Кой носи Шапка?

  • 5 368
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 072
Добре де, гледам пове4ето от вас носят, зна4и са компетентни и сигурни в избора си, Нали така Laughing
Айде сега препорь4айте модел за кьс мом4еШки фасон, поддьржан с много гел.( слабо изпито мургаво лице). Каквото и да нахлупя ми се сплескват гелосаните бодли Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 772
Носим всеки сезон. Wink

# 47
  • Мнения: 5 647
Мразя шапки!!! Naughty Naughty Naughty

# 48
  • София
  • Мнения: 4 966
А някой може ли да ми даде идея от къде мога в софия да си купя каскетче??Simple SmileЧе си търся от известно време...

# 49
  • София
  • Мнения: 378
Изобщо не нося шапки  Naughty, колкото и мъж ми да ме кара да пробвам с нито една не се харесвам и предпочитам да мръзна Wink

# 50
  • Мнения: 396
Ами иска ми се да намеря топла шапка, която да ми отива. За жалост никоя досега не е успяла да ми пасне така, че хем да успее да ми побере цялата коса и да не изглежда сякаш имам топка на главата, хем да ми пасне на овала на лицето. Зимата си умирам от студ.... косата уж ме пази, ама като има вятър....Sad

# 51
  • Мнения: 582
Много ми задушават главата шапките и не ми е комфортно. За прическата да не говорим. Зимната ми дреха е задължително с качулка и така се топля екстра. Когато по- не е студено слагам лента. Лятото шапка - само на морето..

# 52
  • София
  • Мнения: 2 958
Да ,нося шапки .

# 53
  • Мнения: 218
Не, определено не нося. Много ме дразнят ии предпочитам да ми замръзнат ушотата, вместо да си сложа шапка.
Иначе лятото слагам по някога, но рядко

# 54
  • Мнения: 2 952
Mnogo mi otivat razni 6apki , oba4e  ne6to ne e moderno li ne nosia ....no ina4e mi otivat po glavata razni 6apki ,lenti ....

# 55
  • Мнения: 87
и зимата,и лятото-постоянно. newsm10 .А,ако не качулката от суичерът.
Пазят от лошите  мисли на хората smile3521

# 56
  • Мнения: 2 922
Носите ли Шапки? Не сламени паралии или с козирка, а Шапка топла.

Нося. И още повече ще нося, откакто изкарах един синузит мин. седмица. Такова гадно нещо ужас!

# 57
  • Мнения: 532
Шапки не нося! Мразя и ми стягат някак си ,нерви ме хващат, но в студа не се издържа и нося лента от години само на челото и ушите ,темето ми няма да измръзне:)

# 58
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ето снимка на новото ми каскетче - модел: Мони  Simple Smile.

# 59
  • Мнения: 165
много ми катерят шапки но аз не мога да ги изтърпя-много ме дразнят no

Общи условия

Активация на акаунт