Красивите турски актьори

  • 207 702
  • 737
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 5 334
А, активизирахте се вие! hahaha hahaha
Да, 207 гласа Shocked Shocked Shocked

Габи, прекрасни са, нали? Ей това са ми любимите техни снимки:


Ужасно красиви! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 121
  • Мнения: 1 296
мислите ли, че наистина са имали любовна връзка докато са снимали филма newsm78

# 122
  • София
  • Мнения: 5 334
мислите ли, че наистина са имали любовна връзка докато са снимали филма newsm78
Аз съм "за". В смисъл - не зная, не мога да говоря като си нямам представа, но адски много си отиват. baby_neutral baby_neutral

# 123
  • Мнения: 1 296
нали така ни клюкнаха от пресата де, затова попитах
я виж тука едно клипче на твоя любимец Къванч/Мехмет http://www.youtube.com/watch?v=slcxqnRZ1-M

# 124
  • София
  • Мнения: 5 334
нали така ни клюкнаха от пресата де, затова попитах
я виж тука едно клипче на твоя любимец Къванч/Мехмет http://www.youtube.com/watch?v=slcxqnRZ1-M
Ооо, тука младичък. И странничък. Shocked hahaha hahaha

# 125
  • Мнения: 34
Гласувах сама  за МУРАТ  ЙЪЛДЪРЪМ. Той е артиста който ще остане завинаги в сърцето ми както и ТУБА.
Няма да ги заменя с никого.

# 126
  • Мнения: 294
На мен като хареса някой актьор и после ми се иска все филми с него да дават Joy

И аз мен така примерно ми се иска да пуснат още един сериал с участието на Юмит от "Изгубени години" и "Serce" с участието на Сарухан Хюнел има и други ама в момента не се сещам.

# 127
  • Мнения: 8 417
Бюлент Фил



Яман - "Листопад".

Аз гласувах за Къванч Татлъту. Той е моят човек. Wink

# 128
  • Мнения: 1 296
 
МОЯТ НАЙ-КРАСИВ АКТЬОР

1-ВО МЯСТО В СЪРЦЕТО МИ

САРУХАН ХЮНЕЛ - открих го в ролята на Синан/Есмер във филма "Изгубени години". Няма как да не те очароват тези очи, които казват всичко и без думи, няма как да не искаш да те прегърнат тези ръце, които както със страшната сила, с която държат тежкото оръжие, така и с невероятна нежност биха те прегърнали.



2-РО МЯСТО

Биркан Сокулу - открих го в ролята на лошото момче Аяз във филма "Малки жени". Лошото момче с джентълменско сърце. И бицепси. Че коя жена не би си пожелала той да я спаси от каквото и да е?



# 129
  • Мнения: 640
Нали темата е за красиви турски актьори , а не за всички, които знаем Peace

# 130
  • Мнения: 0
Нали темата е за красиви турски актьори , а не за всички, които знаем Peace


Да,права си,но красотата за всеки е различна,за един красив е Къванч,за друг-Сарухан,за трети-Халит и т.нат.

# 131
  • Мнения: 1 296
Нали темата е за красиви турски актьори , а не за всички, които знаем Peace


Да,права си,но красотата за всеки е различна,за един красив е Къванч,за друг-Сарухан,за трети-Халит и т.нат.

Ами нали всеки си има различен вкус. За да харесаш някого нали трябва да си го видял някъде. Аз лично харесвам още няколко, но тези двамата най-най си ги харесвам, затова си ги пуснах в темата.

# 132
  • Мнения: 0
За мен най - красив актьор е Сарухан Хюнел !!!!
Обаятелен , харизматична личност, да те разтопи с поглед и толкова мъжественост и нежност събрани в едно !!!!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: вт, 18 май 2010, 10:01 от masamara

# 133
  • Мнения: 9
Сарухан Хюнел! По-магнетичен мъж от него не съм виждала.

# 134
  • Мнения: 640
Аз пиша ,за съвсем друго нещо и ако прочетете всичко по- внимателно  постовете ще видите ,за какво иде реч Peace

Аз не мога да избера кой е най- красив, но съм гласувала за

Сарухан Хюнел, Бурак Хакъ, Мурат Йълдъръм , защото трябва да са трима, но също толкова харесвам и Гьокхан Тепе доктора от Сълзи над Босфора.
Но точки ,ако трябва да давам не мога да реша кой на кое място
да бъде.

Общи условия

Активация на акаунт