Красивите турски актьори

  • 207 863
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 27 865
 Те нали  се пазеха Mr. Green  значи се гаджосали от "Пойраз Карайел

# 706
  • София
  • Мнения: 9 354
Годишно има около 80 сериала, от тях в 2/3 да се сформират двойки, което няма и 5%, та не е толкоз разпространено. Има да много бракове между актьори (музиканти) или актьор и режисьор (оператор, сценарист, стилист, музикант), но в повечето случай не са играли заедно, а се запознали в приятелска среда. Нормално е да си търсиш половинката в средата, нали все пак трябва да имате нещо общо. Какво общо би имала една певица (примерно) с един авиоинженер?

За Къванч К. и Седеф А. те вече са женени дори когато снимат Листопад заедно женят се още през 2005, а играят в Листопад година/две по-късно.

# 707
  • София
  • Мнения: 5 334
Годишно има около 80 сериала, от тях в 2/3 да се сформират двойки, което няма и 5%, та не е толкоз разпространено. Има да много бракове между актьори (музиканти) или актьор и режисьор (оператор, сценарист, стилист, музикант), но в повечето случай не са играли заедно, а се запознали в приятелска среда. Нормално е да си търсиш половинката в средата, нали все пак трябва да имате нещо общо. Какво общо би имала една певица (примерно) с един авиоинженер?

За Къванч К. и Седеф А. те вече са женени дори когато снимат Листопад заедно женят се още през 2005, а играят в Листопад година/две по-късно.
Това е като във всяка една друга сфера - така наречените "служебни романи" (по един страхотен съветски филм от 70те, ако го знаете Grinning) се срещат навсякъде, но не супер често явление. Wink

# 708
  • София
  • Мнения: 5 334
Понеже преди малко реших да хвърля едно око на "Зимно слънце", та... Wink Wink Макар и въобще да не е мой тип...

Шюкрю Йозйълдъз


# 709
# 710
  • AMS
  • Мнения: 6 452
Надявам се да не сте пропуснали

Berk Cankat









# 711
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
https://cs509606.vk.me/1/u312464257/videos/e87fb58307.360.mp4?extra=O74PgUFBQssejBaPpnEmOpXNU7zFEnPtrzHJtrTVMX_LG0SmBzgpHHV4eqDvsnEm9rmyPCtVGxHclHi8MDQNcxv8Xe5N54eQF2McyA-XSnR7xmTihiJj67Bzvuj3ZmZyOT1q7Msu5Kr1VN7o

# 712
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Смея да кажа,че тук е страОтен smile3508.Вече не изглежда така за съжаление... Rolling Eyes

# 713
  • Мнения: 27 865
 Киво  Crazy  и като заговорихме за двойките  че не задължиетелно  да с двойка в живота .Къванч се ожени  за Башар или Башак  ли се пише тя  е дизайнер моден стилист  и в Меджазира тя подбираше дрехите а как ги е позбирала  Sickе друг въпрос   .

# 714
  • София
  • Мнения: 9 354
Феми - Башак отговаря за мъжкия стайлинг, а той мога да кажа, че беше  добре. За женския отговаря Дениз Маршан. Стайлинга в КПА и ЗП примерно и беше страхотен. А и то не зависи само от нея, режисьорите и сценаристите все пак имат някаква концепция а-у как да изглежда облеклото.

# 715
  • Мнения: 27 865
 и мъжкия стайлинг беше зле и женския в Меджазира  за мен   Peace в ЗП   стайлинга си беше  отличен  там не спора 

# 716
  • София
  • Мнения: 9 354
Феми изключая изцепките относно стайлигна на Яман всичко друго беше добре, за мен поне. Но аз не съм гледала всичко де. Стайлинга на Мерт и на Ейлюл примерно си бяха точно подходящи за образите им. 

# 717
  • София
  • Мнения: 5 334
Феми изключая изцепките относно стайлигна на Яман всичко друго беше добре, за мен поне. Но аз не съм гледала всичко де. Стайлинга на Мерт и на Ейлюл примерно си бяха точно подходящи за образите им. 
Имаше дооооста изцепки и при Серенай. Grinning Grinning Само като се сетя за червилата й... Shocked Shocked

Ох, Биркан. Heart Eyes Много го харесвам. Особено в КСШ изигра страхотен гадняр. Flutter

# 718
  • София
  • Мнения: 9 354
Серенай - самата тя си е изцепка  Joy та Дениз Маршан каквото и да и беше облякла пак щеше да изглежда абсурдно, тя и сама когато се облича изглежда абсурдно. При нея е трудно, да не изглежда абсурдно...

# 719
  • София
  • Мнения: 5 334
Серенай - самата тя си е изцепка  Joy та Дениз Маршан каквото и да и беше облякла пак щеше да изглежда абсурдно, тя и сама когато се облича изглежда абсурдно. При нея е трудно, да не изглежда абсурдно...
Бу, повтори още веднъж "абсурдно"... Joy Joy Hug Hug Hug

И като говорим за нея... Heart Eyes



Общи условия

Активация на акаунт