде се изгуби, как сте, какво ново при вас?

тук съм си!  Flutter съмо дето нямам време да се обърна...
иначе сме добре. Големия  е на финалната права в училище и няма търпение да започне втори клас  Laughing, да видим до кога ще трае този ентусиазъм! Много съм доволна от избора, който направихме с училището и особено с класния ръководител! Crazy
Малкия още си е в къщи, на есен може и да тръгне на градина, но не се знае дали ще го вземат..
Вече кроим планове за морето и въобще за ваканцията!
Вчера тръгнах да търся случайно дали няма по-близо кино за да гледаме Iron man 2 от Ст.Загора, напр.Димитровград, но уви!  Rolling Eyes
Много ми липсва киното в Хасково..

# 26
  • Мнения: 2 447
МиТ,има в Д-град кино,ама незнам дали точно този филм ще го дават.

# 27
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
да, има кино, което работи от петък до неделя и този филм не го дават...
ще се пътува пак за едното филмче... ooooh!
като е лошо времето става, но в хубаво време да се бутаме по молове си е грехота! а с това ходене до Ст.З. направо си отива деня..

# 28
  • France
  • Мнения: 726
Момичета, преди 6 мес. станаха дистрибутор на Forever Living  http://flp.bg/ , за да използвам 15% намаление на продуктите им. Искам да споделя с вас, че много съм доволна от козметиката им. Освен качеството, те са и страшно икономични: 1 крем от 75мл. ползвам 6 мес, а тези по 115мл. ще ми стигнат за 1 год.
Ако проявите интерес, ще ви ги доставя -15%. Имам лични впечатления от 10 козметични продукта, и повярвайте ми, страхотни са. Аз съм на 36 год., пуша по почти 2 кутии на ден, подложена съм на стрес, работя в изключително мръсна и прашна среда, но кожата ми сияе.
Готова съм да отговоря на ваши въпроси. Не искам да печеля, а да споделя крайното си задоволство от тази компания.

# 29
  • Мнения: 79
моята дъщеричка Стела е родена на 06.09.2002 година, също можеш да добавиш към списъка:)

Общи условия

Активация на акаунт