ЯНУАРЧЕТО е палав змей, но мама с него се гордей

  • 24 348
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз имам да черпя, но по друг повод!
Вече сме 100% собственици на апартамента си! Погасихме си предсрочно кредита!  bowuu Party Ей, голем, рахат така, да няма човек  усещането, че Райфайзен му диша във врата!
Ай наздраве!  Party
Еееееххх, как завидех. Ай да ви е честито и със здраве да си купите още един Mr. Green

# 61
  • Мнения: 1 104
Селма, честит имен ден!

Най-искрени пожелания за милото на Манана.

Ноеми, поздравления за апартамента!

tsveta, бързо да оздравеете.

Klemy, жива и здрава да е Никол, а на теб много сили. Важното, че всичко е минало и пожелавам бързо възстановяване на малката героиня.

# 62
  • Мнения: 7 424
Селма прегръдки придружени с поздрав за теб Hug. Дано ти хареса:

http://www.youtube.com/watch?gl=DE&hl=de&v=UWZtD7IUNr4
    Страхотен поздрав!Благодаря ти!Щом има Плющенко няма как да не ми хареса!  Blush

    Благодаря на всички за поздравленията!  Hug Hug Hug

# 63
  • Мнения: 3 405
Ноеми, браво на вас!  Heart Eyes

Да, бе, къде е Манана? Последно като я четох Веско беше претърпял интервенция с пълна упойка, поради парафимоза. Добре ли са?  Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 7 424
  Клеми,прилоша ми от вашата история!  #Crazy Дано по-бързо заздравее пръстчето!  Praynig
  Много смела дъщеря отглеждаш.  Hug

  Ноеми,честито от сърце!  Heart Eyes Какво по-хубаво!  newsm44

  Магнолиамм,ти ми кажи,кога ще ядеш от моите сладости!  Wink Дали ще се върнеш в БГ преди юли?Че кат' дойде бебето печката ще ми е последен уред,с който ще се занимавам. Rolling Eyes

# 65
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ивоо smile3534

Ноеми,ай честит ви 100% апартамент Party

Селма, аз съм си в Бг вече,от неделя Party Party/ та ще съм тук известен брой дни,ти само кажи,като ти дойде вдъхновението да правиш нещо руско и сладко/може и солено Mr. Green Mr. Green/

# 66
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ааааааааа, кат ти дойде вдъхновението и ако съм здрава ще дпйда и аз Mr. Green Току виж Манга ми подейства изцелително и успеем да съберем бебетата Laughing

# 67
  • Мнения: 7 424
    Събота около 15-16 ч. ?  newsm03

# 68
  • София
  • Мнения: 3 099
    Събота около 15-16 ч. ?  newsm03

Става!  Mr. Green И Селма да посвири на пианото! Шопен!  Flutter

Селмааа, тъкмо се завръщам от "200 години от рождението на Шуман" с Галина Драганова и Василий Илисавский и както би възкликнал красноречиво познат нам герой - великопрекрасноHeart Eyes Уникално, с творби от Менделсон, Шуберт и Шуман...

# 69
  • София
  • Мнения: 6 810
Ноеми, честито! Hug

Съботя ще имам спешна нужда да си влея нещо. Още съм половин човек.  ooooh!

# 70
  • София
  • Мнения: 3 099
Ноемке, това си е рахат страхотен! Браво, enjoy!  Hug

Манге, ти кога се промъкна наобратно, че не разбрахме?...  Thinking

# 71
  • Мнения: 7 424
    Събота около 15-16 ч. ?  newsm03

Става!  Mr. Green И Селма да посвири на пианото! Шопен!  Flutter


    Шопен не обещавам...От класика най-много да ви пусна един свой стар запис (на касета) с концерт на Шуман за пиано и оркестър.
    Иначе....руски романси все-още са ми в репертоара.За "вливането" са тамън!  Wink  Laughing

    Ивонска,завиждам ти за концерта!Откога не съм посещавала концертна зала..... ooooh! И то с такива изпълнения.  thumbsup
   

# 72
  • Мнения: 871
Ноемка, честит ви ваш си дом Hug Поливането е задължително  Mr. Green

Селма, ако се дойда и аз, ще ме върнеш ли?  Rolling Eyes

# 73
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ей, нахален народ бе Mr. Green Mr. Green Ще ми изядат "лекарството"значи Mr. Green

Селма, да ми "заделиш "нещо,само за мен/за кърмата ,не за друго Mr. Green/./аз,знаеш често вече се подвизавам в готварският, и ще спретна и аз нещо, няма да те оставяме бременна жена, сама я Hug/
 А  мен едни Очи чьорнаи ме устройват за вливането и поливането Mr. Green
Цветкеее, вие да взимате да оздравявате вече, че ти не можеш като хората да пиеш бе жена Hug
 

# 74
  • София
  • Мнения: 3 099
...
Селма, да ми "заделиш "нещо,само за мен/за кърмата ,не за друго Mr. Green/./...

На теб не ти е полезно да злоупотребяваш с деликатеси, доказано е!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ще се притечем на помощ, и без друго се лепи на гъз, не на цици!  Crossing Arms Mr. Green Joy

Ай, наздраве (с едно розе Сира)!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт