Кое от изброените имена ви харесва повече:

  • 3 813
  • 46
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Помогнете ми да избера  Praynig
 Hug

# 1
  • край морето
  • Мнения: 44
Гласувах за Светлин.   Wink  Иначе и Стилиян не е лошо, а и не е чето срещано и експлоатирано.

# 2
  • Мнения: 6 993
Светлин. така се казва моята любов  Blush
Но освен това, Светослав ми е твърде дълго, а Стилиян има 1000 начина на изписване, което не ми харесва  Confused

# 3
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
Гласувах за Светослав.
Харесва ми и Светлозар.

# 4
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 290
Гласувах за Светослав-старо славянско име ,не е често срещано .

# 5
  • Мнения: 588
Гласувах за Стилиян  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 432
Светлин. Харесвам и Станислав ако приемаш предложения разбира се.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Приемам предложения, но мъжът ми не Laughing .Той се колебае между Светлин и Светослав.Даже се ядосваше, че съм писала в анкетата Стилиян Laughing , но - може пък да измислите и др.име, което да ни хареса  Peace

# 8
  • Мнения: 1 424
Светлин Peace , макар и Светослов да не е лошо име. Имам приятелка, чието датанце се казва Светослава, но от това име трудно се формират умалителни имена.

# 9
  • Мнения: 41
На мен фаворита ми със С е Стефан ,иначе гласувах за Стилян.

# 10
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Светлин!!!!   

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Щилиян Wink

# 12
  • Мнения: 3 016
Гласувах за Стилиян.

# 13
  • Мнения: 4 555
Той се колебае между Светлин и Светослав.Даже се ядосваше, че съм писала в анкетата Стилиян Laughing
Прав е мъжът ти, Стилиян хич не е хубаво. Много е женствено, звучи като едно от серията Мариян, Десислав и т.н.

От другите две гласувах за Светослав. По принцип не харесвам имена на -слав, но това е единственото име, на което наставката -слав му придава още повече благозвучие. Светлин също ми харесва и което и да изберете от двете, няма да е грешка, но Светослав е по-красиво според мен.

# 14
  • Мнения: 3
Той се колебае между Светлин и Светослав.Даже се ядосваше, че съм писала в анкетата Стилиян Laughing
Прав е мъжът ти, Стилиян хич не е хубаво. Много е женствено, звучи като едно от серията Мариян, Десислав и т.н.

От другите две гласувах за Светослав. По принцип не харесвам имена на -слав, но това е единственото име, на което наставката -слав му придава още повече благозвучие. Светлин също ми харесва и което и да изберете от двете, няма да е грешка, но Светослав е по-красиво според мен.
Мариян и Десислав са готини имена според мен, но също като теб не харесвам Стилиян. Дадох гласа си за Светлин.

Общи условия

Активация на акаунт