Раждане на 62 г. - Анкетата

  • 22 147
  • 698
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 221
Аз гласувах горна граница 45 г,  но само защото  нямаше до 40

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

 Максимумът според мен  е 37г.

Последна редакция: сб, 15 май 2010, 00:39 от Биляна

# 17
  • Мнения: 1 441


 Максимумът според е е 37г.
Според кого?

# 18
  • Мнения: 228
Моят отговор го няма -69

# 19
  • Мнения: 5 622
Гласувах с пъва опция. Ужасно грозно е дето сме седнали  да "съдим" кое е редно и кое не. Това е ЛИЧЕН избор и всеки има право на него. И в предната тема не намерих за небходимо да обяснявам позицията си и сега ще го направя, ако някой реши да ме репликира  Peace

# 20
  • Мнения: 576

Горна граница 50,
С уговорката за всеки случай да се преценява "индивидуално в зависимост от състоянието на конкретната жена от квалифицирани специалисти."

# 21
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 106
Гласувах с пъва опция. Ужасно грозно е дето сме седнали  да "съдим" кое е редно и кое не. Това е ЛИЧЕН избор и всеки има право на него. И в предната тема не намерих за небходимо да обяснявам позицията си и сега ще го направя, ако някой реши да ме репликира  Peace
И аз.  bouquet

# 22
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Да според мен трябва да има. Мисля , че 45 години трябва да е горната граница.

# 23
  • Мнения: 4 166
Гласувах. Смятам, че е редно да има горна граница, защото преценката на лекарите, както е видно често е продиктувана от съвсем други подбуди.

# 24
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Гласувах с първа опция. Това е личен избор и никой не може да нарежда кой кога да забременява и да ражда.
Опитах се да го кажа в другата тема, но няма смисъл да вървиш срещу тълпата - така и така няма да те чуе, най-много да получиш неособено красиви титли.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 011
Според мен трябва да има горна граница до 50г. Теоретично майката ще има достатъчно време да отгледа детето си.

# 26
  • Мнения: 15 253
Горна граница 40 години. Не съм гласувала, поради липса на такава опция.

# 27
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Гласувах за 45. Последният отговор ми се струва най-добър, защото наистина границата трябва да се определя според индивидуалното състояние на майката, но како конкретният случай в заглавието показва - лекарите-специалисти са преценили, че дамата може да бъде  майка и на 62, затова смятам, че горна граница трябва да има.

# 28
  • Мнения: 1 731
Гласувах за горна граница 45 ,макар че според мен е по-добре да е 40 максимум и то пак с много прегледи .Просто всичко останало е гавра и с детето ,и с жената. ooooh! #Crazy

# 29
  • Мнения: 3 371
Горната граница да се определя строго индивидуално в зависимост от състоянието на конкретната жена от квалифицирани специалисти.
-------------------
това защото не бих искала да видя размножаващи се инвитро малцинства. те и без друго се плодят от ранна детска възраст/12г Shocked/, та до когато могат и буквално 'висят' на врата на данъкоплатците.

Общи условия

Активация на акаунт