Незабравима-Unutulmaz тема42

  • 26 320
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Дани, ето още едно доказателство за твоите думи  newsm10 newsm10 newsm10

Ето ви и още едно

# 16
  • Мнения: 0
Ето ни и нас с Харун в целия си блясък в новата тема.

Dejavue, благодаря за страхотната тема!
Bon Bon, ето това се казва влизане в нова тема- не може да почнем без нашия хубавелко, нали?! newsm53 Каквото и да приказват дамите, които твърдят че не го харесват и му търсят разни кусури- това е един харизматичен, очарователен и изключително секси мъж с невероятно екранно присъствие! newsm10 Истинска радост за очите!   love001Той е една от основните причини да сме приковани вече толкова месеци пред ТВ екран и после пред комптютрите всеки ден smile3521
newsm10 newsm10 newsm10

# 17
  • Варна
  • Мнения: 329
Дани, ето още едно доказателство за твоите думи  newsm10 newsm10 newsm10

Днес напразно ходих да се гмурна в реалния живот, та белким намеря някой Харун, ама- йок! Те всички възможни или вероятни Харуновци са или заети, или (о, ужас!)- обратни! Затова аз оставам вярна на единствения, неповторимия и назабравим Харун- Серхан! Моята "виртуална" слабост!  Kissing Heart

# 18
  • Мнения: 19
ХАРУНБЕЙ ПАК СЕ УПЛАШИ И ИЗЧЕЗНА, ТЪКМО ЩЯХ ДА МУ НАЛЕЯ ЧАША ЧЕРВЕНО ВИНЦЕ, НАЛИ ГО ОБИЧА, НО УВИ....smile3514 smile3514 smile3514

# 19
  • Мнения: 183
Обаче , не мога да се стърпя да не коментирам тая  снимка с риск да ме линчувате hahaha
Тук е в стил "Капалъ чарши"! Но не съм сигурна дали не е от някой по стар филм де. Joy Joy

# 20
  • Мнения: 24
Дани, може би си права, защото Мелда и в болницата им каза, че е време да поговорят тримата и след това веднага започна да припомня на Еда как преди всичко си споделяли, за да почне Еда отново да се самообвинява за случилото се.

# 21
  • Мнения: 11
ХАРУНБЕЙ ПАК СЕ УПЛАШИ И ИЗЧЕЗНА, ТЪКМО ЩЯХ ДА МУ НАЛЕЯ ЧАША ЧЕРВЕНО ВИНЦЕ, НАЛИ ГО ОБИЧА, НО УВИ....smile3514 smile3514 smile3514

Е ми, тук, снимки, снимки..... и нищо друго,човека идва да прочете нещичко, да се ориентира. В ние какво, бисери и снимки. Е и малко дискусия.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 329
Обаче , не мога да се стърпя да не коментирам тая  снимка с риск да ме линчувате hahaha
Тук е в стил "Капалъ чарши"! Но не съм сигурна дали не е от някой по стар филм де. Joy Joy


Това е кадър от филма " Под дъжда" и героят Нури на Серхан Яваш е в затвора- не очаквате да е с костюм и вратовръзка! Аз обаче и така го харесвам!!!    love001

# 23
  • Мнения: 11
Обаче , не мога да се стърпя да не коментирам тая  снимка с риск да ме линчувате hahaha
Тук е в стил "Капалъ чарши"! Но не съм сигурна дали не е от някой по стар филм де. Joy Joy



Това е като,че затвор. И другия е актьор, може би е кадър от филм.

# 24
  • Мнения: 183
И да споделя една моя мисъл във връзка със следващия епизод и развитието на действието- струва ми се, че " жълтата" новина ще бъде огласена и тя ще има последици. Първо мисля, че това ще е основната причина Джемил да напусне дома си. После това ще накара Еда да не отблъсква повече Харун и да го приеме в леглото си. И накрая си мисля, че Харун вика Мелда да говорят най- сетне за бъдещето. Имам чувството, че Мелда ще успее да ги убеди да отричат всичко и да отложат развода, докато утихне скандала заради семейство Арсланлъ и последиците за семейния бизнес ( тя познава отлично Харун и Еда и умее да ги манипулира по много изящен начин- да не забравяме как изманипулира Еда да убеди Харун да се ожени за нея). Пък през това време могат да се случат твърде много и неочаквани неща... smile3530
newsm10 Има логика в това което казваш, още повече че на една от снимките от новият епизод Еда и Харун стоят и сякаш очакват някого. А и да не забравяме вярната съветничка на Мелда Гюляй. Със сигурност ще измислят нещо пак!

# 25
  • Мнения: 19
Обаче , не мога да се стърпя да не коментирам тая  снимка с риск да ме линчувате hahaha
Тук е в стил "Капалъ чарши"! Но не съм сигурна дали не е от някой по стар филм де. Joy Joy


Това е кадър от филма " Под дъжда" и героят Нури на Серхан Яваш е в затвора- не очаквате да е с костюм и вратовръзка! Аз обаче и така го харесвам!!!    love001

Е тези двамцата много свежи затворници, бе, сигурно добре ги гледат там newsm78 newsm78 newsm78

# 26
  • Мнения: 0

[/quote]


Тук явно не е шеф на холдинг!

# 27
  • Мнения: 315
Момичета,няма ли снимки във фейса?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 329
Дани, може би си права, защото Мелда и в болницата им каза, че е време да поговорят тримата и след това веднага започна да припомня на Еда как преди всичко си споделяли, за да почне Еда отново да се самообвинява за случилото се.
Мелда сигурно ще измисли нещо! В предишната тема имаше идея, че Бату може да подмени резултатите от изследванията на Мелда. Аз мисля, че тя или Гюляй могат да го направят. Това автоматично ще раздели Харун и Еда- ще прикове Харун към Мелда с отложен незнайно за кога развод, и ще накара Еда да остави Харун и за пореден път да избяга от него. И ето ви- трети сезон! smile3530

# 29
  • Мнения: 0
Момичета,няма ли снимки във фейса?
Меги, няма и може би днес няма да пуснат,че стана късно вече smile3516

Общи условия

Активация на акаунт