Перла - една много, много красива история - Епизод 36

  • 26 647
  • 746
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Момичета , хвърлихте ме в тревога и недоумение. smile3506 Аз така очаквах следващия петък да дойде и да видим нашите сладури на наградите заедно в Дубай , пък то какво сега ще трябва да чакаме до октомври.  smile3511 Яко се гаврят с търпението ни , нама що! smile3516
vikktory , този клип на Патрик Суези е супер.И песента и любовната двойка  newsm10
 А що се отнася до клипа на Къванч , аз често го гледам и сравнявам.Мнооого добре му се получават нежните сцени , но мен нали ме знаете с кого го харесвам най - много.С "Червената шапчица" , която го играе от време на време и "Снегурочка".Shoppp и другите момичета хайде да реализираме наистина това което вчера се заформи като идея.Наистина ще се получи интересно , ще ни е забавно и ще си направим така подарък за годишнината.Давайте да творим!  Hug
Гласувахте ли в темите за най - красив турски актьор и актриса , макар , че то е очевидно кой е най - най , но на вкус и на цвят ....
Да поясня ако някой неправилно ме е разбрал - нямам никакво намерение да се отказвам от темата за Перла когато филма приключи.Надявам се и то силно и вие да мислите по този въпрос като мен.Просто бих искала да  обсъждаме филмите с участието на Къванч заедно тъй като компанията ви ми е супер приятна и много ми допада!   love001

# 31
  • Мнения: 0

Сега се пренасям на вълна Стъклен дом.На тези които го следят - приятно гледане!

# 32
  • Мнения: 0
Докато чакаме да се изясни ситуацията с наградите в Дубай може да си припомним
миналогодишното посещение в Катар.
Thinking smile3502

# 33
# 34
# 35
# 36
  • Мнения: 0
Темата ни отишла доста назад - по средата на втора страница. Sad хайде да я побутна малко.

# 37
  • "Перла"
  • Мнения: 1
[imghttp://d2.img.v4.skyrock.net/d23/noor-gumus2/pics/2030517393_1.jpg]http://[/img]


# 38
# 39
# 40
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Май ще си останем със снимките и спомените,за съжаление.

# 41
  • "Перла"
  • Мнения: 1

Дарлинг плийс сподели и с нас що се смееш Mr. Green

# 42
  • Мнения: 0

Дарлинг плийс сподели и с нас що се смееш Mr. Green

Ех , значи изтървала съм ви!!Мислих , че моя пост ще е последния за ноща.  smile3537

# 43
  • Мнения: 8 717


 
Хайде на весела закуска!

Последна редакция: пн, 17 май 2010, 07:55 от alex_b

# 44
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Aз ви поднасям това и ви пожелавам усмихната седмица smile3525

Общи условия

Активация на акаунт