ЯНУАРЧЕТО е палав змей, но мама с него се гордей

  • 24 350
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 3 099
....
Ая ми е с Т  Confused Дали не се паникьосах да не е нещо от кърлежа, м?

Предполагам, трябва да е зачервено около мястото на ухапване, за да имаш повод за паника...  Thinking

# 691
  • София
  • Мнения: 3 099
Сту да докладва!

# 692
  • Мнения: 871
Докладвам - Ая вдигна Т пак към 5ч и в 6ч повърна. Около мястото на ухапване няма нищо! Отиваме на лекар и към 11 ще знаем какво ми мъчи мъничето  Confused Надявам се да е вирус...Все пак са минали доста часове от ваксината и си мисля, че не е реакция към нея  Thinking

# 693
  • Мнения: 1 104
Здравейте!

Стилияна, стискаме палци за Ая.

Магнолия, честит рожден ден с малко закъснение! Бъди жива и здрава!

Мопси, искаме снимки .

# 694
  • София
  • Мнения: 3 099
Стискам палци, Стуц!

# 695
  • София
  • Мнения: 1 043
Сту, надявам се да не е от кърлежа.

Сънувах, че пак се събираме да пием в онзи китайски ресторант до бул. България  Crazy

# 696
  • Мнения: 871
Сънувах, че пак се събираме да пием в онзи китайски ресторант до бул. България  Crazy

И аз ви налазвам храната  Joy Joy Joy Айде пак, м?  Flutter Flutter Flutter
Благодаря за палцестискането - винаги помага  Hug Hug Hug

# 697
  • София
  • Мнения: 1 043

Айде, ама ако може да е следващата седмица?

# 698
  • Мнения: 4 111
Докладвам - Ая вдигна Т пак към 5ч и в 6ч повърна. Около мястото на ухапване няма нищо! Отиваме на лекар и към 11 ще знаем какво ми мъчи мъничето  Confused Надявам се да е вирус...Все пак са минали доста часове от ваксината и си мисля, че не е реакция към нея  Thinking

При някои ваксини реакцията не се проявява веднага, а след няколко дни и е очаквана, но би трябвало лекарят да ви предупреди.
Стискам и аз палци за Ая!

# 699
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Момичета, Благодаря ви за прекрасните и истински пожелания Hug Hug Hug Вчера беше един прекрасно луд ден, който завърши с прекрасно празнуване на открито - с любими хора, студени напитки и вкусна храна ,озвучена с моята музика:D Grinning Grinning

Всички болнички да оздравяват/Сту,дано не е от кърлежа Praynig/.

Невенски, искам и аз такова колело, с такова страхотно ремаркенце отзад Grinning Grinning/ама честно, знаеш ли от кога съм си ги харесала Whistling/. Това на снимката ти ли си бе жена Rolling Eyes

# 700
  • София
  • Мнения: 3 099

Айде, ама ако може да е следващата седмица?

Едва ме навихте!  Whistling

# 701
  • Мнения: 871
Здравейте пак  Laughing Ая най-вероятно е с  вирус, но след 30 дена ще трябва да пуснем изследване за Лаймска болест. Нещо майчиното ми чуство ми подсказва, че нямам причини да се тревожа, но за всеки случай ще пуснем проби.


Айде, ама ако може да е следващата седмица?

Едва ме навихте!  Whistling

 smile3521 newsm68

# 702
  • Мнения: 471
Здравейте пак  Laughing Ая най-вероятно е с  вирус, но след 30 дена ще трябва да пуснем изследване за Лаймска болест. Нещо майчиното ми чуство ми подсказва, че нямам причини да се тревожа, но за всеки случай ще пуснем проби.


Айде, ама ако може да е следващата седмица?

Едва ме навихте!  Whistling

 smile3521 newsm68
И мене...........
Стуцка  дано да е вирус, но не го подценявай и си пусни изследвания...........имам защо да ти го кажа

# 703
  • Мнения: 871
О, Лил, не го подценявам. Просто трябва да минат 30 дена и тогава ще излезнат антителата, по които се хваща болестта  Peace

# 704
  • София
  • Мнения: 1 043
Да пускам ли списъка  Flutter


Леле, ако знаете при нас какъв дъжд с градушка се изля Shocked На улицата, където паркирам нашият блок е в най-ниската част и аз все гледам съответно да спирам възможно най-близо до блока. Е, днес за късмет нямаше места, та ми се наложи да спра малко по-далече в по-високата част на улицата. В момента, в който паркирах  като се лисна един ми ти порой.... Колите, които бяха там, където аз спирам обикновено, затънаха до средата във вода. На някои не им се виждаха и фаровете. Беше кошмарно, имаше и 2-3 закъсали в средата на локвата/морето, което се образува.

Общи условия

Активация на акаунт