90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №96

  • 19 694
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 112
Добро утро! Хайде Нана, чакаме!
Днес въглехидрати - имам малко спагети за обяд, а за вечеря мисля да пробвам шоколадовите квадради и малко салата Табуле - тя е с булгур и става за днес.
Добре дошли на всички!  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 9 881
Сиска,успех!Пред блока като слезеш сипвай в бирено шише чиста водица-ще пиеш и ще примляскваш Mr. Green Hug.
Нана,чакаме!
След вчерашния ми плодов ден имам още минус 200 грама.Мнооого са ми трудни тия плодови дни в третия цикъл,много.Малко остана,ще устискам.
Степчета не може,мисля.Те нали съдържат аспартам,разни подсладители.Не знам,аз така или иначе ги ползвам само за да направя пластелин за децата. Wink

# 18
  • Мнения: 3 453
   Добро утро!Днес съм на въглехидрати.

Цитат
Просто съм свикнала да пия сок ~.~ С Дюкан свикнах с кока-кола лайт и в момента съм като алкохолик, на който му се пие каквото и да било x'D

Разбирам те! Аз преди време отслабвах с едно кафе за отслабване и пиех сокчета за залъгване на глада,от тези морковените-има ги по магазините в малки шишета,и в по-големи вече.Със сигурност и те не са 100 % чиста работа,но на мен ми харесваха.Личен избор  Simple Smile Сега пия само вода и чайове.Нека кажат и другите момичета какво мислят.

Цитат
Фрешовете ясно, но те са вместо едно хранене, така че не могат да се пият по време на вечеря да речем

В диетата няма предвидени неща за пиене ПО ВРЕМЕ на хранене ,доколкото видях в началото.Случвало ми се е да прегреша съзнателно само с няколко глътки вино при някое хранене.

  Сокове може плодови и зеленчукови /не натурални от кутии/, имайте предвид че се считат за отделни хранения. По време на хранене не се пие нищо, както и 30 мин преди и след хранене. Следобяд като ти се пие нещо си направи чай без захар и мед

  От напитките с изкуствени подсладители се задържа, така писаха преди време доста момичета.Аз подсладители не ползвам.

 
 

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 561
Добро утро Simple Smile
Отново имам нужда от помощ. Идвайки на работа се оказа, че няма от къде да си купя плодове за закуска. В офиса имам моркови- мога ли да закусвам с тях, или да си гладувам до обяда ?

А иначе съм на въглехидрати днес. За обяд все още нямам идея, а за вечеря мисля да са спагети с гъби.

# 20
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Добро утро на всички. Да се запиша и аз в новата темичка. Днес ми е трети ден от диетата и съм на ягоди, две филийки с лютеничка и малко спагети за вечеря. Утре съм на плодове  Heart Eyes.
Успех на всички  Hug.

# 21
  • Мнения: 1 096
Добро утро!

Отчитам - 800 г след плодовия за последната четворка. Много съм доволна и от режима, и от себе си.  Simple Smile

Лек и режимен ден на всички!

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 560
Валенце,яко Crazy
Ти и Дикси сте ми другия стимул Hug

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 204
Добро утро Simple Smile
Отново имам нужда от помощ. Идвайки на работа се оказа, че няма от къде да си купя плодове за закуска. В офиса имам моркови- мога ли да закусвам с тях, или да си гладувам до обяда ?

А иначе съм на въглехидрати днес. За обяд все още нямам идея, а за вечеря мисля да са спагети с гъби.
мисля, че не проблем да закусиш с моркови. Според мен е по добре отколкото нищо.  
Аз днес съм с някой грам отгоре понеже ми дойдеМЦ и няма да тегля няколко дена да не се депресирам.

# 24
  • Мнения: 25
Добро утро, и от мен и аз да се запиша в новата тема
Аз днес съм на въглехидрати, за  закуска за кусих вече 2 кивита за обяд филии с лютеница (който снощи сама си изпекох по импровизирана рецепта с трици и ръжено брашно) за вечеря не съм решила
Не обичам почивните дни, защото може и режимно , но количества огромни Embarassed Rolling Eyes
Още повече като видя минус на кантара и се успокоявам и започва едно ядене, УЖАС #2gunfire Mr. Green Mr. Green
Днес вече щесъм по стрикна
. Лек ден  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 234
Добро утро и от мен в новата темичка, Кашарел  Hug
Днес съм плодова, вече закусих с един банан, сега пия кафенце и...чакат ме ябълки за обяд, следобяд  Laughing Довечера - сурови ядки микс.
siska79 , добре дошла отново и успех  Hug
Имам още две четворки и следва трети воден ден. Толкова бързо мина целия режим, че направо не ми се иска да свършва. Сега е лесно, имаме програма какво да ядем...Зора ще е да задържим после, ама тоз път няма да се давам и аз, никакви плюсчета не са допустими, никакви плаващи, ааа. Laughing
С много минусчета да я напълним тая темичка!

# 26
  • Мнения: 65
Добро утро, искам да попитам днес ми е въглехидратен ден- може ли да си направя баница с праз или с зеле? А и също така може ли кафето  и чая да се пият с захарин?

# 27
  • Мнения: 118
Добро утроо!! Благодаря на Кашарел за новата тема  Simple Smile
Да се включа и аз с едно питане - какво според вас е допустимото количество плодове за закуска? Вчера и днес сериозно наблегнах на череши - повече от 0,5-0,75кг и сега ме мъчи съвестта Crazy

# 28
  • Мнения: 295
Цоп тук и аз.

# 29
  • Мнения: 11 421
Айде и от мен запис  Peace

Днес съм бобова  Peace

Общи условия

Активация на акаунт