1 юни-къде да заведем детето си?

  • 19 747
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 031
На 1-ви юни - НИКЪДЕ!!!
Детето ти е само на една година и вероятно няма да ме разбереш, но след година-две ще ти е ясно, че тогава не е празник, а мъчение/да си с децата на публично-детска място/.

# 16
  • Мнения: 3 453
  Ще го водя на парка при приятелчетата му, както обикновенно.Малък е за мероприятия.

# 17
  • Мнения: 6 206
Е, голяма екстремистка ССФ
За децата първи юни е като за нас Нова Година... Някои предпочитат в дискотека с 1000 човека, други вкъщи с луканката и фъстъците. Хората за различни.
Аз организирам първи юни вече пета година - и в моите центрове и за хора, които ме наемат. Всичко е весело, приятно и в никакъв случай претъпкано, да, с повече хора, но не повече от всеки уикенд. А сега 1ви е вторник. Е, вярно на места е по-скъпо, но и на Нова Година диджеите искат двоен хонорар. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 668
Един семеен пикник - това обмислям аз. За детето няма по-хубав подарък от ден прекаран с родителите си, когато те му се отдават и лудеят с него истински.
Един ден можем да сме деца с децата си. family 1swing newsm41
Или поне ще покараме заедно ролери, колело и т.н.

# 19
  • София
  • Мнения: 23 130
Детето ми на 3 юни има рожден ден, а на 1 юни ние с мъжа ми имаме годишнина. В тая връзка прекалено много мероприятия ще й се съберат. Смятам за празника да й купя нещо дребно като подарък, защото след това ще получи много подаръци за рождения ден. Също така до нас има поляна само с детски въртележки, надуваеми замъци... Ще я пусна да дивее наволя  Peace
Не бих я завела по разните му там детски кътове, Палавници и прочие, защото ще е ужасна тъпканица.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 603
Когато беше на годинка, празнувахме в Южния парк /беше почивен ден/- ужас, блъсканица, дълго време се търсихме с хората, с които се бяхме уговорили за общо празнуване. Там поне има места, където е относително спокойно, дори и в такива моменти, но пък дъжд заваля....
Следващата година си направихме сбирка с приятелско семейство в градинката пред блока - имаше подаръчета и балони за децата, чудесно си играха, тичаха, играха, усетиха празника.
Тази година мисля да отидем или в зоопарка предиобед - вторник е и надявам се, няма да е непроходимо. Дъщеря ми много обича да ходи там, ще се зарадва, вероятно ще има и някаква програма. Другата ми идея е пикник с приятели с деца - подаръчета, балони, топки, играчки.

# 21
  • Мнения: 9 814
Каката в Младежкия театър, а бебето никъде.
Т.е. едногодишно няма да помъкна скоро на културно-масово мероприятие.
Още повече че след дни има РД, а освен това сме на още два преди това.
Ето й празници.  Laughing
Подаръци разбира се ще има.

П.П. Майка ми винаги ми купува по нещо дребно за 1-ви юни.  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 23 130
Остава и да отправим молитва за хубаво време на 1 юни  Wink . Че като гледам какъв студ е в момента  ooooh!
Зоологическата градина е добър вариант за неработещите. Пространството е голямо и денят е делничен.

# 23
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
С големия батко и племенника отиваме на куклен театър...

# 24
  • Мнения: 230
На първи юни баткото ще е на сцена....и след това на пица,ресторант или където поиска newsm78..а малката е малка Whistling

Последна редакция: вт, 18 май 2010, 13:58 от мария 123

# 25
  • Мнения: 6 138
миналата година имаха батут в двора на детската градина (голям купон беше) не зная тази дали ще има ,но ако не то бихме празнували съботата и неделята ,защото 1 е през седмицата а и таткото го няма а по забавно ще е да сме всички.

# 26
  • Мнения: 989
Първо на кино, след това за книжка по неин избор и ще завършим със сладкарница  Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 1 735
Ужас... Tired Ти ме отчая... Tired
Да, точно за такъв батут питах. Синът ми е влюбен в подобен род забавления. Rolling Eyes
По тази причина,за 1-ви юни на дъщеря ми ще и купим батут,но за вкъщи.Има с малки размери,за детската стая.
Не само опасни,ами и бая мърляви и нехигиенични ми изглеждат тези по парковете.

# 28
  • Мнения: 6 031
За искащите да празнуват в зоопарка, ще препоръчам ранното отиване там, за да можете да паркирате поне на километър от там.  Laughing
Преди две години ходихме на 1-ви юни там и загубихме много време да паркираме, да купим билети и да се доберем до животните.
Иначе имаше организирани много игри вътре в зоопарка.

# 29
  • Мнения: 1 817
Често излизаме с децата-на различни места и по забавления. Точно лудницата на 1-ви смятам да си я спестим.
Пък и е работен ден-така че ще го отпразнуваме по-късно.

Общи условия

Активация на акаунт