Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 17

  • 22 607
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Добрич
  • Мнения: 0
Привет и от мен!Времето в Добрич е променливо и то като настроението на героите във филма.Усмихнато когато си коментираме нашите любимци и се мръщи на всички,които им завиждат,и пречат на прекрасната и огнена любов,коята се готви да изригне като вулкана в Исландия. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Вярно, че времето в Добрич е променливо, но и ние тук си имаме една цветарка /Каси/ позволявам си от нейно име да ви подаря по една роза за добро настроение и още малко търпение, филма ни скоро започва. Моля само тази която си е получила цветето да не задържя дълго разносвачя ха, ха, ха, че докато обиколи всички фенки свят ще му се завие.

# 706
  • София
  • Мнения: 5 334
Момичета, аз ставам, че да си хвърля хубав душ и да се оправям за тържеството. Цуфки-муфки и довечера много да се забавлявате на новия епизод! Simple Smile  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

# 707
  • Мнения: 1 875
Доки,мерси чудесно е наистина като от цветарка правено ,ама ако имаше и музика от Мурат оджа всичко щеше да е върхът Peace Peace

# 708
  • Мнения: 56
Добър ден,ето ме и мен  bouquetГледам,всички тръпнем за довечера!Аз искам да ви кажа какво прочетох в един вестник-преди години Туба и Джансел са били гаджета наистина.Разделили са се и след това тя е имала връзка с Аслан от "Аси".Много ми е интересно как ли се чувства сега настоящият и приятел и дали отново м/у тях няма да пламне нещо Embarassed
Те отричат да са имали връзка.Казват,че са само приятели. newsm78
Да, да, да... С баба ми са приятели. Rolling Eyes hahaha hahaha hahaha
Tинче,
 Joy Joy Joy
Обичам те миличка! newsm51

# 709
  • Добрич
  • Мнения: 0
Били са гаджета значи,но има няколко израза от рода на Старата любов ръжда не хваща, "Пази боже стар боклук да пламне"тоест отминалата любов да се върне и тогава тя е още по-силна и страстна.Да вярваме,че всичко може да започне отначало,а и ролите им във филма ги подтикват към това.
По този повод да ви споделя, че това е напълно възможно, ще дам пример със себеси. Аз съм омъжена за ученическата си любов. Първо бяхме гаджета в училище, след това пътищата ни се разделиха, той учеше в друг град след това казарма и след можеби около 5 години по-късно се срещнахме и от тогава вече 15 години заедно. Да оточня, бяхме в 8 клас като се залюбихме.

# 710
  • Добрич
  • Мнения: 0
Момичета, аз ставам, че да си хвърля хубав душ и да се оправям за тържеството. Цуфки-муфки и довечера много да се забавлявате на новия епизод! Simple Smile  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug
Най-невероятното изкарване ти пожелавам.

# 711
  • Мнения: 56
Били са гаджета значи,но има няколко израза от рода на Старата любов ръжда не хваща, "Пази боже стар боклук да пламне"тоест отминалата любов да се върне и тогава тя е още по-силна и страстна.Да вярваме,че всичко може да започне отначало,а и ролите им във филма ги подтикват към това.
По този повод да ви споделя, че това е напълно възможно, ще дам пример със себеси. Аз съм омъжена за ученическата си любов. Първо бяхме гаджета в училище, след това пътищата ни се разделиха, той учеше в друг град след това казарма и след можеби около 5 години по-късно се срещнахме и от тогава вече 15 години заедно. Да оточня, бяхме в 8 клас като се залюбихме.
Ние с моя мъж по същия начин.Аз бях 8-ми клас  детска любов и се разделихме, след 2 години се събрахме та до сега- 28 години семеен живот и 2 години приятели преди това. txtloves

# 712
  • Мнения: 1 875
Тинче,пожелавам ти не само хубаво време,но и един неповторим,див и вихрен купон довечера! Нека всичко,което ти се случва да остане като незабравим, прекрасен спомен и преживяване  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 713
  • Добрич
  • Мнения: 0
Ние с моя мъж по същия начин.Аз бях 8-ми клас  детска любов и се разделихме, след 2 години се събрахме та до сега- 28 години семеен живот и 2 години приятели преди това. txtloves
  На това му казвам аз любов, поздравявам те. А ето и моето музикално предложение, не е от оджата, но е от родата му. http://www.youtube.com/watch?v=ryuEXb7Xhr4

# 714
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен.Колко часа останаха, 8 часа до 21 ч все ще ги издържим.Само се моля ,вероятно,както и всички вие,да се намерят юзери ,които да качват по-бързо.хубавото е,че там където гледахме миналата седмица  като че ли винаги ги качват.
Видях,че сте писали за Джансел и Туба в миналото.По тоя повод много ми е интересно кой е предложил Джансел като партньор на Туба в Пленителката.Този,който го е направил си има цел, да знаете.Ние няма откъде да знаем, защо са скъсали преди и кой от тях двамата е бил инициатора.Дали някой не иска да върне на Туба това,за което съжалява,че е изпуснала.Този екип държи повече на Туба,те са я открили,те се грижат за това тя да прави филми.Просто седя и си мисля,кой кого е изоставил в миналото.Ако след Джансел, Туба не е намерила нищо стойностно,ако това го знаят само хората,които са най-близко до нея, ако,ако.......Много са въпросите.Между другото,човек не се съгласява току така, да партнира на бившата си или на бившия си.На мен ми се струва,че някой умишлено ги събира отново.
Хайде чао засега,до довечера.

# 715
  • Мнения: 56
Ние с моя мъж по същия начин.Аз бях 8-ми клас  детска любов и се разделихме, след 2 години се събрахме та до сега- 28 години семеен живот и 2 години приятели преди това. txtloves
Явно градът ни е така орисан. А ето и моето музикално предложение, не е от оджата, но е от родата му. http://www.youtube.com/watch?v=ryuEXb7Xhr4
Да не си от нашия град и си мълчиш ааааааааа. newsm78

# 716
  • Добрич
  • Мнения: 0
Ние с моя мъж по същия начин.Аз бях 8-ми клас  детска любов и се разделихме, след 2 години се събрахме та до сега- 28 години семеен живот и 2 години приятели преди това. txtloves
Явно градът ни е така орисан. А ето и моето музикално предложение, не е от оджата, но е от родата му. http://www.youtube.com/watch?v=ryuEXb7Xhr4
Да не си от нашия град и си мълчиш ааааааааа. newsm78
Всъщност малко се обърках тук с изказването, по скоро с Кескинова сме от един град, тоест аз съм от Добрич.

# 717
  • Мнения: 10 240
Здравейте! Минавам само за малко - след 15 часа повече!

Новата тема 18 вече ви очаква:


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=498575.msg15212373#msg15212373

# 718
  • Мнения: 2 155
Момичета, аз ставам, че да си хвърля хубав душ и да се оправям за тържеството. Цуфки-муфки и довечера много да се забавлявате на новия епизод! Simple Smile  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug
Най-невероятното изкарване ти пожелавам.
Тинче, присъединявам се към пожеланията на останалите!  Hug Hug Hug

# 719
  • Мнения: 1
Нали ще изписваме до 50 страница ,както винаги. А като стигнем 50 се местим.Така ли правим и сега.

Общи условия

Активация на акаунт