"Четвъртокласници Успех -29"

  • 35 118
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 475
Характеристики и ние имахме, но ми направи впечатление, че на щерката и на синът ми характеристиките бяха коренно различни , като начин на оформление

Едната беше както е описала Люлин, а другата подобна , но скалата на оценяване супер различна
При позната начална учителка, характеристиките пък нищо общо нямаха с тези два вида   Shocked
Сигурно всеки учител по негово усмотрение си ги прави , или пък по училища   33uu Кой знае???

# 676
  • Мнения: 2 037
sea woman, каква е идеята, да се проследи (де)градацията на тийна? Crazy
Някой в училището чете ли ги?

# 677
  • Sofia
  • Мнения: 26 565
 #Cussing out...на сина ми са му писали 2 по музика,з-то се е хилил в час...редно ли е ,не се ли пише забележка..... #Cussing out

# 678
  • София
  • Мнения: 1 655
#Cussing out...на сина ми са му писали 2 по музика,з-то се е хилил в час...редно ли е ,не се ли пише забележка..... #Cussing out

Може би е писана само в бележника, за сплашване, а не е нанесена в дневника.  newsm78
Началната класна на дъщеря ми имаше този навик (практика, която намирам за абсолютно неуместна и без
педагогическа стойност) - като се ядоса на класа, на всички, наистина на абсолютно всички, пишеше забележки или двойки в бележника Twisted Evil
В резултат - децата без вина се чувстваха онеправдани, а виновните се скриваха сред тълпата  Naughty

# 679
  • Мнения: 1 568
Аз имах един учител едно време , пълнеше ни бележниците с единици ooooh!

# 680
# 681
  • Мнения: 2 037
Много сладък поздрав! Мерси! Hug

# 682
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Оооооооо, сладък Тиквичко!!!

# 683
# 684
  • Мнения: 987
Отдавна не съм писала..... Embarassed

Коте, много е сладък малкия.
И ние днес сме на Хелоуинска вълна. Яна си е спретнала купон с преспиване довечера. Поканила си е 3 приятелки и ще се маскират , гримират , приготвили сме подобаващи игри , ще рисуват страшни рисунки , ще правим тиквен фенер. Надявам се , че добре ще се забавляват. После ще пусна снимки да ги видите.

Яна в петък имаха спортен празник и ходиха да гледат Панагюрското съкровище.( не че ние вече не го бяхме видели )
Инъче и ние доста обикаляме из страната. Като ни стане скучно в града , ги натоварвам в колата и потегляме нанякъде. Книжката със 100-те нац. обекта вече сме я преполовили.
А от училище не ходят много по екскурзии. Госпожата им не е от най-дейните. Ходят само веднъж годишно на зелено училище. Другата седмица ще ходят за 5 дена в Девин ( на спа хотел  Mr. Green   ooooh!  ). Ще имат плуване всеки ден с треньор.

# 685
  • Мнения: 2 037
Какво стана с вас?

Моят син се готви да ходи на някакъв нов филм за Хари Потър. Лятото започна да чете поредицата. Обича и компютърните игри с него.

# 686
  • София
  • Мнения: 6 210
Тъкмо търсех темата, за да се оплача. Моя хубавец получил тройка по ДБТ още миналата седмица, но чак днес ми каза, защото изкарал две шестици по рисуване... демек - щяла съм да бъда по-милостива  ooooh!.

Сега се е хванал да учи, че утре имат цели два теста!

# 687
  • Мнения: 4 915
Привет, родителин на четвъртокласници.  Wink

Аз догодина ще си имам първокласничка и реших да попитам тук за отзиви за учителите на децата ви, които 2011 ще поемат първи клас.

Интересуват ме отзиви за началните учителите в Слатина и Гео Милев - в 148мо (най-близо ни е, а никакви мнения за него не срещнах  Confused), 138-мо, 93-то, 119то.

Ще съм много благодарна за отзиви.  Blush

# 688
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Това пък 3-ка по ДБТ??? Не го разбирам. Има деца-и деца. Нито всички могат да рисуват еднакво добре, нито да пеят еднакво хубаво, нито пък са еднакво сръчни.

Аз винаги поставям оценка по предметите като ФВС, ДБТ, музика, ИИ... за желанието да участвати   да работят. Пък възможностите са съвсем друго нещо.

# 689
  • Мнения: 7 162
Привет и от мен! Hug
Девойката се завърна успешно от зелено училище миналата седмица.
Изкарали са страхотно.Забавлявали са ги и от Прабългарска школа за оцеляване, Цвети е повече от доволна.
Люлин, специално съм се сетила за теб и бях питала девойката каква е температурата на водата на басейна?
Наистина, не е бил много топъл, но пък са се къпали всеки ден за малко.За радост си дойде здрава.

Free Soul , дъщеря ми учи в 119-то СОУ. Повече от доволна съм.
Ако имаш въпроси, ще се радвам да ти отговоря на ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт